Pittsburgh Penguins - Los Angeles Kings (PREVIEW)

previewreviewvideosestavy

(1. vzájemný zápas sezóny 2019/20)


Začátek zápasu: 15. 12. 2019 v 01:00 SEČ
  PIT LAK  

Poslední zápasy týmu Pittsburgh Penguins
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
15. 12. 2019 01:00Pittsburgh PenguinsPIT-LAKLos Angeles Kings5:4sPreviewReviewVideo
13. 12. 2019 01:00Pittsburgh PenguinsPIT-CBJColumbus Blue Jackets1:0pPreviewReviewVideo
11. 12. 2019 01:00Pittsburgh PenguinsPIT-MTLMontreal Canadiens1:4PreviewReviewVideo
08. 12. 2019 01:00Detroit Red WingsDET-PITPittsburgh Penguins3:5PreviewReviewVideo
07. 12. 2019 01:00Pittsburgh PenguinsPIT-ARIArizona Coyotes2:0PreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Los Angeles Kings
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
15. 12. 2019 01:00Pittsburgh PenguinsPIT-LAKLos Angeles Kings5:4sPreviewReviewVideo
13. 12. 2019 04:00Anaheim DucksANA-LAKLos Angeles Kings1:2PreviewReviewVideo
11. 12. 2019 04:30Los Angeles KingsLAK-NYRNew York Rangers3:1PreviewReviewVideo
08. 12. 2019 04:00Calgary FlamesCGY-LAKLos Angeles Kings4:3PreviewReviewVideo
07. 12. 2019 03:00Edmonton OilersEDM-LAKLos Angeles Kings2:1PreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
13. 01. 2019 04:30Los Angeles KingsLAK-PITPittsburgh Penguins5:2PreviewReviewVideo
16. 12. 2018 01:00Pittsburgh PenguinsPIT-LAKLos Angeles Kings4:3pPreviewReviewVideo
16. 02. 2018 01:00Pittsburgh PenguinsPIT-LAKLos Angeles Kings3:1PreviewReviewVideo
19. 01. 2018 04:00Los Angeles KingsLAK-PITPittsburgh Penguins1:3PreviewReviewVideo
17. 12. 2016 01:00Pittsburgh PenguinsPIT-LAKLos Angeles Kings0:1pPreviewReviewVideo
04. 11. 2016 03:30Los Angeles KingsLAK-PITPittsburgh Penguins3:2pPreviewReviewVideo
12. 12. 2015 01:00Pittsburgh PenguinsPIT-LAKLos Angeles Kings2:3sPreviewReviewVideo
05. 12. 2015 22:00Los Angeles KingsLAK-PITPittsburgh Penguins5:3PreviewReviewVideo
08. 03. 2015 04:00Los Angeles KingsLAK-PITPittsburgh Penguins0:1pPreviewReviewVideo
31. 10. 2014 00:00Pittsburgh PenguinsPIT-LAKLos Angeles Kings3:0PreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
PIT Pittsburgh Penguins321810440105:855-41-017-1513-4-25-6-27-31W
LAK Los Angeles Kings33131822882:1043-20-018-1510-6-13-12-14-62W

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
PIT Pittsburgh Penguins1913422861:414-21-013-68-21W
LAK Los Angeles Kings1710612150:432-10-010-77-31W

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
PIT Pittsburgh Penguins135621244:441-20-04-93-71W
LAK Los Angeles Kings163121732:611-10-08-81-91W


Legenda k tabulkám týmů

Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
18523Pittsburgh Penguins PIT-LAK Los Angeles Kings41401718

Tipovali, že vyhraje Pittsburgh Penguins (-1)
abonentamadore77avs-forever1benourckkvvlkctibor88desspi
dindafunesgolohojanhromeica62jaryn
joe33juventus1kerrykinghansmaly.petkomatys1979m.beranek
milan49milan66moogmtlolda1987ondonpackova.ivet
paul68petepeter_bondrapetrssonpetterson76popelkaputenka
rockysilvia7thajskemenutwistervohajsxamax

Tipovali, že zápas skončí remízou (+3)
aveomardilitcharlinana

Tipovali, že vyhraje Los Angeles Kings (-1)
žádné tipy

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu (-1)
amadore77benourdilitdindahromekinghansmaly.petko
m.beranekmtlolda1987packova.ivetpaul68peter_bondrapetrsson
petterson76putenkavohajs

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu (+1)
abonentckkvvlkctibor88funeshojancharlica62
joe33juventus1kerrymatys1979milan49moogondon
rockysilvia7thajskemenutwister

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

26. 10. 2026 - 27. 10. 2026
Matvei Gridin
Matvei
Gridin

GÓLY: 2
Alex Laferriere
Alex
Laferriere

ASISTENCE: 2
Matvei Gridin
Matvei
Gridin

BODY: 3
Joel Edmundson
Joel
Edmundson

PLUS/MÍNUS: +3
Zack MacEwen
Zack
MacEwen

PIM: 5
Adrian Kempe
Adrian
Kempe

STŘELY: 7
Evan Bouchard
Evan
Bouchard

ICE TIME: 31:41
Sergei Bobrovsky
Sergei
Bobrovsky

ZÁKROKY: 29
Devin Cooley
Devin
Cooley

SAVES: 92.86%

Přímé přenosy v TV

novasport1 28. 10. 2026 00:00
PHIPHI-CBJCBJ00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 28. 10. 2026 03:30
SJSSJS-BUFBUF03:30(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
PHIPHI - CBJCBJ1495177
CARCAR - BOSBOS12133619
CHICHI - LAKLAK11891212
STLSTL - MTLMTL12610915
NSHNSH - NYINYI19441113
DALDAL - NJDNJD20341213
WPGWPG - FLAFLA7417915
UTAUTA - MINMIN8119718
VGKVGK - OTTOTT2521519
ANAANA - VANVAN2251718
SJSSJS - BUFBUF12142124

Narozeniny hráčů

27.10.Ricci, Mike55 let
27.10.Petersen, Toby48 let
27.10.Samsonov, Sergei48 let
27.10.Butler, Chris40 let
27.10.Bailey, Casey35 let
27.10.Saad, Brandon34 let
27.10.PHIRistolainen, Rasmus32 let
27.10.Semyonov, Kirill32 let
27.10.EDMDraisaitl, Leon31 let
27.10.VGKAndersson, Rasmus30 let
27.10.WPGMercer, Dawson25 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

25.10.EDMEkholm- otřes mozku
25.10.TBLGirgensons- dolní část těla
25.10.DETTarasov- dolní část těla
25.10.TBLHedman- dolní část těla
24.10.WPGBjugstad- prsní sval
24.10.SEAMcCann- dolní část těla
24.10.PITMalkin- nemoc
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - tomasnovott - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]