Anaheim Ducks - Nashville Predators (PREVIEW)

previewreviewvideosestavy

(3. vzájemný zápas sezóny 2021/22)


Začátek zápasu: 22. 03. 2022 v 03:00 SEČ
  ANA NSH  

Poslední zápasy týmu Anaheim Ducks
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
22. 03. 2022 03:00Anaheim DucksANA-NSHNashville Predators3:6PreviewReviewVideo
19. 03. 2022 03:00Anaheim DucksANA-FLAFlorida Panthers0:3PreviewReviewVideo
16. 03. 2022 00:00New York RangersNYR-ANAAnaheim Ducks4:3pPreviewReviewVideo
14. 03. 2022 00:30New York IslandersNYI-ANAAnaheim Ducks4:3PreviewReviewVideo
13. 03. 2022 01:00New Jersey DevilsNJD-ANAAnaheim Ducks2:1sPreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Nashville Predators
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
22. 03. 2022 03:00Anaheim DucksANA-NSHNashville Predators3:6PreviewReviewVideo
20. 03. 2022 00:00Nashville PredatorsNSH-TORToronto Maple Leafs6:3PreviewReviewVideo
18. 03. 2022 00:00Philadelphia FlyersPHI-NSHNashville Predators5:4PreviewReviewVideo
16. 03. 2022 01:00Nashville PredatorsNSH-PITPittsburgh Penguins4:1PreviewReviewVideo
14. 03. 2022 00:00Minnesota WildMIN-NSHNashville Predators2:6PreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
11. 03. 2022 02:00Nashville PredatorsNSH-ANAAnaheim Ducks4:1PreviewReviewVideo
23. 11. 2021 02:00Nashville PredatorsNSH-ANAAnaheim Ducks3:2PreviewReviewVideo
17. 01. 2020 02:00Nashville PredatorsNSH-ANAAnaheim Ducks2:4PreviewReviewVideo
06. 01. 2020 04:00Anaheim DucksANA-NSHNashville Predators5:4sPreviewReviewVideo
23. 10. 2019 02:00Nashville PredatorsNSH-ANAAnaheim Ducks6:1PreviewReviewVideo
13. 03. 2019 03:00Anaheim DucksANA-NSHNashville Predators3:2PreviewReviewVideo
26. 11. 2018 02:00Nashville PredatorsNSH-ANAAnaheim Ducks5:2PreviewReviewVideo
13. 11. 2018 04:00Anaheim DucksANA-NSHNashville Predators2:1sPreviewReviewVideo
09. 03. 2018 02:00Nashville PredatorsNSH-ANAAnaheim Ducks4:2PreviewReviewVideo
03. 12. 2017 02:00Nashville PredatorsNSH-ANAAnaheim Ducks3:2sPreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
NSH Nashville Predators623622476204:1757-42-226-3619-11-017-11-46-41W
ANA Anaheim Ducks6427261165183:2049-114-531-3316-12-411-14-72-86L

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
NSH Nashville Predators30191103895:744-02-017-136-42W
ANA Anaheim Ducks32161243693:864-42-118-144-61L

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
NSH Nashville Predators321711438109:1013-40-29-234-61L
ANA Anaheim Ducks32111472990:1185-72-413-192-85L


Legenda k tabulkám týmů

Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
21179Anaheim Ducks ANA-NSH Nashville Predators31414719

Tipovali, že vyhraje Anaheim Ducks (-1)
alexander1986flyers66ignac75

Tipovali, že zápas skončí remízou (-1)
dilitemmettfunesgolohojancharlica62
jarynjindrich73juventus1krab88maly.petkomatys1979twister

Tipovali, že vyhraje Nashville Predators (+1.5)
abonentckkvvlkctibor88dindaforward01francoaglum
kerrym.beranekondonpackova.ivetpetrssonpetterson76silvia7

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu (-1)
ckkvvlkctibor88francoafunescharlica62matys1979

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu (+1)
abonentdilitdindaemmettflyers66forward01glum
hojanjuventus1kerrykrab88maly.petkom.beranekondon
packova.ivetpetrssonpetterson76silvia7twister

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

23. 10. 2026 - 24. 10. 2026
Jake Evans
Jake
Evans

GÓLY: 2
Nathan MacKinnon
Nathan
MacKinnon

ASISTENCE: 3
Nathan MacKinnon
Nathan
MacKinnon

BODY: 4
Martin Necas
Martin
Necas

PLUS/MÍNUS: +4
Juraj Slafkovsky
Juraj
Slafkovsky

PIM: 4
Jake Guentzel
Jake
Guentzel

STŘELY: 7
Kaiden Guhle
Kaiden
Guhle

ICE TIME: 23:30
Mackenzie Blackwood
Mackenzie
Blackwood

ZÁKROKY: 31
Jacob Fowler
Jacob
Fowler

SAVES: 95.24%

Přímé přenosy v TV

novasport1 24. 10. 2026 19:00
PHIPHI-ANAANA19:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 25. 10. 2026 01:00
BOSBOS-SJSSJS01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 25. 10. 2026 04:00
CGYCGY-DETDET04:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
PHIPHI - ANAANA20561511
NJDNJD - LAKLAK2442179
BOSBOS - SJSSJS1242116
OTTOTT - NYRNYR65789
PITPIT - NSHNSH1521611
WSHWSH - BUFBUF1232413
CBJCBJ - VGKVGK1017413
STLSTL - CARCAR1512314
EDMEDM - TORTOR1143017
UTAUTA - TBLTBL1044710
CGYCGY - DETDET873125
SEASEA - MINMIN141398
CHICHI - FLAFLA2311410
DALDAL - NYINYI151087

Narozeniny hráčů

24.10.Deutsch, Paul66 let
24.10.Mayers, Jamal52 let
24.10.Wilm, Clarke50 let
24.10.Smith, Mark49 let
24.10.Globke, Rob44 let
24.10.Gustavsson, Jonas42 let
24.10.Smith, Dustin38 let
24.10.Rau, Kyle34 let
24.10.NYIDeangelo, Tony31 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

24.10.ANAMintyukov- dolní část těla
24.10.EDMLevi- dolní část těla
24.10.WPGBjugstad- prsní sval
23.10.WSHDesharnais- operace slepého střeva
23.10.DETGibson- horní část těla
23.10.SJSChernyshov- horní část těla
22.10.BUFCarrick- kyčel
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - tomasnovott - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]