New Jersey Devils - New York Rangers (PREVIEW)

previewreviewvideosestavy

(3. vzájemný zápas sezóny 2021/22)


Začátek zápasu: 23. 03. 2022 v 00:00 SEČ
  NJD NYR  

Poslední zápasy týmu New Jersey Devils
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
23. 03. 2022 00:00New Jersey DevilsNJD-NYRNew York Rangers7:4PreviewReviewVideo
19. 03. 2022 20:00Edmonton OilersEDM-NJDNew Jersey Devils6:3PreviewReviewVideo
17. 03. 2022 03:00Calgary FlamesCGY-NJDNew Jersey Devils6:3PreviewReviewVideo
16. 03. 2022 03:00Vancouver CanucksVAN-NJDNew Jersey Devils6:3PreviewReviewVideo
13. 03. 2022 01:00New Jersey DevilsNJD-ANAAnaheim Ducks2:1sPreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu New York Rangers
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
23. 03. 2022 00:00New Jersey DevilsNJD-NYRNew York Rangers7:4PreviewReviewVideo
20. 03. 2022 23:00Carolina HurricanesCAR-NYRNew York Rangers0:2PreviewReviewVideo
20. 03. 2022 01:00Tampa Bay LightningTBL-NYRNew York Rangers1:2PreviewReviewVideo
18. 03. 2022 00:00New York RangersNYR-NYINew York Islanders1:2PreviewReviewVideo
16. 03. 2022 00:00New York RangersNYR-ANAAnaheim Ducks4:3pPreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
05. 03. 2022 01:00New York RangersNYR-NJDNew Jersey Devils3:1PreviewReviewVideo
15. 11. 2021 01:00New York RangersNYR-NJDNew Jersey Devils4:3sPreviewReviewVideo
18. 04. 2021 21:00New Jersey DevilsNJD-NYRNew York Rangers3:5PreviewReviewVideo
17. 04. 2021 18:30New York RangersNYR-NJDNew Jersey Devils6:3PreviewReviewVideo
16. 04. 2021 01:00New York RangersNYR-NJDNew Jersey Devils4:0PreviewReviewVideo
14. 04. 2021 01:00New Jersey DevilsNJD-NYRNew York Rangers0:3PreviewReviewVideo
06. 03. 2021 19:00New Jersey DevilsNJD-NYRNew York Rangers3:6PreviewReviewVideo
05. 03. 2021 01:00New Jersey DevilsNJD-NYRNew York Rangers1:6PreviewReviewVideo
17. 02. 2021 01:00New York RangersNYR-NJDNew Jersey Devils2:5PreviewReviewVideo
20. 01. 2021 01:00New York RangersNYR-NJDNew Jersey Devils3:4PreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
NYR New York Rangers634018585189:1606-54-237-2620-6-320-12-27-32W
NJD New Jersey Devils622235549188:2267-52-423-3914-14-38-21-24-63L

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
NYR New York Rangers2920634393:694-33-218-117-31L
NJD New Jersey Devils31141433195:1005-31-314-174-61W

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
NYR New York Rangers34201224296:912-21-019-155-53W
NJD New Jersey Devils3182121893:1262-21-19-223-76L


Legenda k tabulkám týmů

Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
21180New Jersey Devils NJD-NYR New York Rangers1325816

Tipovali, že vyhraje New Jersey Devils (+1.5)
alexander1986

Tipovali, že zápas skončí remízou (-1)
funespetrssonpetterson76

Tipovali, že vyhraje New York Rangers (-1)
abonentckkvvlkdilitdindaemmettflyers66forward01
francoaglumgolohojancharlica62ignac75
jarynjuventus1kerrykrab88maly.petkomatys1979m.beranek
ondonpackova.ivetsilvia7twister

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu (-1)
dilitfrancoaglummaly.petkomatys1979packova.ivetpetterson76
twister

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu (+1)
abonentdindaemmettflyers66forward01funeshojan
charlica62juventus1kerrykrab88m.beranekondon
petrssonsilvia7

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

19. 10. 2026 - 20. 10. 2026
Oliver Bjorkstrand
Oliver
Bjorkstrand

GÓLY: 2
Trevor Zegras
Trevor
Zegras

ASISTENCE: 3
Auston Matthews
Auston
Matthews

BODY: 3
Sean Durzi
Sean
Durzi

PLUS/MÍNUS: +3
Nikita Klepov
Nikita
Klepov

PIM: 4
Cutter Gauthier
Cutter
Gauthier

STŘELY: 5
Travis Sanheim
Travis
Sanheim

ICE TIME: 28:21
Sergei Bobrovsky
Sergei
Bobrovsky

ZÁKROKY: 30
Sergei Bobrovsky
Sergei
Bobrovsky

SAVES: 96.77%

Přímé přenosy v TV

novasport1 21. 10. 2026 01:00
MTLMTL-SJSSJS01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport2 21. 10. 2026 02:00
DALDAL-BOSBOS02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
MTLMTL - SJSSJS2040416
NJDNJD - COLCOL3219416
NYINYI - ANAANA7125146
WSHWSH - LAKLAK2112515
CBJCBJ - TORTOR9114614
STLSTL - WPGWPG10104812
DALDAL - BOSBOS1383812
EDMEDM - MINMIN1095416
SEASEA - DETDET2301515
VANVAN - CARCAR1221416
VGKVGK - TBLTBL1671515

Narozeniny hráčů

20.10.Taormina, Matt40 let
20.10.Selleck, Eric39 let
20.10.Wilson, Colin37 let
20.10.Hishon, Joey35 let
20.10.Lindstrom, Gustav28 let
20.10.EDMBouchard, Evan27 let
20.10.OTTErsson, Samuel27 let
20.10.Kral, Filip27 let
20.10.Misyul, Daniil26 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

19.10.NYIMaccelli- dolní část těla
19.10.CARJankowski- dolní část těla
18.10.NYIRitchie- dolní část těla
18.10.WPGNamestnikov- horní část těla
18.10.STLJohnston- dolní část těla
17.10.TORWood- dolní část těla
17.10.TORTavares- dolní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - tomasnovott - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]