Los Angeles Kings - New York Islanders (PREVIEW)

previewreviewvideosestavy

(2. vzájemný zápas sezóny 2022/23)


Začátek zápasu: 15. 03. 2023 v 03:30 SEČ
  LAK NYI  

Poslední zápasy týmu Los Angeles Kings
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
15. 03. 2023 03:30Los Angeles KingsLAK-NYINew York Islanders5:2PreviewReviewVideo
12. 03. 2023 05:30Los Angeles KingsLAK-NSHNashville Predators1:2sPreviewReviewVideo
10. 03. 2023 03:00Colorado AvalancheCOL-LAKLos Angeles Kings2:5PreviewReviewVideo
07. 03. 2023 04:30Los Angeles KingsLAK-WSHWashington Capitals4:2PreviewReviewVideo
05. 03. 2023 04:30Los Angeles KingsLAK-STLSt. Louis Blues4:2PreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu New York Islanders
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
15. 03. 2023 03:30Los Angeles KingsLAK-NYINew York Islanders5:2PreviewReviewVideo
12. 03. 2023 01:30New York IslandersNYI-WSHWashington Capitals1:5PreviewReviewVideo
10. 03. 2023 01:00Pittsburgh PenguinsPIT-NYINew York Islanders3:4pPreviewReviewVideo
08. 03. 2023 01:30New York IslandersNYI-BUFBuffalo Sabres3:2PreviewReviewVideo
04. 03. 2023 18:30New York IslandersNYI-DETDetroit Red Wings4:1PreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
25. 02. 2023 01:30New York IslandersNYI-LAKLos Angeles Kings2:3PreviewReviewVideo
27. 02. 2022 04:30Los Angeles KingsLAK-NYINew York Islanders5:2PreviewReviewVideo
28. 01. 2022 01:00New York IslandersNYI-LAKLos Angeles Kings2:3PreviewReviewVideo
07. 02. 2020 01:00New York IslandersNYI-LAKLos Angeles Kings5:3PreviewReviewVideo
28. 11. 2019 04:30Los Angeles KingsLAK-NYINew York Islanders4:1PreviewReviewVideo
03. 02. 2019 01:00New York IslandersNYI-LAKLos Angeles Kings4:2PreviewReviewVideo
19. 10. 2018 04:30Los Angeles KingsLAK-NYINew York Islanders2:7PreviewReviewVideo
17. 12. 2017 01:00New York IslandersNYI-LAKLos Angeles Kings4:3pPreviewReviewVideo
16. 10. 2017 04:30Los Angeles KingsLAK-NYINew York Islanders3:2PreviewReviewVideo
22. 01. 2017 01:00New York IslandersNYI-LAKLos Angeles Kings4:2PreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
LAK Los Angeles Kings673820985228:22110-96-220-4720-9-318-11-66-41L
NYI New York Islanders683426876196:1875-80-535-3320-12-314-14-56-41L

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
LAK Los Angeles Kings32209343111:994-32-110-227-31L
NYI New York Islanders352012343100:863-30-221-146-41L

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
LAK Los Angeles Kings351811642117:1226-64-110-255-52W
NYI New York Islanders33141453396:1012-50-314-194-61W


Legenda k tabulkám týmů

Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
22652Los Angeles Kings LAK-NYI New York Islanders201231216

Tipovali, že vyhraje Los Angeles Kings (+1.5)
abonentalexander1986ckkvvlkdindaemmettflyers66francoa
ganco1golohiguainhojancharlica62ignac75
juventus1petrssonsilvia7thajskemenutwisterzdeno11

Tipovali, že zápas skončí remízou (-1)
amadore77ctibor88exxejarynjindrich73krab88lacroix
matys1979m.beranekmtlondonpetrzel

Tipovali, že vyhraje New York Islanders (-1)
funesgasstkerry

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu (-1)
ckkvvlkctibor88dindafrancoafunesganco1krab88
matys1979m.beranekmtlthajskemenutwister

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu (+1)
abonentamadore77emmettflyers66gassthiguainhojan
charlica62juventus1kerryondonpetrssonpetrzel
silvia7zdeno11

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

28. 10. 2026 - 29. 10. 2026
Connor Brown
Connor
Brown

GÓLY: 2
Dylan Strome
Dylan
Strome

ASISTENCE: 3
Gavin McKenna
Gavin
McKenna

BODY: 3
Alex Tuch
Alex
Tuch

PLUS/MÍNUS: +3
Vinni Lettieri
Vinni
Lettieri

PIM: 7
Cale Makar
Cale
Makar

STŘELY: 6
Brandon Montour
Brandon
Montour

ICE TIME: 27:10
Jake Allen
Jake
Allen

ZÁKROKY: 40
Tristan Jarry
Tristan
Jarry

SAVES: 100%

Přímé přenosy v TV

novasport1 30. 10. 2026 01:00
STLSTL-BOSBOS01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport2 30. 10. 2026 03:00
ANAANA-BUFBUF03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
TBLTBL - WPGWPG2730423
PITPIT - UTAUTA13106620
CARCAR - CBJCBJ2901919
DETDET - CHICHI2711523
STLSTL - BOSBOS59161313
NSHNSH - WSHWSH11910719
DALDAL - MTLMTL20721612
MINMIN - NYINYI2710719
ANAANA - BUFBUF10136917
LAKLAK - OTTOTT19291017
SJSSJS - VANVAN2314126
VGKVGK - NJDNJD1844716

Narozeniny hráčů

29.10.Gartner, Mike67 let
29.10.Staal, Eric42 let
29.10.McLaren, Frazer39 let
29.10.FLAKulikov, Dmitry36 let
29.10.Lindberg, Oscar35 let
29.10.Zaitsev, Nikita35 let
29.10.Miller, Colin34 let
29.10.Currie, Josh34 let
29.10.DALRantanen, Mikko30 let
29.10.SEADunn, Vince30 let
29.10.Ruotsalainen, Arttu29 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

29.10.MINSpurgeon- horní část těla
29.10.DETLarkin- osobní důvody
29.10.COLManson- dolní část těla
28.10.TORRifai- dolní část těla
28.10.DALCapobianco- dolní část těla
28.10.BUFRathbone- dolní část těla
27.10.EDMHyman- otřes mozku
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - tomasnovott - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]