St. Louis Blues - Nashville Predators (PREVIEW)

previewreviewvideosestavy

(2. vzájemný zápas sezóny 2023/24)


Začátek zápasu: 17. 02. 2024 v 23:00 SEČ
  STL NSH  

Poslední zápasy týmu St. Louis Blues
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
17. 02. 2024 23:00St. Louis BluesSTL-NSHNashville Predators2:5PreviewReviewVideo
16. 02. 2024 02:00St. Louis BluesSTL-EDMEdmonton Oilers6:3PreviewReviewVideo
14. 02. 2024 01:00Toronto Maple LeafsTOR-STLSt. Louis Blues4:1PreviewReviewVideo
11. 02. 2024 19:00Montreal CanadiensMTL-STLSt. Louis Blues2:7PreviewReviewVideo
10. 02. 2024 19:00Buffalo SabresBUF-STLSt. Louis Blues1:3PreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Nashville Predators
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
17. 02. 2024 23:00St. Louis BluesSTL-NSHNashville Predators2:5PreviewReviewVideo
16. 02. 2024 03:00Nashville PredatorsNSH-DALDallas Stars2:9PreviewReviewVideo
14. 02. 2024 02:00Nashville PredatorsNSH-NJDNew Jersey Devils2:4PreviewReviewVideo
11. 02. 2024 02:00Nashville PredatorsNSH-ARIArizona Coyotes5:4pPreviewReviewVideo
01. 02. 2024 01:30Nashville PredatorsNSH-LAKLos Angeles Kings2:4PreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
24. 11. 2023 21:00St. Louis BluesSTL-NSHNashville Predators3:8PreviewReviewVideo
01. 04. 2023 19:00Nashville PredatorsNSH-STLSt. Louis Blues6:1PreviewReviewVideo
20. 01. 2023 02:00St. Louis BluesSTL-NSHNashville Predators5:2PreviewReviewVideo
13. 12. 2022 02:00St. Louis BluesSTL-NSHNashville Predators1:0pPreviewReviewVideo
28. 10. 2022 02:00Nashville PredatorsNSH-STLSt. Louis Blues6:2PreviewReviewVideo
18. 04. 2022 00:00Nashville PredatorsNSH-STLSt. Louis Blues3:8PreviewReviewVideo
12. 03. 2022 18:30Nashville PredatorsNSH-STLSt. Louis Blues4:7PreviewReviewVideo
18. 01. 2022 02:00St. Louis BluesSTL-NSHNashville Predators5:3PreviewReviewVideo
12. 11. 2021 02:00St. Louis BluesSTL-NSHNashville Predators3:4pPreviewReviewVideo
17. 02. 2020 00:00Nashville PredatorsNSH-STLSt. Louis Blues2:1PreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
STL St. Louis Blues532922260158:1637-22-122-3116-9-113-13-18-21W
NSH Nashville Predators542725256162:1777-22-023-3114-15-013-10-23-72L

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
STL St. Louis Blues2616913387:793-11-09-175-51W
NSH Nashville Predators29141502884:974-00-012-173-72L

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
NSH Nashville Predators25131022878:803-22-011-145-52L
STL St. Louis Blues27131312771:844-11-113-147-31L


Legenda k tabulkám týmů

Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
23832St. Louis Blues STL-NSH Nashville Predators30721222

Tipovali, že vyhraje St. Louis Blues (-1)
abonentalexander1986emmettexxefunesganco1gasst
glumgolohojancharlica62ignacignac75
inanajabkinjuventus1klindolordkingmatys1979m.beranek
mtlpetepetrzelpispetsilvia7stanley3210struntz
thajskemenutwister

Tipovali, že zápas skončí remízou (-1)
dilitfrancoajarynjindrich73maly.petkopackova.ivetpetrsson

Tipovali, že vyhraje Nashville Predators (+1.5)
kerrymafija

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu (-1)
alexander1986emmettica62juventus1lordkingmafijam.beranek
mtlpetrssonsilvia7stanley3210twister

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu (+1)
abonentdilitexxefrancoafunesganco1gasst
glumhojancharlignacjabkinkerryklindo
maly.petkomatys1979packova.ivetpetepetrzelpispetstruntz
thajskemenu

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

29. 10. 2026 - 30. 10. 2026
Viktor Arvidsson
Viktor
Arvidsson

GÓLY: 3
Peyton Krebs
Peyton
Krebs

ASISTENCE: 3
Tage Thompson
Tage
Thompson

BODY: 5
Peyton Krebs
Peyton
Krebs

PLUS/MÍNUS: +3
Hayden Hodgson
Hayden
Hodgson

PIM: 15
Cutter Gauthier
Cutter
Gauthier

STŘELY: 10
Quinn Hughes
Quinn
Hughes

ICE TIME: 33:41
Joel Hofer
Joel
Hofer

ZÁKROKY: 31
Nico Daws
Nico
Daws

SAVES: 100%

Přímé přenosy v TV

novasport1 31. 10. 2026 00:00
FLAFLA-WPGWPG00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
VGKVGK - NJDNJD24641020
FLAFLA - WPGWPG2312421
CGYCGY - SEASEA10610421
BOSBOS - CHICHI2201120
DETDET - STLSTL1058714
NSHNSH - TBLTBL1418615
NYINYI - EDMEDM6710516
LAKLAK - BUFBUF1094615
SJSSJS - OTTOTT1922616

Narozeniny hráčů

30.10.Westcott, Duvie49 let
30.10.Greene, Andy44 let
30.10.Collins, Sean43 let
30.10.Strachan, Tyson42 let
30.10.Stafford, Drew41 let
30.10.Stewart, Chris39 let
30.10.LAKPanarin, Artemi35 let
30.10.MTLMontembeault, Sam30 let
30.10.BUFGilbert, Dennis30 let
30.10.BUFThompson, Tage29 let
30.10.COLMakar, Cale28 let
30.10.NJDBoqvist, Jesper28 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

30.10.NYIPulock- horní část těla
30.10.OTTBurakovsky- dolní část těla
30.10.MTLMatheson- dolní část těla
30.10.DETLarkin- suspendace
30.10.UTACooley- dolní část těla
30.10.LAKClarke- horní část těla
29.10.MINSpurgeon- horní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - tomasnovott - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]