Chicago Blackhawks - Dallas Stars (PREVIEW)

previewreviewvideosestavy

(4. vzájemný zápas sezóny 2023/24)


Začátek zápasu: 06. 04. 2024 v 22:30 SEČ
  CHI DAL  

Poslední zápasy týmu Chicago Blackhawks
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
06. 04. 2024 22:30Chicago BlackhawksCHI-DALDallas Stars3:2PreviewReviewVideo
03. 04. 2024 01:30New York IslandersNYI-CHIChicago Blackhawks2:1PreviewReviewVideo
31. 03. 2024 00:00Philadelphia FlyersPHI-CHIChicago Blackhawks1:5PreviewReviewVideo
29. 03. 2024 00:00Ottawa SenatorsOTT-CHIChicago Blackhawks2:0PreviewReviewVideo
27. 03. 2024 01:30Chicago BlackhawksCHI-CGYCalgary Flames3:1PreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Dallas Stars
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
06. 04. 2024 22:30Chicago BlackhawksCHI-DALDallas Stars3:2PreviewReviewVideo
04. 04. 2024 03:00Dallas StarsDAL-EDMEdmonton Oilers5:0PreviewReviewVideo
31. 03. 2024 03:00Seattle KrakenSEA-DALDallas Stars0:3PreviewReviewVideo
29. 03. 2024 03:00Vancouver CanucksVAN-DALDallas Stars1:3PreviewReviewVideo
27. 03. 2024 03:30San Jose SharksSJS-DALDallas Stars3:6PreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
14. 01. 2024 02:00Chicago BlackhawksCHI-DALDallas Stars1:3PreviewReviewVideo
01. 01. 2024 02:00Dallas StarsDAL-CHIChicago Blackhawks8:1PreviewReviewVideo
30. 12. 2023 02:00Dallas StarsDAL-CHIChicago Blackhawks5:4pPreviewReviewVideo
29. 03. 2023 02:30Chicago BlackhawksCHI-DALDallas Stars1:4PreviewReviewVideo
03. 03. 2023 02:30Chicago BlackhawksCHI-DALDallas Stars2:5PreviewReviewVideo
23. 02. 2023 03:30Dallas StarsDAL-CHIChicago Blackhawks3:4PreviewReviewVideo
24. 11. 2022 02:30Dallas StarsDAL-CHIChicago Blackhawks6:4PreviewReviewVideo
11. 04. 2022 01:00Chicago BlackhawksCHI-DALDallas Stars4:6PreviewReviewVideo
19. 02. 2022 02:30Chicago BlackhawksCHI-DALDallas Stars0:1sPreviewReviewVideo
19. 12. 2021 02:00Dallas StarsDAL-CHIChicago Blackhawks4:3pPreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
DAL Dallas Stars7648199105281:22011-93-229-4723-10-425-9-58-28W
CHI Chicago Blackhawks752248549166:2626-51-137-3815-18-47-30-15-51L

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
DAL Dallas Stars372310450147:1179-42-09-286-44W
CHI Chicago Blackhawks37151843494:1134-41-118-194-62W

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
DAL Dallas Stars39259555134:1032-51-220-198-27W
CHI Chicago Blackhawks3873011572:1492-10-019-193-71L


Legenda k tabulkám týmů

Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
24197Chicago Blackhawks CHI-DAL Dallas Stars3131723

Tipovali, že vyhraje Chicago Blackhawks (+1.5)
alexander1986charlignac75

Tipovali, že zápas skončí remízou (-1)
petrsson

Tipovali, že vyhraje Dallas Stars (-1)
abonentckkvvlkctibor88dilitdindaexxefrancoa
ganco1golohojanica62ignacjabkinjaryn
jindrich73joe33juventus1kerrykopy5000korimafija
maly.petkomatys1979m.beranekmtlnightshiftpackova.ivetpetrzel
pispetsilvia7thajskemenu

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu (+1)
alexander1986ica62ignacjabkinm.beranekmtlpispet

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu (-1)
abonentctibor88dilitdindaexxefrancoaganco1
hojancharljindrich73juventus1kerrykorimafija
maly.petkomatys1979moognightshiftpackova.ivetpetrssonpetrzel
silvia7thajskemenu

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

28. 10. 2026 - 29. 10. 2026
Connor Brown
Connor
Brown

GÓLY: 2
Dylan Strome
Dylan
Strome

ASISTENCE: 3
Gavin McKenna
Gavin
McKenna

BODY: 3
Alex Tuch
Alex
Tuch

PLUS/MÍNUS: +3
Vinni Lettieri
Vinni
Lettieri

PIM: 7
Cale Makar
Cale
Makar

STŘELY: 6
Brandon Montour
Brandon
Montour

ICE TIME: 27:10
Jake Allen
Jake
Allen

ZÁKROKY: 40
Tristan Jarry
Tristan
Jarry

SAVES: 100%

Přímé přenosy v TV

novasport1 30. 10. 2026 01:00
STLSTL-BOSBOS01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport2 30. 10. 2026 03:00
ANAANA-BUFBUF03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
STLSTL - BOSBOS510181513
NSHNSH - WSHWSH13911721
DALDAL - MTLMTL22821812
MINMIN - NYINYI3010721
ANAANA - BUFBUF10148919
LAKLAK - OTTOTT202111118
SJSSJS - VANVAN2614128
VGKVGK - NJDNJD2144718
FLAFLA - WPGWPG00000
CGYCGY - SEASEA00000
BOSBOS - CHICHI00000
DETDET - STLSTL00000
NSHNSH - TBLTBL00000
NYINYI - EDMEDM00000
LAKLAK - BUFBUF00000
SJSSJS - OTTOTT00000

Narozeniny hráčů

30.10.Westcott, Duvie49 let
30.10.Greene, Andy44 let
30.10.Collins, Sean43 let
30.10.Strachan, Tyson42 let
30.10.Stafford, Drew41 let
30.10.Stewart, Chris39 let
30.10.LAKPanarin, Artemi35 let
30.10.MTLMontembeault, Sam30 let
30.10.BUFGilbert, Dennis30 let
30.10.BUFThompson, Tage29 let
30.10.COLMakar, Cale28 let
30.10.NJDBoqvist, Jesper28 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

29.10.MINSpurgeon- horní část těla
29.10.DETLarkin- osobní důvody
29.10.COLManson- dolní část těla
28.10.TORRifai- dolní část těla
28.10.DALCapobianco- dolní část těla
28.10.BUFRathbone- dolní část těla
27.10.EDMHyman- otřes mozku
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - tomasnovott - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]