New York Islanders - Winnipeg Jets (PREVIEW)

previewreviewvideosestavy

(2. vzájemný zápas sezóny 2024/25)


Začátek zápasu: 05. 03. 2025 v 01:30 SEČ
  NYI WPG  

Poslední zápasy týmu New York Islanders
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
05. 03. 2025 01:30New York IslandersNYI-WPGWinnipeg Jets3:2PreviewReviewVideo
04. 03. 2025 01:00New York RangersNYR-NYINew York Islanders4:0PreviewReviewVideo
01. 03. 2025 18:30New York IslandersNYI-NSHNashville Predators7:4PreviewReviewVideo
28. 02. 2025 01:00Boston BruinsBOS-NYINew York Islanders1:2PreviewReviewVideo
26. 02. 2025 01:30New York IslandersNYI-NYRNew York Rangers1:5PreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Winnipeg Jets
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
05. 03. 2025 01:30New York IslandersNYI-WPGWinnipeg Jets3:2PreviewReviewVideo
02. 03. 2025 01:00Winnipeg JetsWPG-PHIPhiladelphia Flyers1:2sPreviewReviewVideo
28. 02. 2025 02:00Nashville PredatorsNSH-WPGWinnipeg Jets2:1PreviewReviewVideo
27. 02. 2025 01:00Ottawa SenatorsOTT-WPGWinnipeg Jets1:4PreviewReviewVideo
25. 02. 2025 01:30Winnipeg JetsWPG-SJSSan Jose Sharks2:1pPreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
08. 02. 2025 02:00Winnipeg JetsWPG-NYINew York Islanders4:3PreviewReviewVideo
23. 03. 2024 18:00New York IslandersNYI-WPGWinnipeg Jets6:3PreviewReviewVideo
17. 01. 2024 02:00Winnipeg JetsWPG-NYINew York Islanders4:2PreviewReviewVideo
26. 02. 2023 21:30Winnipeg JetsWPG-NYINew York Islanders0:4PreviewReviewVideo
23. 02. 2023 01:00New York IslandersNYI-WPGWinnipeg Jets2:1PreviewReviewVideo
12. 03. 2022 01:30New York IslandersNYI-WPGWinnipeg Jets5:2PreviewReviewVideo
07. 11. 2021 00:00Winnipeg JetsWPG-NYINew York Islanders0:2PreviewReviewVideo
18. 10. 2019 02:00Winnipeg JetsWPG-NYINew York Islanders1:3PreviewReviewVideo
07. 10. 2019 01:00New York IslandersNYI-WPGWinnipeg Jets4:1PreviewReviewVideo
29. 03. 2019 01:00Winnipeg JetsWPG-NYINew York Islanders4:5PreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
WPG Winnipeg Jets614215488214:1438-40-031-3023-5-419-10-08-22L
NYI New York Islanders602726761165:1806-70-028-3214-13-213-13-54-61L

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
WPG Winnipeg Jets32235450114:653-40-017-158-21L
NYI New York Islanders29141323084:913-20-012-177-31W

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
WPG Winnipeg Jets291910038100:785-00-014-157-31L
NYI New York Islanders31131353181:893-50-016-156-41L


Legenda k tabulkám týmů

Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
25355New York Islanders NYI-WPG Winnipeg Jets714191618

Tipovali, že vyhraje New York Islanders (+1.5)
alexander1986aveomardakanfrancoacharlignacjabkin

Tipovali, že zápas skončí remízou (-1)
ckkvvlkctibor88dilitignac75jarynjindrich73juventus1
lacroixm.beranekmtlpetepispetspalinithajskemenu

Tipovali, že vyhraje Winnipeg Jets (-1)
banffdarth0baneemmettexxeflyers66glumgolo
hojanica62inanakerrykorilabushmachamp
maly.petkomatys1979packova.ivetpeteryksilvia7

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu (+1)
ckkvvlkctibor88dakandarth0banedilitemmettfrancoa
glumica62jabkinjuventus1labushmaly.petkomtl
packova.ivetspalini

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu (-1)
alexander1986aveomarbanffflyers66hojancharlignac
inanakerrykorimachampmatys1979m.beranekpete
peterykpispetsilvia7thajskemenu

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

23. 10. 2026 - 24. 10. 2026
Jake Evans
Jake
Evans

GÓLY: 2
Nathan MacKinnon
Nathan
MacKinnon

ASISTENCE: 3
Nathan MacKinnon
Nathan
MacKinnon

BODY: 4
Martin Necas
Martin
Necas

PLUS/MÍNUS: +4
Juraj Slafkovsky
Juraj
Slafkovsky

PIM: 4
Jake Guentzel
Jake
Guentzel

STŘELY: 7
Kaiden Guhle
Kaiden
Guhle

ICE TIME: 23:30
Mackenzie Blackwood
Mackenzie
Blackwood

ZÁKROKY: 31
Jacob Fowler
Jacob
Fowler

SAVES: 95.24%

Přímé přenosy v TV

novasport1 24. 10. 2026 19:00
PHIPHI-ANAANA19:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 25. 10. 2026 01:00
BOSBOS-SJSSJS01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 25. 10. 2026 04:00
CGYCGY-DETDET04:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
PHIPHI - ANAANA21561611
NJDNJD - LAKLAK25421710
BOSBOS - SJSSJS1342117
OTTOTT - NYRNYR757810
PITPIT - NSHNSH1621612
WSHWSH - BUFBUF1332414
CBJCBJ - VGKVGK1018414
STLSTL - CARCAR2512315
EDMEDM - TORTOR1243018
UTAUTA - TBLTBL1144810
CGYCGY - DETDET973126
SEASEA - MINMIN141499
CHICHI - FLAFLA2312510
DALDAL - NYINYI152097

Narozeniny hráčů

24.10.Deutsch, Paul66 let
24.10.Mayers, Jamal52 let
24.10.Wilm, Clarke50 let
24.10.Smith, Mark49 let
24.10.Globke, Rob44 let
24.10.Gustavsson, Jonas42 let
24.10.Smith, Dustin38 let
24.10.Rau, Kyle34 let
24.10.NYIDeangelo, Tony31 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

24.10.ANAMintyukov- dolní část těla
24.10.EDMLevi- dolní část těla
24.10.WPGBjugstad- prsní sval
23.10.WSHDesharnais- operace slepého střeva
23.10.DETGibson- horní část těla
23.10.SJSChernyshov- horní část těla
22.10.BUFCarrick- kyčel
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - tomasnovott - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]