San Jose Sharks - Minnesota Wild (REVIEW)

previewreviewvideo

(1. vzájemný zápas sezóny 2007/08)


Začátek zápasu: 11. 12. 2007 v 18:30 SEČ
HP Pavilion at San Jose
(diváků: 17064)
4 SJS

MIN 1

FINAL1. třetina2. třetina3. třetina
SJS130
MIN001
Po třetinách1:04:04:1

Počet střel1. třetina2. třetina3. třetina
SJS8157
MIN10918
Po třetinách8:1023:1930:37

STATISTIKY PIM PŘESILOVKY HITY BULY GVA TKA BKS
SJS181/321267415
MIN181/3203811411

Přehled gólů

1. třetina
02:39SJS1:0Stř. golfemG: Joe PavelskiA: Craig RivetA: Joe Thornton
2. třetina
04:17SJS2:0Stř. golfemG: Mike GrierA: Torrey MitchellA: Patrick Rissmiller
08:48SJS3:0Stř. zápěstímG: Steve BernierA: Marcel Goc
13:17SJS4:0BekhendPPG: Steve BernierA: Joe PavelskiA: Patrick Marleau
3. třetina
10:58MIN4:1Stř. zápěstímPPG: Branko Radivojevic svkA: Pavol Demitra svkA: Marian Gaborik svk

Přehled vyloučení

1. třetina
13:53MIN2 minKurtis FosterHákování (Steve Bernier)
2. třetina
10:10MIN2 minTodd FedorukHrubost (Mike Grier)
10:10SJS2 minMike GrierHrubost (Todd Fedoruk)
12:27MIN2 minBrent BurnsSekání (Marcel Goc)
3. třetina
04:49SJS2 minDouglas MurrayPodražení (Todd Fedoruk)
09:36MIN5 minAaron VorosBitka (Kyle McLaren)
09:36SJS5 minKyle McLarenBitka (Aaron Voros)
10:13MIN5 minTodd FedorukBitka (Alexei Semenov)
10:13SJS5 minAlexei SemenovBitka (Todd Fedoruk)
10:52SJS2 minPatrick RissmillerNedovolené bránění (Pierre-Marc Bouchard)
15:53MIN2 minMarian Gaborik svkKrosček (Christian Ehrhoff)
19:16SJS2 minMarc-Edouard VlasicHákování (Branko Radivojevic svk)

Přehled statistik brankářů

#JMÉNOEVPPSHTOTALSVPIMTOI
SJS20Evgeni Nabokov (výhra)32 - 321 - 13 - 436 - 3797.30%060:00
MIN32Niklas Backstrom (prohra)23 - 260 - 03 - 426 - 3086.67%060:00

Legenda ke statistikám brankářů

Přehled statistik hráčů

#SJS San Jose SharksPOZICEGAPTS+/-PIMSHITSBKSGVATKAFOTOI
26Steve BernierPravé křídlo202+1033100-17:59
8Joe PavelskiCentr112+103001050%10:39
25Mike GrierPravé křídlo101+1222111-18:30
11Marcel GocCentr011+10511100%17:37
12Patrick MarleauLevé křídlo011+105201040%18:22
17Torrey MitchellCentr011+100200057%15:25
19Joe ThorntonCentr011+101000025%22:07
34Patrick RissmillerLevé křídlo011+121110033%16:22
52Craig RivetObránce011+1011201-20:32
3Douglas MurrayObránce0000210200-15:37
4Kyle McLarenObránce000+2513201-15:05
9Milan Michalek czeLevé křídlo0000000101-16:20
10Christian EhrhoffObránce000+1020300-18:51
16Devin SetoguchiPravé křídlo0000013001-14:35
21Alexei SemenovObránce000+1511001-15:40
24Sandis OzolinshObránce0000001101-13:42
37Curtis BrownCentr000+101100067%09:12
44Marc-Edouard VlasicObránce000+1220000-18:35

#MIN Minnesota WildPOZICEGAPTS+/-PIMSHITSBKSGVATKAFOTOI
92Branko Radivojevic svkPravé křídlo101-1012100-13:25
10Marian Gaborik svkPravé křídlo011-1260000-18:31
38Pavol Demitra svkPravé křídlo011-101010161%21:54
3Keith CarneyObránce0000010100-14:26
5Kim JohnssonObránce000-2010110-22:51
8Brent BurnsObránce000-1221211-22:15
12Brian RolstonPravé křídlo000-1051001100%22:25
15James SheppardCentr000-100100154%10:40
17Todd FedorukLevé křídlo0000702000-09:31
18Dominic MooreCentr000-103000144%11:30
19Stephane VeilleuxLevé křídlo000-1025000-13:32
21Mark ParrishPravé křídlo000-1020000-13:27
25Eric BelangerCentr000001110165%15:58
26Kurtis FosterObránce0000240001-14:36
34Aaron VorosLevé křídlo000-1544113-10:32
41Martin Skoula czeObránce000-1013200-21:15
55Nick SchultzObránce000-2010111-22:14
96Pierre-Marc BouchardLevé křídlo0000020000-14:08

Legenda ke statistikám hráčů

Hvězdy zápasu

1. Hvězda2. Hvězda3. Hvězda
Steve Bernier
Steve Bernier
G: 2, A: 0, P: 2
S: 3, +/-: +1
Joe Pavelski
Joe Pavelski
G: 1, A: 1, P: 2
S: 3, +/-: +1
Marcel Goc
Marcel Goc
G: 0, A: 1, P: 1
S: 5, +/-: +1

Přehled rozhodčích

Hlavní rozhodčíHlavní rozhodčíČárový rozhodčíČárový rozhodčí
Justin StPierre
#12 - Justin StPierre
Don VanMassenhoven
#21 - Don VanMassenhoven
Greg Devorski
#54 - Greg Devorski
Tony Sericolo
#84 - Tony Sericolo

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

16. 10. 2026 - 17. 10. 2026
Artturi Lehkonen
Artturi
Lehkonen

GÓLY: 2
Martin Necas
Martin
Necas

ASISTENCE: 3
Nathan MacKinnon
Nathan
MacKinnon

BODY: 4
Nazem Kadri
Nazem
Kadri

PLUS/MÍNUS: +2
Nikita Zadorov
Nikita
Zadorov

PIM: 6
Nathan MacKinnon
Nathan
MacKinnon

STŘELY: 9
Charlie McAvoy
Charlie
McAvoy

ICE TIME: 26:54
Mackenzie Blackwood
Mackenzie
Blackwood

ZÁKROKY: 30
Mackenzie Blackwood
Mackenzie
Blackwood

SAVES: 93.75%

Přímé přenosy v TV

novasport1 17. 10. 2026 19:00
WSHWSH-NJDNJD4:2(1:1, 3:0, 0:1)Review
novasport1 17. 10. 2026 21:30
WPGWPG-CARCAR2:3(0:0, 2:2, 0:1)48:58
novasport1 18. 10. 2026 01:00
MTLMTL-BUFBUF01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 18. 10. 2026 04:00
VGKVGK-PITPIT04:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
TORTOR - NYINYI2512914
MTLMTL - BUFBUF17101716
DETDET - SJSSJS413111015
PHIPHI - OTTOTT7716157
CBJCBJ - NYRNYR12511815
CHICHI - DALDAL4223518
NSHNSH - STLSTL13971211
LAKLAK - BOSBOS51112517
UTAUTA - EDMEDM1648420
VGKVGK - PITPIT2621024
MINMIN - CBJCBJ10000
CGYCGY - CARCAR00100

Narozeniny hráčů

18.10.Henry, Alex47 let
18.10.Liffiton, David42 let
18.10.Wellman, Casey39 let
18.10.Hanowski, Ben36 let
18.10.Alt, Mark35 let
18.10.UTAJones, Zac26 let
18.10.CBJJohnson, Kent24 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

16.10.ANAGranlund- horní část těla
16.10.CHIByram- horní část těla
16.10.SEAMontour- horní část těla
15.10.DALJohnston- nemoc
15.10.MINMaatta- horní část těla
15.10.WSHDubois- nemoc
15.10.DALBäck- horní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - Tomáš Novotný - NHLportal.cz - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]