New Jersey Devils - New York Islanders (PREVIEW)

previewreviewvideo

(6. vzájemný zápas sezóny 2007/08)


Začátek zápasu: 23. 02. 2008 v 19:00 SEČ
  NJD NYI  

Poslední zápasy týmu New Jersey Devils
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
23. 02. 2008 19:00New Jersey DevilsNJD-NYINew York Islanders4:2PreviewReviewVideo
21. 02. 2008 01:00New Jersey DevilsNJD-SJSSan Jose Sharks3:2PreviewReviewVideo
18. 02. 2008 19:00New Jersey DevilsNJD-CARCarolina Hurricanes5:1PreviewReviewVideo
17. 02. 2008 01:00Ottawa SenatorsOTT-NJDNew Jersey Devils2:3PreviewReviewVideo
16. 02. 2008 01:00New Jersey DevilsNJD-ATLAtlanta Thrashers3:4sPreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu New York Islanders
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
23. 02. 2008 19:00New Jersey DevilsNJD-NYINew York Islanders4:2PreviewReviewVideo
22. 02. 2008 01:00New York IslandersNYI-TBLTampa Bay Lightning1:0PreviewReviewVideo
21. 02. 2008 01:00Washington CapitalsWSH-NYINew York Islanders2:3sPreviewReviewVideo
18. 02. 2008 20:00New York IslandersNYI-SJSSan Jose Sharks3:2PreviewReviewVideo
17. 02. 2008 01:00New York IslandersNYI-ATLAtlanta Thrashers4:1PreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
17. 01. 2008 01:00New Jersey DevilsNJD-NYINew York Islanders1:3PreviewReviewVideo
30. 12. 2007 01:00New York IslandersNYI-NJDNew Jersey Devils5:2PreviewReviewVideo
17. 11. 2007 01:00New Jersey DevilsNJD-NYINew York Islanders0:1PreviewReviewVideo
11. 11. 2007 01:00New York IslandersNYI-NJDNew Jersey Devils2:1PreviewReviewVideo
21. 10. 2007 01:00New York IslandersNYI-NJDNew Jersey Devils4:3pPreviewReviewVideo
08. 04. 2007 21:30New Jersey DevilsNJD-NYINew York Islanders2:3sPreviewReviewVideo
28. 03. 2007 01:30New York IslandersNYI-NJDNew Jersey Devils2:3PreviewReviewVideo
18. 02. 2007 01:00New York IslandersNYI-NJDNew Jersey Devils0:2PreviewReviewVideo
09. 02. 2007 01:30New Jersey DevilsNJD-NYINew York Islanders2:0PreviewReviewVideo
14. 01. 2007 01:00New York IslandersNYI-NJDNew Jersey Devils1:2pPreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
NJD New Jersey Devils613526570164:1458-54-341-2020-12-115-14-47-33W
NYI New York Islanders623032760154:1767-73-241-2117-15-313-17-46-46W

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
NJD New Jersey Devils32201214091:736-13-120-126-42W
NYI New York Islanders32171533476:844-31-024-84-64W

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
NJD New Jersey Devils29151443073:722-41-221-86-41W
NYI New York Islanders30131742678:923-42-217-136-42W


Legenda k tabulkám týmů

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

23. 10. 2026 - 24. 10. 2026
Jake Evans
Jake
Evans

GÓLY: 2
Nathan MacKinnon
Nathan
MacKinnon

ASISTENCE: 3
Nathan MacKinnon
Nathan
MacKinnon

BODY: 4
Martin Necas
Martin
Necas

PLUS/MÍNUS: +4
Juraj Slafkovsky
Juraj
Slafkovsky

PIM: 4
Jake Guentzel
Jake
Guentzel

STŘELY: 7
Kaiden Guhle
Kaiden
Guhle

ICE TIME: 23:30
Mackenzie Blackwood
Mackenzie
Blackwood

ZÁKROKY: 31
Jacob Fowler
Jacob
Fowler

SAVES: 95.24%

Přímé přenosy v TV

novasport1 24. 10. 2026 19:00
PHIPHI-ANAANA19:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 25. 10. 2026 01:00
BOSBOS-SJSSJS01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 25. 10. 2026 04:00
CGYCGY-DETDET04:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
PHIPHI - ANAANA20561511
NJDNJD - LAKLAK2442179
BOSBOS - SJSSJS1242116
OTTOTT - NYRNYR65789
PITPIT - NSHNSH1521611
WSHWSH - BUFBUF1232413
CBJCBJ - VGKVGK1017413
STLSTL - CARCAR1512314
EDMEDM - TORTOR1143017
UTAUTA - TBLTBL1044710
CGYCGY - DETDET873125
SEASEA - MINMIN141398
CHICHI - FLAFLA2311410
DALDAL - NYINYI151087

Narozeniny hráčů

24.10.Deutsch, Paul66 let
24.10.Mayers, Jamal52 let
24.10.Wilm, Clarke50 let
24.10.Smith, Mark49 let
24.10.Globke, Rob44 let
24.10.Gustavsson, Jonas42 let
24.10.Smith, Dustin38 let
24.10.Rau, Kyle34 let
24.10.NYIDeangelo, Tony31 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

24.10.ANAMintyukov- dolní část těla
24.10.EDMLevi- dolní část těla
24.10.WPGBjugstad- prsní sval
23.10.WSHDesharnais- operace slepého střeva
23.10.DETGibson- horní část těla
23.10.SJSChernyshov- horní část těla
22.10.BUFCarrick- kyčel
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - tomasnovott - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]