Boston Bruins - Tampa Bay Lightning (PREVIEW)

previewreviewvideo

(1. vzájemný zápas sezóny 2009/10)


Začátek zápasu: 03. 12. 2009 v 01:00 SEČ
  BOS TBL  

Poslední zápasy týmu Boston Bruins
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
03. 12. 2009 01:00Boston BruinsBOS-TBLTampa Bay Lightning4:1PreviewReviewVideo
29. 11. 2009 01:00Boston BruinsBOS-OTTOttawa Senators4:3sPreviewReviewVideo
27. 11. 2009 20:00Boston BruinsBOS-NJDNew Jersey Devils1:2sPreviewReviewVideo
26. 11. 2009 02:00Minnesota WildMIN-BOSBoston Bruins1:2sPreviewReviewVideo
24. 11. 2009 02:00St. Louis BluesSTL-BOSBoston Bruins2:4PreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Tampa Bay Lightning
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
03. 12. 2009 01:00Boston BruinsBOS-TBLTampa Bay Lightning4:1PreviewReviewVideo
01. 12. 2009 01:30Tampa Bay LightningTBL-COLColorado Avalanche0:3PreviewReviewVideo
29. 11. 2009 02:30Dallas StarsDAL-TBLTampa Bay Lightning4:3pPreviewReviewVideo
28. 11. 2009 01:30Tampa Bay LightningTBL-NYRNew York Rangers5:1PreviewReviewVideo
26. 11. 2009 01:00Tampa Bay LightningTBL-TORToronto Maple Leafs3:4PreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
01. 04. 2009 01:00Boston BruinsBOS-TBLTampa Bay Lightning3:1PreviewReviewVideo
22. 02. 2009 23:00Tampa Bay LightningTBL-BOSBoston Bruins4:3PreviewReviewVideo
09. 12. 2008 01:00Boston BruinsBOS-TBLTampa Bay Lightning5:3PreviewReviewVideo
05. 12. 2008 01:30Tampa Bay LightningTBL-BOSBoston Bruins1:3PreviewReviewVideo
14. 03. 2008 00:00Boston BruinsBOS-TBLTampa Bay Lightning1:3PreviewReviewVideo
24. 02. 2008 01:30Tampa Bay LightningTBL-BOSBoston Bruins3:5PreviewReviewVideo
02. 12. 2007 01:30Tampa Bay LightningTBL-BOSBoston Bruins4:1PreviewReviewVideo
19. 10. 2007 01:00Boston BruinsBOS-TBLTampa Bay Lightning4:1PreviewReviewVideo
24. 02. 2007 02:00Tampa Bay LightningTBL-BOSBoston Bruins2:6PreviewReviewVideo
01. 12. 2006 01:00Boston BruinsBOS-TBLTampa Bay Lightning4:3sPreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
BOS Boston Bruins26131352664:646-55-415-117-8-36-5-26-41W
TBL Tampa Bay Lightning25101582067:753-81-512-136-6-44-9-44-62L

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
BOS Boston Bruins157831436:372-32-39-65-51W
TBL Tampa Bay Lightning126641237:301-41-45-75-51L

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
BOS Boston Bruins116521228:274-23-16-55-54W
TBL Tampa Bay Lightning13494830:452-40-17-64-61L


Legenda k tabulkám týmů

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

21. 10. 2026 - 22. 10. 2026
Cole Knuble
Cole
Knuble

GÓLY: 2
Oliver Bonk
Oliver
Bonk

ASISTENCE: 2
Cole Knuble
Cole
Knuble

BODY: 2
Nikolas Matinpalo
Nikolas
Matinpalo

PLUS/MÍNUS: +3
Mattias Samuelsson
Mattias
Samuelsson

PIM: 17
Cole Knuble
Cole
Knuble

STŘELY: 4
Rasmus Dahlin
Rasmus
Dahlin

ICE TIME: 26:27
Dan Vladar
Dan
Vladar

ZÁKROKY: 27
Samuel Ersson
Samuel
Ersson

SAVES: 100%

Přímé přenosy v TV

novasport2 23. 10. 2026 02:00
STLSTL-VGKVGK02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 23. 10. 2026 03:00
EDMEDM-CARCAR03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
BOSBOS - NSHNSH2520418
TORTOR - NYRNYR8153616
OTTOTT - SJSSJS2034515
NJDNJD - ANAANA2330912
PITPIT - FLAFLA5912912
NYINYI - LAKLAK1493166
STLSTL - VGKVGK4220319
DALDAL - WPGWPG2223156
CGYCGY - MINMIN35181210
EDMEDM - CARCAR8135319
SEASEA - UTAUTA51011417
VANVAN - DETDET1952318

Narozeniny hráčů

22.10.Satan, Miroslav52 let
22.10.Haydar, Darren47 let
22.10.Pettinger, Matt46 let
22.10.Pihlstrom, Antti42 let
22.10.Savard, David36 let
22.10.Brisson, Brendan25 let
22.10.OTTBourgault, Xavier24 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

22.10.BUFCarrick- kyčel
22.10.OTTUllmark- dolní část těla
22.10.MTLSuzuki- horní část těla
21.10.PITKindel- zdravotní problémy
21.10.LAKByfield- horní část těla
21.10.SJSWennberg- horní část těla
21.10.PITRust- dolní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - tomasnovott - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]