Philadelphia Flyers - Dallas Stars (PREVIEW)

previewreviewvideo

(1. vzájemný zápas sezóny 2009/10)


Začátek zápasu: 13. 01. 2010 v 01:00 SEČ
  PHI DAL  

Poslední zápasy týmu Philadelphia Flyers
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
13. 01. 2010 01:00Philadelphia FlyersPHI-DALDallas Stars6:3PreviewReviewVideo
10. 01. 2010 01:00Philadelphia FlyersPHI-TBLTampa Bay Lightning4:1PreviewReviewVideo
08. 01. 2010 01:30Pittsburgh PenguinsPIT-PHIPhiladelphia Flyers4:7PreviewReviewVideo
07. 01. 2010 01:00Philadelphia FlyersPHI-TORToronto Maple Leafs6:2PreviewReviewVideo
03. 01. 2010 19:00Ottawa SenatorsOTT-PHIPhiladelphia Flyers7:4PreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Dallas Stars
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
13. 01. 2010 01:00Philadelphia FlyersPHI-DALDallas Stars6:3PreviewReviewVideo
11. 01. 2010 01:00Columbus Blue JacketsCBJ-DALDallas Stars2:0PreviewReviewVideo
09. 01. 2010 02:30Dallas StarsDAL-NYINew York Islanders4:3PreviewReviewVideo
07. 01. 2010 01:00New York RangersNYR-DALDallas Stars5:2PreviewReviewVideo
06. 01. 2010 01:00New Jersey DevilsNJD-DALDallas Stars4:0PreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
25. 11. 2008 01:00Philadelphia FlyersPHI-DALDallas Stars4:3PreviewReviewVideo
02. 12. 2007 01:00Philadelphia FlyersPHI-DALDallas Stars1:4PreviewReviewVideo
14. 03. 2007 01:30Dallas StarsDAL-PHIPhiladelphia Flyers3:2PreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
PHI Philadelphia Flyers442222344134:1254-33-221-2311-11-211-11-17-33W
DAL Dallas Stars4519261138128:1414-112-722-2312-10-57-16-64-61L

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
DAL Dallas Stars22121052466:622-50-411-117-31W
PHI Philadelphia Flyers22111122270:623-22-211-113-72W

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
PHI Philadelphia Flyers22111112264:631-11-010-126-41W
DAL Dallas Stars2371661462:792-62-311-121-97L


Legenda k tabulkám týmů

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

23. 10. 2026 - 24. 10. 2026
Jake Evans
Jake
Evans

GÓLY: 2
Nathan MacKinnon
Nathan
MacKinnon

ASISTENCE: 3
Nathan MacKinnon
Nathan
MacKinnon

BODY: 4
Martin Necas
Martin
Necas

PLUS/MÍNUS: +4
Juraj Slafkovsky
Juraj
Slafkovsky

PIM: 4
Jake Guentzel
Jake
Guentzel

STŘELY: 7
Kaiden Guhle
Kaiden
Guhle

ICE TIME: 23:30
Mackenzie Blackwood
Mackenzie
Blackwood

ZÁKROKY: 31
Jacob Fowler
Jacob
Fowler

SAVES: 95.24%

Přímé přenosy v TV

novasport1 24. 10. 2026 19:00
PHIPHI-ANAANA4:5(2:0, 1:3, 1:2)Review
novasport1 25. 10. 2026 01:00
BOSBOS-SJSSJS01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 25. 10. 2026 04:00
CGYCGY-DETDET04:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
BOSBOS - SJSSJS2543127
OTTOTT - NYRNYR1011101117
PITPIT - NSHNSH29211117
WSHWSH - BUFBUF2353523
CBJCBJ - VGKVGK2029522
STLSTL - CARCAR6620621
EDMEDM - TORTOR2146028
UTAUTA - TBLTBL1787919
CGYCGY - DETDET151071711
SEASEA - MINMIN17231414
CHICHI - FLAFLA2323617
DALDAL - NYINYI2321139

Narozeniny hráčů

25.10.Karpowich, Paul38 let
25.10.De Leo, Chase31 let
25.10.MTLReinbacher, David22 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

24.10.WPGBjugstad- prsní sval
24.10.PITMalkin- nemoc
24.10.ANAMintyukov- dolní část těla
24.10.EDMLevi- dolní část těla
23.10.WSHDesharnais- operace slepého střeva
23.10.DETGibson- horní část těla
23.10.SJSChernyshov- horní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - tomasnovott - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]