Los Angeles Kings - Dallas Stars (PREVIEW)

previewreviewvideo

(6. vzájemný zápas sezóny 2009/10)


Začátek zápasu: 27. 03. 2010 v 17:30 SEČ
  LAK DAL  

Poslední zápasy týmu Los Angeles Kings
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
27. 03. 2010 17:30Los Angeles KingsLAK-DALDallas Stars1:4PreviewReviewVideo
26. 03. 2010 01:00St. Louis BluesSTL-LAKLos Angeles Kings3:1PreviewReviewVideo
25. 03. 2010 02:00Colorado AvalancheCOL-LAKLos Angeles Kings4:3sPreviewReviewVideo
22. 03. 2010 17:30Los Angeles KingsLAK-COLColorado Avalanche4:3pPreviewReviewVideo
20. 03. 2010 17:30Los Angeles KingsLAK-NYINew York Islanders1:0PreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Dallas Stars
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
27. 03. 2010 17:30Los Angeles KingsLAK-DALDallas Stars1:4PreviewReviewVideo
25. 03. 2010 17:30San Jose SharksSJS-DALDallas Stars3:0PreviewReviewVideo
24. 03. 2010 01:00Nashville PredatorsNSH-DALDallas Stars1:3PreviewReviewVideo
22. 03. 2010 00:00Dallas StarsDAL-PHXPhoenix Coyotes2:3sPreviewReviewVideo
20. 03. 2010 19:00Dallas StarsDAL-OTTOttawa Senators5:4PreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
13. 03. 2010 02:30Dallas StarsDAL-LAKLos Angeles Kings1:2sPreviewReviewVideo
03. 03. 2010 02:30Dallas StarsDAL-LAKLos Angeles Kings1:5PreviewReviewVideo
12. 12. 2009 18:30Los Angeles KingsLAK-DALDallas Stars3:2sPreviewReviewVideo
22. 10. 2009 18:30Los Angeles KingsLAK-DALDallas Stars5:4pPreviewReviewVideo
20. 10. 2009 02:30Dallas StarsDAL-LAKLos Angeles Kings1:4PreviewReviewVideo
31. 03. 2009 18:30Los Angeles KingsLAK-DALDallas Stars2:3PreviewReviewVideo
27. 03. 2009 01:30Dallas StarsDAL-LAKLos Angeles Kings0:1pPreviewReviewVideo
05. 03. 2009 18:30Los Angeles KingsLAK-DALDallas Stars5:4pPreviewReviewVideo
17. 01. 2009 20:00Dallas StarsDAL-LAKLos Angeles Kings3:2sPreviewReviewVideo
14. 11. 2008 02:30Dallas StarsDAL-LAKLos Angeles Kings2:3PreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
LAK Los Angeles Kings734231684215:19512-69-538-3521-15-321-16-34-62L
DAL Dallas Stars7432421464211:2347-145-1034-4020-17-712-25-74-61L

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
LAK Los Angeles Kings362115342112:967-35-317-196-42W
DAL Dallas Stars372017740113:1084-72-617-204-61L

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
LAK Los Angeles Kings372116342103:995-34-221-165-52L
DAL Dallas Stars37122572498:1263-73-417-204-61L


Legenda k tabulkám týmů

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

28. 10. 2026 - 29. 10. 2026
Connor Brown
Connor
Brown

GÓLY: 2
Dylan Strome
Dylan
Strome

ASISTENCE: 3
Gavin McKenna
Gavin
McKenna

BODY: 3
Alex Tuch
Alex
Tuch

PLUS/MÍNUS: +3
Vinni Lettieri
Vinni
Lettieri

PIM: 7
Cale Makar
Cale
Makar

STŘELY: 6
Brandon Montour
Brandon
Montour

ICE TIME: 27:10
Jake Allen
Jake
Allen

ZÁKROKY: 40
Tristan Jarry
Tristan
Jarry

SAVES: 100%

Přímé přenosy v TV

novasport1 30. 10. 2026 01:00
STLSTL-BOSBOS01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport2 30. 10. 2026 03:00
ANAANA-BUFBUF03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
DETDET - CHICHI3011525
STLSTL - BOSBOS510181513
NSHNSH - WSHWSH13911721
DALDAL - MTLMTL22821812
MINMIN - NYINYI3010721
ANAANA - BUFBUF10148919
LAKLAK - OTTOTT202111118
SJSSJS - VANVAN2614128
VGKVGK - NJDNJD2144718
FLAFLA - WPGWPG00000
CGYCGY - SEASEA00000
BOSBOS - CHICHI00000
DETDET - STLSTL00000
NSHNSH - TBLTBL00000
NYINYI - EDMEDM00000
LAKLAK - BUFBUF00000
SJSSJS - OTTOTT00000

Narozeniny hráčů

30.10.Westcott, Duvie49 let
30.10.Greene, Andy44 let
30.10.Collins, Sean43 let
30.10.Strachan, Tyson42 let
30.10.Stafford, Drew41 let
30.10.Stewart, Chris39 let
30.10.LAKPanarin, Artemi35 let
30.10.MTLMontembeault, Sam30 let
30.10.BUFGilbert, Dennis30 let
30.10.BUFThompson, Tage29 let
30.10.COLMakar, Cale28 let
30.10.NJDBoqvist, Jesper28 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

29.10.MINSpurgeon- horní část těla
29.10.DETLarkin- osobní důvody
29.10.COLManson- dolní část těla
28.10.TORRifai- dolní část těla
28.10.DALCapobianco- dolní část těla
28.10.BUFRathbone- dolní část těla
27.10.EDMHyman- otřes mozku
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - tomasnovott - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]