Anaheim Ducks - Dallas Stars (PREVIEW)

previewreviewvideo

(2. vzájemný zápas sezóny 2010/11)


Začátek zápasu: 13. 11. 2010 v 04:00 SEČ
  ANA DAL  

Poslední zápasy týmu Anaheim Ducks
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
13. 11. 2010 04:00Anaheim DucksANA-DALDallas Stars4:2PreviewReviewVideo
11. 11. 2010 04:00Anaheim DucksANA-NYINew York Islanders1:0PreviewReviewVideo
10. 11. 2010 04:30San Jose SharksSJS-ANAAnaheim Ducks2:3pPreviewReviewVideo
08. 11. 2010 02:00Anaheim DucksANA-NSHNashville Predators5:4PreviewReviewVideo
06. 11. 2010 03:00Anaheim DucksANA-PITPittsburgh Penguins3:2PreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Dallas Stars
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
13. 11. 2010 04:00Anaheim DucksANA-DALDallas Stars4:2PreviewReviewVideo
12. 11. 2010 04:30Los Angeles KingsLAK-DALDallas Stars3:1PreviewReviewVideo
07. 11. 2010 02:00Colorado AvalancheCOL-DALDallas Stars5:0PreviewReviewVideo
06. 11. 2010 01:30Dallas StarsDAL-PHXPhoenix Coyotes6:3PreviewReviewVideo
04. 11. 2010 01:30Dallas StarsDAL-PITPittsburgh Penguins5:2PreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
27. 10. 2010 03:00Dallas StarsDAL-ANAAnaheim Ducks2:5PreviewReviewVideo
09. 04. 2010 02:30Dallas StarsDAL-ANAAnaheim Ducks3:2sPreviewReviewVideo
29. 03. 2010 18:00Anaheim DucksANA-DALDallas Stars3:1PreviewReviewVideo
01. 01. 2010 02:00Dallas StarsDAL-ANAAnaheim Ducks5:3PreviewReviewVideo
08. 12. 2009 18:00Anaheim DucksANA-DALDallas Stars4:3pPreviewReviewVideo
04. 12. 2009 02:30Dallas StarsDAL-ANAAnaheim Ducks3:1PreviewReviewVideo
21. 10. 2009 18:00Anaheim DucksANA-DALDallas Stars2:4PreviewReviewVideo
10. 04. 2009 18:00Anaheim DucksANA-DALDallas Stars4:3sPreviewReviewVideo
06. 03. 2009 18:00Anaheim DucksANA-DALDallas Stars2:3PreviewReviewVideo
28. 02. 2009 21:00Dallas StarsDAL-ANAAnaheim Ducks3:4PreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
ANA Anaheim Ducks179711944:521-10-110-76-1-13-6-07-35W
DAL Dallas Stars148601644:403-02-07-75-3-03-3-04-62L

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
ANA Anaheim Ducks86111324:200-10-15-36-24W
DAL Dallas Stars85301026:191-01-04-45-33W

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
DAL Dallas Stars6330618:212-01-03-33-32L
ANA Anaheim Ducks9360620:321-00-05-43-61W


Legenda k tabulkám týmů

Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
6810Anaheim Ducks ANA-DAL Dallas Stars7107168

Tipovali, že vyhraje Anaheim Ducks (+1.5)
bluestarcrhoxgebismartin83phoenix.netrobi281wita

Tipovali, že zápas skončí remízou (-1)
allex12fencagrizzlyjohny_92machampmasiove
sakalvonsalatwenca

Tipovali, že vyhraje Dallas Stars (-1)
bruinsfanjarek.999painkillersheldonstamkos23yen_blond666stinger

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu (-1)
allex12bluestarcrhoxfencagebisgrizzlyhemsky
machampmarioczovephoenix.netrevsakalwenca
yen_blond666stinger

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu (+1)
bruinsfanjarek.999johny_92masiraidersheldonvonsalat
wita

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

23. 10. 2026 - 24. 10. 2026
Jake Evans
Jake
Evans

GÓLY: 2
Nathan MacKinnon
Nathan
MacKinnon

ASISTENCE: 3
Nathan MacKinnon
Nathan
MacKinnon

BODY: 4
Martin Necas
Martin
Necas

PLUS/MÍNUS: +4
Juraj Slafkovsky
Juraj
Slafkovsky

PIM: 4
Jake Guentzel
Jake
Guentzel

STŘELY: 7
Kaiden Guhle
Kaiden
Guhle

ICE TIME: 23:30
Mackenzie Blackwood
Mackenzie
Blackwood

ZÁKROKY: 31
Jacob Fowler
Jacob
Fowler

SAVES: 95.24%

Přímé přenosy v TV

novasport1 24. 10. 2026 19:00
PHIPHI-ANAANA19:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 25. 10. 2026 01:00
BOSBOS-SJSSJS01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 25. 10. 2026 04:00
CGYCGY-DETDET04:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
PHIPHI - ANAANA23561711
NJDNJD - LAKLAK26431810
BOSBOS - SJSSJS1542117
OTTOTT - NYRNYR867810
PITPIT - NSHNSH1821613
WSHWSH - BUFBUF1532415
CBJCBJ - VGKVGK1020414
STLSTL - CARCAR3513315
EDMEDM - TORTOR1344018
UTAUTA - TBLTBL1245811
CGYCGY - DETDET984126
SEASEA - MINMIN151599
CHICHI - FLAFLA2314510
DALDAL - NYINYI162197

Narozeniny hráčů

24.10.Deutsch, Paul66 let
24.10.Mayers, Jamal52 let
24.10.Wilm, Clarke50 let
24.10.Smith, Mark49 let
24.10.Globke, Rob44 let
24.10.Gustavsson, Jonas42 let
24.10.Smith, Dustin38 let
24.10.Rau, Kyle34 let
24.10.NYIDeangelo, Tony31 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

24.10.ANAMintyukov- dolní část těla
24.10.EDMLevi- dolní část těla
24.10.WPGBjugstad- prsní sval
23.10.WSHDesharnais- operace slepého střeva
23.10.DETGibson- horní část těla
23.10.SJSChernyshov- horní část těla
22.10.BUFCarrick- kyčel
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - tomasnovott - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]