New York Rangers - Buffalo Sabres (PREVIEW)

previewreviewvideo

(4. vzájemný zápas sezóny 2005/06)


Začátek zápasu: 28. 03. 2006 v 02:00 SEČ
  NYR BUF  

Poslední zápasy týmu New York Rangers
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
28. 03. 2006 02:00New York RangersNYR-BUFBuffalo Sabres5:4sPreviewReviewVideo
26. 03. 2006 01:30Tampa Bay LightningTBL-NYRNew York Rangers4:3sPreviewReviewVideo
25. 03. 2006 01:30Florida PanthersFLA-NYRNew York Rangers3:2sPreviewReviewVideo
23. 03. 2006 01:00New York RangersNYR-PHIPhiladelphia Flyers3:6PreviewReviewVideo
21. 03. 2006 01:00New York RangersNYR-BOSBoston Bruins5:2PreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Buffalo Sabres
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
28. 03. 2006 02:00New York RangersNYR-BUFBuffalo Sabres5:4sPreviewReviewVideo
26. 03. 2006 01:00Boston BruinsBOS-BUFBuffalo Sabres5:4PreviewReviewVideo
25. 03. 2006 02:00Buffalo SabresBUF-OTTOttawa Senators1:3PreviewReviewVideo
23. 03. 2006 01:00Buffalo SabresBUF-CARCarolina Hurricanes3:4PreviewReviewVideo
21. 03. 2006 01:00Atlanta ThrashersATL-BUFBuffalo Sabres5:0PreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
25. 01. 2006 01:00New York RangersNYR-BUFBuffalo Sabres1:2PreviewReviewVideo
23. 11. 2005 01:00Buffalo SabresBUF-NYRNew York Rangers2:3sPreviewReviewVideo
23. 10. 2005 01:30Buffalo SabresBUF-NYRNew York Rangers3:1PreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
BUF Buffalo Sabres704421593239:2069-54-439-3123-10-321-11-25-55L
NYR New York Rangers7139201290227:1808-125-433-3822-8-617-12-63-73L

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
NYR New York Rangers36228650112:793-62-122-146-41L
BUF Buffalo Sabres362310349132:993-31-220-166-42L

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
BUF Buffalo Sabres342111244107:1076-23-219-156-43L
NYR New York Rangers351712640115:1015-63-311-244-66L


Legenda k tabulkám týmů

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

WSHWSH-NJDNJD4:2(1:1, 3:0, 0:1)Review
WPGWPG-CARCAR2:3(0:0, 2:2, 0:1)59:57
TBLTBL-VANVAN3:2(0:1, 2:1, 1:0)49:55
FLAFLA-SEASEA1:0(1:0, -:-, -:-)04:56
TORTOR-NYINYI01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
MTLMTL-BUFBUF01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
DETDET-SJSSJS01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
PHIPHI-OTTOTT01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
CBJCBJ-NYRNYR01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
CHICHI-DALDAL01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
NSHNSH-STLSTL02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
LAKLAK-BOSBOS03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
UTAUTA-EDMEDM04:00(-:-, -:-, -:-)Preview
VGKVGK-PITPIT04:00(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport1 17. 10. 2026 19:00
WSHWSH-NJDNJD4:2(1:1, 3:0, 0:1)Review
novasport1 17. 10. 2026 21:30
WPGWPG-CARCAR2:3(0:0, 2:2, 0:1)59:57
novasport1 18. 10. 2026 01:00
MTLMTL-BUFBUF01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 18. 10. 2026 04:00
VGKVGK-PITPIT04:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
TORTOR - NYINYI2512915
MTLMTL - BUFBUF17101717
DETDET - SJSSJS413111016
PHIPHI - OTTOTT7716167
CBJCBJ - NYRNYR12511915
CHICHI - DALDAL4223618
NSHNSH - STLSTL13971311
LAKLAK - BOSBOS51112518
UTAUTA - EDMEDM1648421
VGKVGK - PITPIT2621124
MINMIN - CBJCBJ10010
CGYCGY - CARCAR00101

Narozeniny hráčů

18.10.Henry, Alex47 let
18.10.Liffiton, David42 let
18.10.Wellman, Casey39 let
18.10.Hanowski, Ben36 let
18.10.Alt, Mark35 let
18.10.UTAJones, Zac26 let
18.10.CBJJohnson, Kent24 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

16.10.ANAGranlund- horní část těla
16.10.CHIByram- horní část těla
16.10.SEAMontour- horní část těla
15.10.DALJohnston- nemoc
15.10.MINMaatta- horní část těla
15.10.WSHDubois- nemoc
15.10.DALBäck- horní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - Tomáš Novotný - NHLportal.cz - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]