New York Rangers - Pittsburgh Penguins (REVIEW)

previewreviewvideosestavy

(3. vzájemný zápas sezóny 2014/15)


Začátek zápasu: 09. 12. 2014 v 01:00 SEČ
Madison Square Garden
(diváků: 18006)
4 NYR po prodloužení

PIT 3

FINAL1. třetina2. třetina3. třetinaprodloužení
NYR0211
PIT1020
Po třetinách0:12:13:34:3

Počet střel1. třetina2. třetina3. třetinaprodloužení
NYR91442
PIT812132
Po třetinách9:823:2027:3329:35

STATISTIKY PIM PŘESILOVKY HITY BULY GVA TKA BKS
NYR20/42328171013
PIT80/12629529

Přehled gólů

1. třetina
12:35PIT0:1videoStř. zápěstímG: Nick Spaling (4)A: Sidney Crosby (26)A: Steve Downie (8)
2. třetina
03:50NYR1:1videoStř. zápěstímG: J.T. Miller (2)A: Martin St Louis (11)A: Dominic Moore (6)
08:40NYR2:1videoStř. zápěstímG: Rick Nash (18)A: Mats Zuccarello (7)A: Derick Brassard (14)
3. třetina
12:58NYR3:1videoStř. zápěstímG: Kevin Hayes (4)
15:17PIT3:2videoStř. zápěstímG: Evgeni Malkin (15)A: Brandon Sutter (7)A: Blake Comeau (8)
15:41PIT3:3videoStř. zápěstímG: Steve Downie (4)A: Nick Spaling (6)A: Rob Scuderi (3)
prodloužení
03:45NYR4:3videoStř. zápěstímG: Kevin Klein (6)A: Ryan McDonagh (7)A: Dominic Moore (7)

Přehled vyloučení

1. třetina
17:19PIT4 minZach Sill (Kevin Klein)
2. třetina
10:51NYR2 minKevin Hayes (Paul Martin)
15:09PIT2 minNick SpalingNedovolené bránění (Martin St Louis)
18:05PIT2 minSidney CrosbyNedovolené bránění (Carl Hagelin)
3. třetina
žádná vyloučení
prodloužení
žádná vyloučení

Přehled statistik brankářů

#JMÉNOEVPPSHTOTALSVPIMTOI
NYR30Henrik Lundqvist (výhra)25 - 282 - 25 - 532 - 3591.43%063:45
NYR33Cam Talbot
PIT29Marc-Andre Fleury (prohra)17 - 210 - 08 - 825 - 2986.21%063:45
PIT1Thomas Greiss

Legenda ke statistikám brankářů

Přehled statistik hráčů

#NYR New York RangersPOZICEGAPTS+/-PIMSHITSBKSGVATKAFOTOI
28Dominic MooreCentr022+201001064%11:09
8Kevin KleinObránce101+1022111-18:55
10J.T. MillerCentr101001310050%14:18
13Kevin HayesPravé křídlo101022000067%11:34
61Rick NashLevé křídlo101+1051020-19:40
16Derick BrassardCentr011000100256%21:24
26Martin St LouisPravé křídlo011+1021113-19:20
27Ryan McDonaghObránce011+1010212-25:52
36Mats ZuccarelloPravé křídlo011+100301033%23:07
5Dan GirardiObránce000-2043203-22:45
12Lee StempniakPravé křídlo000-1000001-15:02
15Tanner GlassLevé křídlo00000021110%07:48
17John MooreObránce0000040002-10:45
18Marc StaalObránce0000013200-27:08
19Jesper FastPravé křídlo00000120000%07:47
21Derek StepanCentr000-103001040%19:08
22Dan BoyleObránce000+2021302-22:05
62Carl HagelinLevé křídlo000-1001010-15:13

#PIT Pittsburgh PenguinsPOZICEGAPTS+/-PIMSHITSBKSGVATKAFOTOI
13Nick SpalingCentr112+1231000100%16:51
23Steve DowniePravé křídlo112+2021001-17:15
71Evgeni MalkinCentr101-10501000%22:37
4Rob ScuderiObránce011+1000100-20:47
16Brandon SutterCentr011-103420050%24:21
17Blake ComeauLevé křídlo011-1012001-20:17
87Sidney CrosbyCentr011+122200053%18:56
7Paul MartinObránce000-1030000-25:12
8Brian DumoulinObránce000-2000100-14:59
10Christian EhrhoffObránce0000054100-27:34
20Rob KlinkhammerCentr000-1002001-09:10
25Andrew EbbettCentr000000010033%07:08
27Craig AdamsPravé křídlo0000024000-09:21
38Zach SillCentr0000421120-09:00
41Robert BortuzzoObránce000-1021001-21:50
47Simon DespresObránce000+1001100-17:08
57Marcel GocCentr000-104000153%14:07
59Jayson MegnaCentr000-1013000-10:27

Legenda ke statistikám hráčů

Hvězdy zápasu

1. Hvězda2. Hvězda3. Hvězda
Rick Nash
Rick Nash
G: 1, A: 0, P: 1
S: 5, +/-: +1
Kevin Klein
Kevin Klein
G: 1, A: 0, P: 1
S: 2, +/-: +1
Evgeni Malkin
Evgeni Malkin
G: 1, A: 0, P: 1
S: 5, +/-: -1

Přehled rozhodčích

Hlavní rozhodčíHlavní rozhodčíČárový rozhodčíČárový rozhodčí
Eric Furlatt
#27 - Eric Furlatt
Jean Hebert
#15 - Jean Hebert
Scott Driscoll
#68 - Scott Driscoll
Tony Sericolo
#84 - Tony Sericolo

Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
11749New York Rangers NYR-PIT Pittsburgh Penguins3231213241

Tipovali, že vyhraje New York Rangers (-1)
abonentandrew92aveomarblazindetredwingemmetthonzas114
hrubinator7inanajambi21jarynkarlito10krko69luky13
mafomajo8makermartinkoo11marty7896matys1979medved
mirasmirkruondisondraa24pandolfopeirapetterson76
radek84smajrasukynn1tompok

Tipovali, že zápas skončí remízou (+3)
berry65blackhawksbulldozzerdesspidilitfunesgolo
heatleyheckerthodorhotofsonjurcalspamaly.petko
milan52milcasmtlpackova.ivetpaul68petrssonphaneuf
pitbull.gpopelkaputenkarockyshane76silvia7spalini
spartik1893spifak74tomaskrejcir

Tipovali, že vyhraje Pittsburgh Penguins (-1)
avayabarsa14belo26crosby87davidbendindagasst
hawks23hinaulthojanignac75jandyjevcinjoseph
marek123marimoogpencepchewpetass1989pixieukuleleband

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu (-1)
abonentbelo26blazinbulldozzerdavidbenfunesgasst
hinaulthojanhonzas114hotofsonhrubinator7jambi21jandy
karlito10krko69mafomilan52moogmtlpaul68
peirapencepchewpetass1989petrssonpetterson76pixieputenka
rockyshane76smajraspifak74

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu (+1)
andrew92aveomarbarsa14berry65blackhawkscrosby87dilit
dindaemmetthawks23heckerthodorinanajaryn
jevcinjurcalspamajo8makermaly.petkomarek123
marimartinkoo11marty7896matys1979milcasmirasmirkru
ondisondraa24packova.ivetpandolfopitbull.gradek84silvia7
spalinispartik1893sukynn1tomaskrejcirtompokukuleleband

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

DETDET-NJDNJD2:2(1:1, 1:1, -:-)28:59
CBJCBJ-FLAFLA1:0(1:0, -:-, -:-)18:55
MTLMTL-BUFBUF1:1(1:1, -:-, -:-)16:00
CARCAR-WSHWSH0:1(0:1, -:-, -:-)11:58
PHIPHI-SEASEA0:0(0:0, -:-, -:-)04:58
NYRNYR-TBLTBL01:15(-:-, -:-, -:-)Preview
OTTOTT-STLSTL01:30(-:-, -:-, -:-)Preview
NYINYI-VANVAN01:45(-:-, -:-, -:-)Preview
CHICHI-PITPIT02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
WPGWPG-MINMIN02:15(-:-, -:-, -:-)Preview
DALDAL-COLCOL02:30(-:-, -:-, -:-)Preview
NSHNSH-VGKVGK02:45(-:-, -:-, -:-)Preview
UTAUTA-TORTOR03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
ANAANA-CGYCGY03:45(-:-, -:-, -:-)Preview
LAKLAK-EDMEDM04:30(-:-, -:-, -:-)Preview
SJSSJS-BOSBOS05:00(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport1 14. 10. 2026 00:00
DETDET-NJDNJD2:2(1:1, 1:1, -:-)28:59
novasport2 14. 10. 2026 01:30
OTTOTT-STLSTL01:30(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 14. 10. 2026 04:30
LAKLAK-EDMEDM04:30(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
OTTOTT - STLSTL3214724
NYINYI - VANVAN3214725
CHICHI - PITPIT6326326
WPGWPG - MINMIN316181415
DALDAL - COLCOL811161416
NSHNSH - VGKVGK57221615
UTAUTA - TORTOR2287723
ANAANA - CGYCGY34131021
LAKLAK - EDMEDM7821922
SJSSJS - BOSBOS121311822
WSHWSH - MTLMTL10001
COLCOL - DALDAL01010

Narozeniny hráčů

14.10.Vandermeer, Pete51 let
14.10.Tjarnqvist, Daniel50 let
14.10.Smaby, Matt42 let
14.10.Machacek, Spencer38 let
14.10.NYIMayfield, Scott34 let
14.10.Soshnikov, Nikita33 let
14.10.Kallgren, Erik30 let
14.10.Allison, Wade29 let
14.10.MINHughes, Quinn27 let
14.10.NYIMaccelli, Matias26 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

13.10.VGKWotherspoon- horní část těla
13.10.MINSturm- hlava
13.10.CARStaal- lýtko
13.10.BUFDahlin- horní část těla
12.10.ANAPoehling- dolní část těla
12.10.ANAGauthier- horní část těla
12.10.PHIKonecny- dolní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - Tomáš Novotný - NHLportal.cz - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]