Edmonton Oilers - New York Rangers (PREVIEW)

previewreviewvideosestavy

(1. vzájemný zápas sezóny 2015/16)


Začátek zápasu: 12. 12. 2015 v 03:00 SEČ
  EDM NYR  

Poslední zápasy týmu Edmonton Oilers
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
12. 12. 2015 03:00Edmonton OilersEDM-NYRNew York Rangers7:5PreviewReviewVideo
10. 12. 2015 03:30Edmonton OilersEDM-SJSSan Jose Sharks4:3pPreviewReviewVideo
07. 12. 2015 02:00Edmonton OilersEDM-BUFBuffalo Sabres4:2PreviewReviewVideo
05. 12. 2015 03:00Edmonton OilersEDM-DALDallas Stars2:1pPreviewReviewVideo
03. 12. 2015 03:30Edmonton OilersEDM-BOSBoston Bruins3:2sPreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu New York Rangers
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
12. 12. 2015 03:00Edmonton OilersEDM-NYRNew York Rangers7:5PreviewReviewVideo
10. 12. 2015 04:00Vancouver CanucksVAN-NYRNew York Rangers2:1PreviewReviewVideo
07. 12. 2015 01:00New York RangersNYR-OTTOttawa Senators4:1PreviewReviewVideo
04. 12. 2015 01:00New York RangersNYR-COLColorado Avalanche1:2PreviewReviewVideo
03. 12. 2015 02:00New York IslandersNYI-NYRNew York Rangers2:1sPreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
15. 12. 2014 03:30Edmonton OilersEDM-NYRNew York Rangers0:2PreviewReviewVideo
10. 11. 2014 00:00New York RangersNYR-EDMEdmonton Oilers1:3PreviewReviewVideo
31. 03. 2014 02:00Edmonton OilersEDM-NYRNew York Rangers0:5PreviewReviewVideo
07. 02. 2014 01:00New York RangersNYR-EDMEdmonton Oilers1:2PreviewReviewVideo
23. 10. 2011 04:00Edmonton OilersEDM-NYRNew York Rangers2:0PreviewReviewVideo
14. 11. 2010 18:30New York RangersNYR-EDMEdmonton Oilers8:2PreviewReviewVideo
06. 11. 2009 03:30Edmonton OilersEDM-NYRNew York Rangers2:4PreviewReviewVideo
11. 11. 2008 01:00New York RangersNYR-EDMEdmonton Oilers2:3sPreviewReviewVideo
05. 01. 2008 18:00Edmonton OilersEDM-NYRNew York Rangers3:2sPreviewReviewVideo
13. 01. 2006 01:00New York RangersNYR-EDMEdmonton Oilers5:4pPreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
NYR New York Rangers2918833981:602-31-220-912-4-16-4-24-61L
EDM Edmonton Oilers29121522675:856-22-013-168-5-14-10-16-44W

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
NYR New York Rangers1712412553:330-10-011-67-31W
EDM Edmonton Oilers148511745:403-11-05-97-35W

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
NYR New York Rangers126421428:272-21-29-34-63L
EDM Edmonton Oilers154101930:453-11-08-72-81L


Legenda k tabulkám týmů

Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
13093Edmonton Oilers EDM-NYR New York Rangers316413814

Tipovali, že vyhraje Edmonton Oilers (+1.5)
eriksmollisekpete

Tipovali, že zápas skončí remízou (-1)
aveomarbelo26goloinanajarynmarek123milan52
milan66mojmir67moogpencepchewpetterson76popelkarocky
vecer6k1vbznojmak

Tipovali, že vyhraje New York Rangers (-1)
abonentbarsa14berry65blackhawksblazinczehokej04detredwing
dilitfargofunesgajdy38gassthinaulthojan
hoooryica62ignac75juliaujvluky13mafoo22magicman13l
makermaly.petkomarimatys1979medvedmtlondis
packova.ivetpandolfopaul68peirapetrssonputenkarichkob
sery99silvia7sukynn1symer7taurustomaskrejcir

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu (-1)
aveomarbarsa14berry65czehokej04diliteriksfargo
funesgassthinaultinanajarynmagicman13lmaker
maly.petkomarek123marimatys1979milan52mollisekmoog
mtlondispackova.ivetpandolfopaul68peirapete
petrssonpetterson76putenkasilvia7symer7taurustomaskrejcir
vecer6k1vbxamaxznojmak

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu (+1)
abonentbelo26blackhawksblazindetredwinggajdy38hojan
hoooryica62juliaujvmojmir67pencepchewrichkobsukynn1

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

DETDET-NJDNJD00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
CBJCBJ-FLAFLA00:15(-:-, -:-, -:-)Preview
MTLMTL-BUFBUF00:30(-:-, -:-, -:-)Preview
CARCAR-WSHWSH00:45(-:-, -:-, -:-)Preview
PHIPHI-SEASEA01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
NYRNYR-TBLTBL01:15(-:-, -:-, -:-)Preview
OTTOTT-STLSTL01:30(-:-, -:-, -:-)Preview
NYINYI-VANVAN01:45(-:-, -:-, -:-)Preview
CHICHI-PITPIT02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
WPGWPG-MINMIN02:15(-:-, -:-, -:-)Preview
DALDAL-COLCOL02:30(-:-, -:-, -:-)Preview
NSHNSH-VGKVGK02:45(-:-, -:-, -:-)Preview
UTAUTA-TORTOR03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
ANAANA-CGYCGY03:45(-:-, -:-, -:-)Preview
LAKLAK-EDMEDM04:30(-:-, -:-, -:-)Preview
SJSSJS-BOSBOS05:00(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport1 14. 10. 2026 00:00
DETDET-NJDNJD00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport2 14. 10. 2026 01:30
OTTOTT-STLSTL01:30(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 14. 10. 2026 04:30
LAKLAK-EDMEDM04:30(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
DETDET - NJDNJD15410817
CBJCBJ - FLAFLA9119917
MTLMTL - BUFBUF1963718
CARCAR - WSHWSH2063916
PHIPHI - SEASEA51112322
NYRNYR - TBLTBL86141115
OTTOTT - STLSTL2613620
NYINYI - VANVAN2613621
CHICHI - PITPIT5320123
WPGWPG - MINMIN313141113
DALDAL - COLCOL69131015
NSHNSH - VGKVGK55171312
UTAUTA - TORTOR1785619
ANAANA - CGYCGY2713917
LAKLAK - EDMEDM7715818
SJSSJS - BOSBOS1289718

Narozeniny hráčů

13.10.O'Donnell, Sean55 let
13.10.Bergeron, Marc-Andre46 let
13.10.Smith, Derek42 let
13.10.Meszaros, Andrej41 let
13.10.Matsumoto, Jon40 let
13.10.Silfverberg, Jakob36 let
13.10.Ozhiganov, Igor34 let
13.10.Shinkaruk, Hunter32 let
13.10.Andersson, Lias28 let
13.10.Salo, Robin28 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

13.10.MINSturm- horní část těla
13.10.VGKWotherspoon- horní část těla
13.10.CARStaal- lýtko
12.10.PHIKonecny- dolní část těla
12.10.ANAGauthier- horní část těla
12.10.ANAPoehling- dolní část těla
12.10.TORTanev- horní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - Tomáš Novotný - NHLportal.cz - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]