Florida Panthers - Philadelphia Flyers (PREVIEW)

previewreviewvideo

(1. vzájemný zápas sezóny 2006/07)


Začátek zápasu: 21. 10. 2006 v 01:30 SEČ
  FLA PHI  

Poslední zápasy týmu Florida Panthers
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
21. 10. 2006 01:30Florida PanthersFLA-PHIPhiladelphia Flyers3:2PreviewReviewVideo
19. 10. 2006 01:00Washington CapitalsWSH-FLAFlorida Panthers5:2PreviewReviewVideo
15. 10. 2006 01:30Tampa Bay LightningTBL-FLAFlorida Panthers4:1PreviewReviewVideo
14. 10. 2006 01:30Florida PanthersFLA-TBLTampa Bay Lightning3:2PreviewReviewVideo
12. 10. 2006 01:30Florida PanthersFLA-CARCarolina Hurricanes6:3PreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Philadelphia Flyers
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
21. 10. 2006 01:30Florida PanthersFLA-PHIPhiladelphia Flyers3:2PreviewReviewVideo
20. 10. 2006 01:30Tampa Bay LightningTBL-PHIPhiladelphia Flyers4:1PreviewReviewVideo
18. 10. 2006 01:00Buffalo SabresBUF-PHIPhiladelphia Flyers9:1PreviewReviewVideo
15. 10. 2006 01:30New Jersey DevilsNJD-PHIPhiladelphia Flyers3:2PreviewReviewVideo
12. 10. 2006 01:30Philadelphia FlyersPHI-MTLMontreal Canadiens1:3PreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
16. 03. 2006 01:00Florida PanthersFLA-PHIPhiladelphia Flyers0:4PreviewReviewVideo
27. 12. 2005 01:00Florida PanthersFLA-PHIPhiladelphia Flyers2:3sPreviewReviewVideo
13. 11. 2005 01:00Philadelphia FlyersPHI-FLAFlorida Panthers5:4PreviewReviewVideo
28. 10. 2005 01:00Philadelphia FlyersPHI-FLAFlorida Panthers5:4pPreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
FLA Florida Panthers7341621:250-10-13-43-0-00-4-13-42L
PHI Philadelphia Flyers7161213:300-10-14-30-2-11-4-01-64L

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
FLA Florida Panthers3300617:80-00-01-23-03W
PHI Philadelphia Flyers202105:80-10-11-10-22L

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
PHI Philadelphia Flyers514028:220-00-03-21-43L
FLA Florida Panthers404104:170-10-12-20-44L


Legenda k tabulkám týmů

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

PHIPHI-CBJCBJ00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
CARCAR-BOSBOS01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
CHICHI-LAKLAK01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
STLSTL-MTLMTL01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
NSHNSH-NYINYI01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
DALDAL-NJDNJD01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
WPGWPG-FLAFLA01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
UTAUTA-MINMIN02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
VGKVGK-OTTOTT03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
ANAANA-VANVAN03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
SJSSJS-BUFBUF03:30(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport1 28. 10. 2026 00:00
PHIPHI-CBJCBJ00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 28. 10. 2026 03:30
SJSSJS-BUFBUF03:30(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
PHIPHI - CBJCBJ1495177
CARCAR - BOSBOS12133619
CHICHI - LAKLAK11891212
STLSTL - MTLMTL12610915
NSHNSH - NYINYI19441113
DALDAL - NJDNJD20341213
WPGWPG - FLAFLA7417915
UTAUTA - MINMIN8119718
VGKVGK - OTTOTT2521519
ANAANA - VANVAN2251718
SJSSJS - BUFBUF12142124

Narozeniny hráčů

27.10.Ricci, Mike55 let
27.10.Petersen, Toby48 let
27.10.Samsonov, Sergei48 let
27.10.Butler, Chris40 let
27.10.Bailey, Casey35 let
27.10.Saad, Brandon34 let
27.10.PHIRistolainen, Rasmus32 let
27.10.Semyonov, Kirill32 let
27.10.EDMDraisaitl, Leon31 let
27.10.VGKAndersson, Rasmus30 let
27.10.WPGMercer, Dawson25 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

25.10.EDMEkholm- otřes mozku
25.10.TBLGirgensons- dolní část těla
25.10.DETTarasov- dolní část těla
25.10.TBLHedman- dolní část těla
24.10.WPGBjugstad- prsní sval
24.10.SEAMcCann- dolní část těla
24.10.PITMalkin- nemoc
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - tomasnovott - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]