New York Rangers - Montreal Canadiens (REVIEW)

previewreviewvideosestavy

(3. vzájemný zápas sezóny 2016/17)


Začátek zápasu: 05. 03. 2017 v 01:00 SEČ
Madison Square Garden
(diváků: 18006)
1 NYR

MTL 4

FINAL1. třetina2. třetina3. třetina
NYR001
MTL121
Po třetinách0:10:31:4

Počet střel1. třetina2. třetina3. třetina
NYR61011
MTL111410
Po třetinách6:1116:2527:35

STATISTIKY PIM PŘESILOVKY HITY BULY GVA TKA BKS
NYR40/02237.5%14511
MTL20/13562.5%6411

Přehled gólů

1. třetina
12:51MTL0:1videoTečG: Shea Weber (15)A: Max Pacioretty (26)A: Steve Ott (4)
2. třetina
08:48MTL0:2videoStř. příklepemG: Artturi Lehkonen (12)A: Phillip Danault (21)A: Max Pacioretty (27)
18:37MTL0:3videoObjetí brankyG: Andrew Shaw (10)A: Alex Galchenyuk (21)A: Andrei Markov (24)
3. třetina
01:44NYR1:3Stř. zápěstímG: Chris Kreider (24)A: Derek Stepan (32)A: Mats Zuccarello (33)
06:58MTL1:4videoStř. golfemG: Jordie Benn (3)A: Nathan Beaulieu (21)A: Alex Galchenyuk (22)

Přehled vyloučení

1. třetina
žádná vyloučení
2. třetina
žádná vyloučení
3. třetina
16:45MTL2 minBrendan Gallagher (Henrik Lundqvist)
16:45NYR2 minMarc StaalHrubost (Brendan Gallagher)
17:43NYR2 minBrady SkjeiHákování (Paul Byron)

Přehled statistik brankářů

#JMÉNOEVPPSHTOTALSVPIMTOI
NYR30Henrik Lundqvist (prohra)30 - 340 - 01 - 131 - 3588.57%060:00
NYR32Antti Raanta
MTL31Carey Price (výhra)26 - 270 - 00 - 026 - 2796.30%060:00
MTL35Al Montoya

Legenda ke statistikám brankářů

Přehled statistik hráčů

#NYR New York RangersPOZICEGAPTS+/-PIMSHITSBKSGVATKAFOTOI
20Chris KreiderLevé křídlo101+1041101-17:31
21Derek StepanCentr011+101011143%19:08
36Mats ZuccarelloPravé křídlo011+1020011-17:44
4Adam ClendeningObránce000-3002020-16:05
10J.T. MillerLevé křídlo000-101301033%15:45
12Matt PuempelLevé křídlo000-1001010-09:38
13Kevin HayesCentr000-201001027%16:06
18Marc StaalObránce000-1223110-20:17
22Nick HoldenObránce000-1020120-19:41
24Oscar LindbergCentr000-102300060%08:52
26Jimmy VeseyLevé křídlo000-2031010-16:04
27Ryan McDonaghObránce0000011400-24:33
42Brendan SmithObránce0000011200-23:40
61Rick NashPravé křídlo000-1023100-13:40
73Brandon PirriPravé křídlo000-2011010-11:16
76Brady SkjeiObránce000-1212000-15:56
89Pavel BuchnevichPravé křídlo000-1020000-14:19
93Mika ZibanejadCentr000-101001233%15:45

#MTL Montreal CanadiensPOZICEGAPTS+/-PIMSHITSBKSGVATKAFOTOI
27Alex GalchenyukCentr022+102100073%14:27
67Max PaciorettyLevé křídlo022+2041012-19:00
6Shea WeberObránce101+1023200-22:26
8Jordie BennObránce1010030100-18:45
62Artturi LehkonenLevé křídlo101+2052010-13:21
65Andrew ShawCentr101+104201050%16:11
24Phillip DanaultLevé křídlo011+101000065%17:56
28Nathan BeaulieuObránce011+1030110-18:51
79Andrei MarkovObránce011+2010111-21:07
92Steve OttCentr011+101700046%11:29
11Brendan GallagherPravé křídlo000-1233000-18:05
14Tomas Plekanec czeCentr000001000067%14:39
17Torrey MitchellCentr000+102310075%13:30
21Dwight KingLevé křídlo0000002000-13:02
26Jeff PetryObránce000+1004210-18:58
37Andreas MartinsenLevé křídlo0000022100-11:42
41Paul ByronLevé křídlo000+1012100-14:38
74Alexei EmelinObránce000+1003101-19:53

Legenda ke statistikám hráčů

Hvězdy zápasu

1. Hvězda2. Hvězda3. Hvězda
Carey Price
Carey Price
Zákroky: 26
Saves: 96.30%
Max Pacioretty
Max Pacioretty
G: 0, A: 2, P: 2
S: 4, +/-: +2
Alex Galchenyuk
Alex Galchenyuk
G: 0, A: 2, P: 2
S: 2, +/-: +1

Přehled rozhodčích

Hlavní rozhodčíHlavní rozhodčíČárový rozhodčíČárový rozhodčí
Frederick L'Ecuyer
#17 - Frederick L'Ecuyer
Tim Peel
#20 - Tim Peel
Brad Kovachik
#71 - Brad Kovachik
Steve Miller
#89 - Steve Miller

Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
14939New York Rangers NYR-MTL Montreal Canadiens25165328

Tipovali, že vyhraje New York Rangers (-1)
aveomarbarsa14belo26blackhawksblazindilitdzuzman
hapcikhojanhooorykrab88lspamakermaly.petko
michal12mik848milan49milan52mojmir67packova.ivetpaul68
petrik858petrssonputenkasilvia7

Tipovali, že zápas skončí remízou (-1)
baryberry65cooljaydindaexxefrancoafunes
gajdy38goloinanajarynmatys1979ondispetterson76
pixiewita

Tipovali, že vyhraje Montreal Canadiens (+1.5)
ignac75kubalinmarthezmilda18moog

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu (+1)
barsa14belo26berry65dilitdindadzuzmanexxe
francoafunesgajdy38hapcikhojanhoooryjaryn
makermaly.petkomarthezmatys1979michal12mik848milan49
milan52milda18ondispackova.ivetpaul68petrssonpetterson76
pixieputenkasilvia7wita

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu (-1)
blackhawksblazincooljaykrab88lspamojmir67moog
petrik858

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

PHIPHI-CBJCBJ00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
CARCAR-BOSBOS01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
CHICHI-LAKLAK01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
STLSTL-MTLMTL01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
NSHNSH-NYINYI01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
DALDAL-NJDNJD01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
WPGWPG-FLAFLA01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
UTAUTA-MINMIN02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
VGKVGK-OTTOTT03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
ANAANA-VANVAN03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
SJSSJS-BUFBUF03:30(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport1 28. 10. 2026 00:00
PHIPHI-CBJCBJ00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 28. 10. 2026 03:30
SJSSJS-BUFBUF03:30(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
PHIPHI - CBJCBJ1495177
CARCAR - BOSBOS12133619
CHICHI - LAKLAK11891212
STLSTL - MTLMTL12610915
NSHNSH - NYINYI19441113
DALDAL - NJDNJD20341213
WPGWPG - FLAFLA7417915
UTAUTA - MINMIN8119718
VGKVGK - OTTOTT2521519
ANAANA - VANVAN2251718
SJSSJS - BUFBUF12142124

Narozeniny hráčů

27.10.Ricci, Mike55 let
27.10.Petersen, Toby48 let
27.10.Samsonov, Sergei48 let
27.10.Butler, Chris40 let
27.10.Bailey, Casey35 let
27.10.Saad, Brandon34 let
27.10.PHIRistolainen, Rasmus32 let
27.10.Semyonov, Kirill32 let
27.10.EDMDraisaitl, Leon31 let
27.10.VGKAndersson, Rasmus30 let
27.10.WPGMercer, Dawson25 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

25.10.EDMEkholm- otřes mozku
25.10.TBLGirgensons- dolní část těla
25.10.DETTarasov- dolní část těla
25.10.TBLHedman- dolní část těla
24.10.WPGBjugstad- prsní sval
24.10.SEAMcCann- dolní část těla
24.10.PITMalkin- nemoc
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - tomasnovott - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]