Anaheim Ducks - Los Angeles Kings (PREVIEW)

previewreviewvideosestavy

(5. vzájemný zápas sezóny 2016/17)


Začátek zápasu: 10. 04. 2017 v 02:30 SEČ
  ANA LAK  

Poslední zápasy týmu Anaheim Ducks
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
10. 04. 2017 02:30Anaheim DucksANA-LAKLos Angeles Kings4:3pPreviewReviewVideo
07. 04. 2017 04:00Anaheim DucksANA-CHIChicago Blackhawks4:0PreviewReviewVideo
05. 04. 2017 04:00Anaheim DucksANA-CGYCalgary Flames3:1PreviewReviewVideo
03. 04. 2017 03:30Calgary FlamesCGY-ANAAnaheim Ducks3:4PreviewReviewVideo
02. 04. 2017 04:00Edmonton OilersEDM-ANAAnaheim Ducks3:2pPreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Los Angeles Kings
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
10. 04. 2017 02:30Anaheim DucksANA-LAKLos Angeles Kings4:3pPreviewReviewVideo
09. 04. 2017 00:00Los Angeles KingsLAK-CHIChicago Blackhawks3:2pPreviewReviewVideo
07. 04. 2017 04:30Los Angeles KingsLAK-CGYCalgary Flames1:4PreviewReviewVideo
05. 04. 2017 04:30Los Angeles KingsLAK-EDMEdmonton Oilers6:4PreviewReviewVideo
03. 04. 2017 04:30Los Angeles KingsLAK-ARIArizona Coyotes1:2PreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
25. 02. 2017 22:00Los Angeles KingsLAK-ANAAnaheim Ducks4:1PreviewReviewVideo
20. 02. 2017 03:00Anaheim DucksANA-LAKLos Angeles Kings1:0PreviewReviewVideo
21. 11. 2016 02:00Anaheim DucksANA-LAKLos Angeles Kings2:3PreviewReviewVideo
02. 11. 2016 03:30Los Angeles KingsLAK-ANAAnaheim Ducks0:4PreviewReviewVideo
08. 04. 2016 04:30Los Angeles KingsLAK-ANAAnaheim Ducks2:1PreviewReviewVideo
05. 03. 2016 22:00Los Angeles KingsLAK-ANAAnaheim Ducks2:3PreviewReviewVideo
29. 02. 2016 03:00Anaheim DucksANA-LAKLos Angeles Kings4:2PreviewReviewVideo
05. 02. 2016 04:00Los Angeles KingsLAK-ANAAnaheim Ducks2:4PreviewReviewVideo
18. 01. 2016 03:00Anaheim DucksANA-LAKLos Angeles Kings2:3PreviewReviewVideo
19. 03. 2015 03:30Anaheim DucksANA-LAKLos Angeles Kings3:2pPreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
ANA Anaheim Ducks81452313103219:1975-133-354-2728-8-417-15-98-23W
LAK Los Angeles Kings813935785198:20114-72-458-2323-16-216-19-55-51W

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
ANA Anaheim Ducks40288460118:815-43-226-148-25W
LAK Los Angeles Kings412316248115:10610-22-227-145-51W

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
ANA Anaheim Ducks411715943101:1160-90-128-135-51W
LAK Los Angeles Kings40161953783:954-50-231-94-62W


Legenda k tabulkám týmů

Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
15211Anaheim Ducks ANA-LAK Los Angeles Kings2884287

Tipovali, že vyhraje Anaheim Ducks (-1)
abonentbelo26berry65cooljaydilitdindaexxe
francoagajdy38hojancharlica62ignac75maker
maly.petkomatys1979milan49milan52mtlnirvanaczondis
packova.ivetpaul68petepixieputenkasilvia7willy

Tipovali, že zápas skončí remízou (+3)
barsa14dave81hoooryjarynkrab88petrssonpopelka
wita

Tipovali, že vyhraje Los Angeles Kings (-1)
hapcikkubalinlspapetrik858

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu (-1)
abonentbarsa14belo26benourberry65cooljaydilit
dindafrancoagajdy38hojanhooorycharlica62
jarynkrab88makermaly.petkomatys1979milan49milan52
ondispackova.ivetpaul68putenkasilvia7willywita

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu (+1)
dave81hapciklspamtlpetrik858petrssonpixie

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

DETDET-NJDNJD2:1(1:1, 1:0, -:-)21:59
CBJCBJ-FLAFLA1:0(1:0, -:-, -:-)05:59
MTLMTL-BUFBUF0:1(0:1, -:-, -:-)11:56
CARCAR-WSHWSH0:0(0:0, -:-, -:-)06:55
PHIPHI-SEASEA01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
NYRNYR-TBLTBL01:15(-:-, -:-, -:-)Preview
OTTOTT-STLSTL01:30(-:-, -:-, -:-)Preview
NYINYI-VANVAN01:45(-:-, -:-, -:-)Preview
CHICHI-PITPIT02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
WPGWPG-MINMIN02:15(-:-, -:-, -:-)Preview
DALDAL-COLCOL02:30(-:-, -:-, -:-)Preview
NSHNSH-VGKVGK02:45(-:-, -:-, -:-)Preview
UTAUTA-TORTOR03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
ANAANA-CGYCGY03:45(-:-, -:-, -:-)Preview
LAKLAK-EDMEDM04:30(-:-, -:-, -:-)Preview
SJSSJS-BOSBOS05:00(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport1 14. 10. 2026 00:00
DETDET-NJDNJD2:1(1:1, 1:0, -:-)21:59
novasport2 14. 10. 2026 01:30
OTTOTT-STLSTL01:30(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 14. 10. 2026 04:30
LAKLAK-EDMEDM04:30(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
NYRNYR - TBLTBL109161318
OTTOTT - STLSTL3214724
NYINYI - VANVAN3214725
CHICHI - PITPIT6326326
WPGWPG - MINMIN316181415
DALDAL - COLCOL811161416
NSHNSH - VGKVGK57221615
UTAUTA - TORTOR2287723
ANAANA - CGYCGY34131021
LAKLAK - EDMEDM7821922
SJSSJS - BOSBOS121311822
WSHWSH - MTLMTL10001
COLCOL - DALDAL01010

Narozeniny hráčů

14.10.Vandermeer, Pete51 let
14.10.Tjarnqvist, Daniel50 let
14.10.Smaby, Matt42 let
14.10.Machacek, Spencer38 let
14.10.NYIMayfield, Scott34 let
14.10.Soshnikov, Nikita33 let
14.10.Kallgren, Erik30 let
14.10.Allison, Wade29 let
14.10.MINHughes, Quinn27 let
14.10.NYIMaccelli, Matias26 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

13.10.VGKWotherspoon- horní část těla
13.10.MINSturm- hlava
13.10.CARStaal- lýtko
13.10.BUFDahlin- horní část těla
12.10.ANAPoehling- dolní část těla
12.10.ANAGauthier- horní část těla
12.10.PHIKonecny- dolní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - Tomáš Novotný - NHLportal.cz - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]