New York Islanders - Dallas Stars (REVIEW)

previewreviewvideosestavy

(2. vzájemný zápas sezóny 2017/18)


Začátek zápasu: 14. 12. 2017 v 01:00 SEČ
Barclays Center
(diváků: 10316)
2 NYI

DAL 5

FINAL1. třetina2. třetina3. třetina
NYI002
DAL221
Po třetinách0:20:42:5

Počet střel1. třetina2. třetina3. třetina
NYI15514
DAL14103
Po třetinách15:1420:2434:27

STATISTIKY PIM PŘESILOVKY HITY BULY GVA TKA BKS
NYI41/22558.6%1459
DAL60/12741.4%1278

Přehled gólů

1. třetina
07:37DAL0:1videoBekhendG: Tyler Pitlick (4)A: Dan Hamhuis (7)A: Jamie Benn (15)
15:46DAL0:2videoStř. zápěstímG: Alexander Radulov (10)A: Jason Spezza (7)A: Mattias Janmark (9)
2. třetina
01:01DAL0:3videoStř. zápěstímG: Remi Elie (4)A: Devin Shore (11)A: John Klingberg (22)
09:21DAL0:4videoStř. zápěstímG: Jamie Benn (13)A: Julius Honka (1)
3. třetina
00:21DAL0:5videoStř. zápěstímG: Tyler Pitlick (5)A: John Klingberg (23)A: Jamie Benn (16)
01:06NYI1:5videoStř. zápěstímG: Anders Lee (18)A: Josh Bailey (29)A: John Tavares (15)
16:28NYI2:5videoStř. zápěstímPPG: Anders Lee (19)A: John Tavares (16)A: Josh Bailey (30)

Přehled vyloučení

1. třetina
08:07NYI2 minScott Mayfield (Martin Hanzal cze)
2. třetina
10:25DAL2 minTyler Seguin (John Tavares)
3. třetina
03:15NYI2 minJason ChimeraSekání (Kari Lehtonen)
03:15DAL2 minKari LehtonenHrubost (trest odseděl Julius Honka)(Jason Chimera)
15:51DAL2 minRemi EliePodražení (Anthony Beauvillier)

Přehled statistik brankářů

#JMÉNOEVPPSHTOTALSVPIMTOI
NYI1Thomas Greiss 6 - 70 - 00 - 06 - 785.71%030:39
NYI41Jaroslav Halak svk (prohra)13 - 170 - 03 - 316 - 2080.00%029:21
DAL32Kari Lehtonen (výhra)30 - 310 - 02 - 332 - 3494.12%259:43
DAL30Ben Bishop

Legenda ke statistikám brankářů

Přehled statistik hráčů

#NYI New York IslandersPOZICEGAPTS+/-PIMSHITSBKSGVATKAFOTOI
27Anders LeeLevé křídlo202-1030000-16:03
12Josh BaileyPravé křídlo022-1040000-17:47
91John TavaresCentr022-102101157%19:11
2Nick LeddyObránce000-2003010-22:58
6Ryan PulockObránce000-1013100-17:58
7Jordan EberleCentr000-1011000100%14:11
13Mathew BarzalCentr000-101002042%17:34
15Cal ClutterbuckPravé křídlo000-1042100-11:53
16Andrew LaddLevé křídlo000-1021001-16:53
25Jason ChimeraLevé křídlo000-1220011-09:59
29Brock NelsonCentr000-102100083%15:34
42Scott MayfieldObránce000-2211110-18:26
44Calvin de HaanObránce000-1021410-20:57
50Adam PelechObránce0000022110-19:36
53Casey CizikasCentr000-100500067%11:48
55Johnny BoychukObránce000-2062112-17:40
66Joshua Ho-SangPravé křídlo000-1010030-15:43
72Anthony BeauvillierCentr000-100200050%11:49

#DAL Dallas StarsPOZICEGAPTS+/-PIMSHITSBKSGVATKAFOTOI
14Jamie BennLevé křídlo123+301312150%17:33
18Tyler PitlickCentr202+3023120-15:34
3John KlingbergObránce022+3040020-20:33
40Remi ElieLevé křídlo1010212100-12:51
47Alexander RadulovPravé křídlo1010020012-14:10
2Dan HamhuisObránce0110000111-23:29
6Julius HonkaObránce011+1000000-12:50
13Mattias JanmarkCentr011+1030001-17:54
17Devin ShoreCentr011+1010000-15:00
90Jason SpezzaCentr011+202001069%14:57
10Martin Hanzal czeCentr000001311125%13:47
12Radek Faksa czeCentr000+300110033%15:46
23Esa LindellObránce000+2021121-22:48
25Brett RitchiePravé křídlo0000044000-11:43
28Stephen JohnsObránce000+1014000-17:51
29Greg PaterynObránce000+1014100-21:54
46Gemel SmithCentr0000001000-10:11
91Tyler SeguinCentr000022100035%16:49

Legenda ke statistikám hráčů

Hvězdy zápasu

1. Hvězda2. Hvězda3. Hvězda
Jamie Benn
Jamie Benn
G: 1, A: 2, P: 3
S: 1, +/-: +3
Tyler Pitlick
Tyler Pitlick
G: 2, A: 0, P: 2
S: 2, +/-: +3
Kari Lehtonen
Kari Lehtonen
Zákroky: 32
Saves: 94.12%

Přehled rozhodčích

Hlavní rozhodčíHlavní rozhodčíČárový rozhodčíČárový rozhodčí
Trevor Hanson
#14 - Trevor Hanson
Eric Furlatt
#27 - Eric Furlatt
Scott Driscoll
#68 - Scott Driscoll
Matt MacPherson
#83 - Matt MacPherson

Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
15775New York Islanders NYI-DAL Dallas Stars3124111640

Tipovali, že vyhraje New York Islanders (-1)
abonentalergiknajagraberry65ckkvvlkdave81detredwingdinda
funesgajdy38golohavranhojanignac75joe33
juventus1kerrykrko69lspamatys1979mik848milan52
milda18ondisondonpasta82paul68petethrasher
vilikvohajswilly

Tipovali, že zápas skončí remízou (-1)
aveomarbelo26benourdilitelektrafrancoaica62
inanaindian3jarynjurcamilan49mojmir67mtl
navarowskipackova.ivetpetterson76pixiepopelkaputenkarocky
silvia7taurusziguli

Tipovali, že vyhraje Dallas Stars (+1.5)
barsa14bizonekcooljayhinaultcharlkrab88lavina
maario16maly.petkomilan66petrsson

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu (-1)
alergiknajagrafrancoaica62indian3lspamaly.petkomik848
milan49milda18mojmir67petrssonpetterson76silvia7taurus
willyziguli

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu (+1)
abonentbarsa14belo26benourberry65ckkvvlkcooljay
dave81detredwingdilitdindaelektrafunesgajdy38
havranhinaulthojancharljoe33jurcajuventus1
kerrykrab88krko69lavinamaario16matys1979milan52
mtlnavarowskiondisondonpackova.ivetpasta82paul68
petepixieputenkavilikvohajs

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

12. 10. 2026 - 13. 10. 2026
Sam Reinhart
Sam
Reinhart

GÓLY: 2
Peyton Krebs
Peyton
Krebs

ASISTENCE: 2
Sam Reinhart
Sam
Reinhart

BODY: 2
Owen Power
Owen
Power

PLUS/MÍNUS: +3
Rieger Lorenz
Rieger
Lorenz

PIM: 5
Olen Zellweger
Olen
Zellweger

STŘELY: 6
Thomas Chabot
Thomas
Chabot

ICE TIME: 27:53
Linus Ullmark
Linus
Ullmark

ZÁKROKY: 29
Linus Ullmark
Linus
Ullmark

SAVES: 96.67%

Přímé přenosy v TV

novasport1 14. 10. 2026 00:00
DETDET-NJDNJD00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport2 14. 10. 2026 01:30
OTTOTT-STLSTL01:30(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 14. 10. 2026 04:30
LAKLAK-EDMEDM04:30(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
DETDET - NJDNJD167111018
CBJCBJ - FLAFLA1113101118
MTLMTL - BUFBUF19104721
CARCAR - WSHWSH24731018
PHIPHI - SEASEA61215523
NYRNYR - TBLTBL108151217
OTTOTT - STLSTL3113722
NYINYI - VANVAN3113624
CHICHI - PITPIT5325225
WPGWPG - MINMIN314181314
DALDAL - COLCOL810151216
NSHNSH - VGKVGK57201513
UTAUTA - TORTOR2186622
ANAANA - CGYCGY3213920
LAKLAK - EDMEDM7720821
SJSSJS - BOSBOS121210721

Narozeniny hráčů

13.10.O'Donnell, Sean55 let
13.10.Bergeron, Marc-Andre46 let
13.10.Smith, Derek42 let
13.10.Meszaros, Andrej41 let
13.10.Matsumoto, Jon40 let
13.10.Silfverberg, Jakob36 let
13.10.Ozhiganov, Igor34 let
13.10.Shinkaruk, Hunter32 let
13.10.Andersson, Lias28 let
13.10.Salo, Robin28 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

13.10.VGKWotherspoon- horní část těla
13.10.MINSturm- hlava
13.10.CARStaal- lýtko
13.10.BUFDahlin- horní část těla
12.10.ANAPoehling- dolní část těla
12.10.ANAGauthier- horní část těla
12.10.PHIKonecny- dolní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - Tomáš Novotný - NHLportal.cz - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]