St. Louis Blues - Nashville Predators (REVIEW)

previewreviewvideosestavy

(2. vzájemný zápas sezóny 2017/18)


Začátek zápasu: 28. 12. 2017 v 02:00 SEČ
Scottrade Center
(diváků: 19097)
1 STL

NSH 2

FINAL1. třetina2. třetina3. třetina
STL001
NSH110
Po třetinách0:10:21:2

Počet střel1. třetina2. třetina3. třetina
STL1398
NSH7127
Po třetinách13:722:1930:26

STATISTIKY PIM PŘESILOVKY HITY BULY GVA TKA BKS
STL150/22252.1%5619
NSH90/52147.9%2816

Přehled gólů

1. třetina
10:37NSH0:1videoTeč, DorážkaG: Craig Smith (13)A: Roman Josi (15)
2. třetina
16:49NSH0:2videoStř. golfemG: Calle Jarnkrok (10)A: Filip Forsberg (19)A: Matt Irwin (4)
3. třetina
13:37STL1:2videoTeč, DorážkaG: Vladimir Sobotka cze (7)A: Kyle Brodziak (7)A: Alex Pietrangelo (18)

Přehled vyloučení

1. třetina
02:30STL2 minScottie UpshallNedovolené bránění (Roman Josi)
10:05STL5 minRobert BortuzzoBitka (Scott Hartnell)
10:05NSH5 minScott HartnellBitka (Robert Bortuzzo)
2. třetina
00:37NSH2 minViktor ArvidssonPodražení (Tage Thompson)
06:22STL2 minScottie UpshallSekání (Kevin Fiala)
3. třetina
03:55STL2 minBrayden SchennNedovolené bránění (Nick Bonino)
07:58STL4 minPatrik Berglund (Colton Sissons)
19:58NSH2 minFilip ForsbergPodražení (Alex Pietrangelo)

Přehled statistik brankářů

#JMÉNOEVPPSHTOTALSVPIMTOI
STL34Jake Allen (prohra)18 - 200 - 06 - 624 - 2692.31%058:07
STL40Carter Hutton
NSH35Pekka Rinne (výhra)26 - 272 - 21 - 129 - 3096.67%059:44
NSH74Juuse Saros

Legenda ke statistikám brankářů

Přehled statistik hráčů

#STL St. Louis BluesPOZICEGAPTS+/-PIMSHITSBKSGVATKAFOTOI
71Vladimir Sobotka czeLevé křídlo101003200160%13:20
27Alex PietrangeloObránce011+1030601-27:26
28Kyle BrodziakCentr011+103100071%12:58
4Carl GunnarssonObránce0000012100-11:01
6Joel EdmundsonObránce000+1025210-25:20
9Scottie UpshallPravé křídlo0000412000-09:17
10Brayden SchennCentr000-123001054%19:00
20Alexander SteenLevé křídlo0000021001100%19:37
21Patrik BerglundCentr000-1423100100%16:50
23Dmitrij Jaskin czePravé křídlo000+1002000-09:46
26Paul StastnyCentr000001210041%18:16
29Vince DunnObránce000-2030100-19:16
32Tage ThompsonCentr0000011002-15:27
41Robert BortuzzoObránce000-1511301-13:22
55Colton ParaykoObránce000-1010200-21:29
56Magnus PaajarviLevé křídlo000-1020110-10:30
70Oskar SundqvistCentr000-100000025%10:16
91Vladimir TarasenkoPravé křídlo000-1010110-18:42

#NSH Nashville PredatorsPOZICEGAPTS+/-PIMSHITSBKSGVATKAFOTOI
15Craig SmithPravé křídlo1010032000100%17:23
19Calle JarnkrokCentr101+103120044%11:30
9Filip ForsbergLevé křídlo011+1241102-20:35
52Matt IrwinObránce011+1023002-12:38
59Roman JosiObránce011+1040000-25:34
7Yannick WeberObránce000+1000100-11:05
8Kyle TurrisCentr000004010029%16:28
10Colton SissonsCentr000001500033%16:09
13Nick BoninoCentr000000130160%14:50
14Mattias EkholmObránce000+1000111-24:54
17Scott HartnellLevé křídlo0000501001-07:52
22Kevin FialaLevé křídlo0000002001-16:20
25Alexei EmelinObránce000-1000310-17:37
33Viktor ArvidssonLevé křídlo0000200100-18:23
46Pontus AbergLevé křídlo000+1020000-10:29
51Austin WatsonLevé křídlo0000004200-14:01
76PK SubbanObránce000-1011100-23:39
92Ryan JohansenCentr000002000053%18:47

Legenda ke statistikám hráčů

Hvězdy zápasu

1. Hvězda2. Hvězda3. Hvězda
Pekka Rinne
Pekka Rinne
Zákroky: 29
Saves: 96.67%
Jake Allen
Jake Allen
Zákroky: 24
Saves: 92.31%
Calle Jarnkrok
Calle Jarnkrok
G: 1, A: 0, P: 1
S: 3, +/-: +1

Přehled rozhodčích

Hlavní rozhodčíHlavní rozhodčíČárový rozhodčíČárový rozhodčí
Tom Chmielewski
#18 - Tom Chmielewski
Tim Peel
#20 - Tim Peel
Derek Amell
#75 - Derek Amell
Jonny Murray
#95 - Jonny Murray

Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
15862St. Louis Blues STL-NSH Nashville Predators212783215

Tipovali, že vyhraje St. Louis Blues (-1)
aveomardilitdindagolocharlignac75inana
jarynjeff73jurcakrko69mik848milan49milda18
mirkrumojmir67ondonpackova.ivetpetterson76rockysilvia7

Tipovali, že zápas skončí remízou (-1)
abonentbarybelo26berry65cooljaydave81detredwing
elektrafrancoahojanjanzic68juventus1kinghanskrab88
kuba7lacroixmaly.petkomatys1979milan52mtlondis
paul68petrssonpopelkaputenkataurusvohajs

Tipovali, že vyhraje Nashville Predators (+1.5)
benourbizonekgajdy38jirkanavarowskipasta82vilik
ziguli

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu (+1)
belo26benourberry65dave81dilitdindafrancoa
gajdy38hojancharljindrich73jurcajuventus1krab88
krko69maly.petkomatys1979mik848milan52milda18mojmir67
navarowskiondisondonpackova.ivetpaul68petrssonputenka
silvia7taurusvohajsziguli

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu (-1)
abonentbarycooljaydetredwingelektrajanzic68jaryn
jeff73kuba7milan49mirkrumtlpasta82petterson76
vilik

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

CHICHI-MTLMTL1:4(1:1, 0:2, 0:1)Review
COLCOL-TBLTBL6:3(2:0, 2:2, 2:1)Review

Přímé přenosy v TV

novasport1 24. 10. 2026 19:00
PHIPHI-ANAANA19:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 25. 10. 2026 01:00
BOSBOS-SJSSJS01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 25. 10. 2026 04:00
CGYCGY-DETDET04:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
PHIPHI - ANAANA20561511
NJDNJD - LAKLAK2442179
BOSBOS - SJSSJS1242116
OTTOTT - NYRNYR65789
PITPIT - NSHNSH1521611
WSHWSH - BUFBUF1232413
CBJCBJ - VGKVGK1017413
STLSTL - CARCAR1512314
EDMEDM - TORTOR1143017
UTAUTA - TBLTBL1044710
CGYCGY - DETDET873125
SEASEA - MINMIN141398
CHICHI - FLAFLA2311410
DALDAL - NYINYI151087

Narozeniny hráčů

24.10.Deutsch, Paul66 let
24.10.Mayers, Jamal52 let
24.10.Wilm, Clarke50 let
24.10.Smith, Mark49 let
24.10.Globke, Rob44 let
24.10.Gustavsson, Jonas42 let
24.10.Smith, Dustin38 let
24.10.Rau, Kyle34 let
24.10.NYIDeangelo, Tony31 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

24.10.ANAMintyukov- dolní část těla
24.10.EDMLevi- dolní část těla
24.10.WPGBjugstad- prsní sval
23.10.WSHDesharnais- operace slepého střeva
23.10.DETGibson- horní část těla
23.10.SJSChernyshov- horní část těla
22.10.BUFCarrick- kyčel
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - tomasnovott - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]