St. Louis Blues - Carolina Hurricanes (PREVIEW)

previewreviewvideosestavy

(2. vzájemný zápas sezóny 2017/18)


Začátek zápasu: 31. 12. 2017 v 02:00 SEČ
  STL CAR  

Poslední zápasy týmu St. Louis Blues
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
31. 12. 2017 02:00St. Louis BluesSTL-CARCarolina Hurricanes3:2PreviewReviewVideo
30. 12. 2017 02:30Dallas StarsDAL-STLSt. Louis Blues4:2PreviewReviewVideo
28. 12. 2017 02:00St. Louis BluesSTL-NSHNashville Predators1:2PreviewReviewVideo
24. 12. 2017 04:00Vancouver CanucksVAN-STLSt. Louis Blues1:3PreviewReviewVideo
22. 12. 2017 03:00Edmonton OilersEDM-STLSt. Louis Blues3:2PreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Carolina Hurricanes
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
31. 12. 2017 02:00St. Louis BluesSTL-CARCarolina Hurricanes3:2PreviewReviewVideo
30. 12. 2017 01:30Carolina HurricanesCAR-PITPittsburgh Penguins2:1PreviewReviewVideo
28. 12. 2017 01:00Carolina HurricanesCAR-MTLMontreal Canadiens3:1PreviewReviewVideo
24. 12. 2017 01:00Carolina HurricanesCAR-BUFBuffalo Sabres4:2PreviewReviewVideo
22. 12. 2017 02:00Nashville PredatorsNSH-CARCarolina Hurricanes1:4PreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
28. 10. 2017 01:30Carolina HurricanesCAR-STLSt. Louis Blues1:2PreviewReviewVideo
09. 04. 2017 01:00Carolina HurricanesCAR-STLSt. Louis Blues4:5sPreviewReviewVideo
06. 01. 2017 02:00St. Louis BluesSTL-CARCarolina Hurricanes2:4PreviewReviewVideo
28. 02. 2016 21:00Carolina HurricanesCAR-STLSt. Louis Blues2:5PreviewReviewVideo
15. 01. 2016 02:00St. Louis BluesSTL-CARCarolina Hurricanes1:4PreviewReviewVideo
31. 01. 2015 01:00Carolina HurricanesCAR-STLSt. Louis Blues2:3sPreviewReviewVideo
11. 01. 2015 02:00St. Louis BluesSTL-CARCarolina Hurricanes5:4sPreviewReviewVideo
01. 02. 2014 01:00Carolina HurricanesCAR-STLSt. Louis Blues3:1PreviewReviewVideo
17. 11. 2013 02:00St. Louis BluesSTL-CARCarolina Hurricanes4:2PreviewReviewVideo
16. 03. 2012 00:00Carolina HurricanesCAR-STLSt. Louis Blues2:0PreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
STL St. Louis Blues402315248116:1005-22-024-1612-8-011-7-23-72L
CAR Carolina Hurricanes371812743104:1115-73-318-1910-4-38-8-47-34W

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
STL St. Louis Blues2012802460:472-01-012-84-61L
CAR Carolina Hurricanes1710432349:463-32-17-108-26W

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
STL St. Louis Blues2011722456:533-21-012-85-51L
CAR Carolina Hurricanes208842055:652-41-211-93-71W


Legenda k tabulkám týmů

Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
15889St. Louis Blues STL-CAR Carolina Hurricanes371132716

Tipovali, že vyhraje St. Louis Blues (+1.5)
abonentbandy77barybelo26benourberry65dave81
dindafrancoagajdy38goloignac75indian3jaryn
jurcajuventus1krab88lacroixmatys1979milan52mojmir67
mtlnavarowskinirvanaczondisondonpackova.ivetpaul68
petepetrssonpetterson76putenkarockysilvia7taurus
vohajswilly

Tipovali, že zápas skončí remízou (-1)
aveomardilitelektrafunesinanakrko69maly.petko
mik848milda18pixievlades8

Tipovali, že vyhraje Carolina Hurricanes (-1)
ckkvvlkhojanpasta82

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu (+1)
aveomarbarybelo26benourberry65ckkvvlkdilit
dindaelektrafunesinanajurcamik848milan52
mojmir67mtlondisondonpackova.ivetpasta82paul68
pixieputenkasilvia7taurusvlades8vohajs

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu (-1)
abonentbandy77dave81francoagajdy38hojanindian3
jarynjuventus1krab88krko69maly.petkomatys1979milda18
petrssonpetterson76

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

BOSBOS-NSHNSH01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
TORTOR-NYRNYR01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
OTTOTT-SJSSJS01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
NJDNJD-ANAANA01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
PITPIT-FLAFLA01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
NYINYI-LAKLAK01:30(-:-, -:-, -:-)Preview
STLSTL-VGKVGK02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
DALDAL-WPGWPG02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
CGYCGY-MINMIN03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
EDMEDM-CARCAR03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
SEASEA-UTAUTA04:00(-:-, -:-, -:-)Preview
VANVAN-DETDET04:00(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport2 23. 10. 2026 02:00
STLSTL-VGKVGK02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 23. 10. 2026 03:00
EDMEDM-CARCAR03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
BOSBOS - NSHNSH2720420
TORTOR - NYRNYR9163717
OTTOTT - SJSSJS2135517
NJDNJD - ANAANA2530913
PITPIT - FLAFLA6913913
NYINYI - LAKLAK15103177
STLSTL - VGKVGK4222321
DALDAL - WPGWPG2333167
CGYCGY - MINMIN35201212
EDMEDM - CARCAR8146321
SEASEA - UTAUTA51012418
VANVAN - DETDET1963320

Narozeniny hráčů

22.10.Satan, Miroslav52 let
22.10.Haydar, Darren47 let
22.10.Pettinger, Matt46 let
22.10.Pihlstrom, Antti42 let
22.10.Savard, David36 let
22.10.Brisson, Brendan25 let
22.10.OTTBourgault, Xavier24 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

22.10.BUFCarrick- kyčel
22.10.OTTUllmark- dolní část těla
22.10.MTLSuzuki- horní část těla
21.10.PITKindel- zdravotní problémy
21.10.LAKByfield- horní část těla
21.10.SJSWennberg- horní část těla
21.10.PITRust- dolní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - tomasnovott - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]