Calgary Flames - Chicago Blackhawks (PREVIEW)

previewreviewvideosestavy

(2. vzájemný zápas sezóny 2017/18)


Začátek zápasu: 04. 02. 2018 v 04:00 SEČ
  CGY CHI  

Poslední zápasy týmu Calgary Flames
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
04. 02. 2018 04:00Calgary FlamesCGY-CHIChicago Blackhawks4:3pPreviewReviewVideo
02. 02. 2018 03:00Calgary FlamesCGY-TBLTampa Bay Lightning4:7PreviewReviewVideo
31. 01. 2018 03:00Calgary FlamesCGY-VGKVegas Golden Knights2:4PreviewReviewVideo
26. 01. 2018 03:00Edmonton OilersEDM-CGYCalgary Flames4:3sPreviewReviewVideo
25. 01. 2018 04:00Calgary FlamesCGY-LAKLos Angeles Kings1:2pPreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Chicago Blackhawks
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
04. 02. 2018 04:00Calgary FlamesCGY-CHIChicago Blackhawks4:3pPreviewReviewVideo
02. 02. 2018 04:00Vancouver CanucksVAN-CHIChicago Blackhawks4:2PreviewReviewVideo
31. 01. 2018 02:00Nashville PredatorsNSH-CHIChicago Blackhawks1:2PreviewReviewVideo
26. 01. 2018 01:30Detroit Red WingsDET-CHIChicago Blackhawks1:5PreviewReviewVideo
25. 01. 2018 02:00Chicago BlackhawksCHI-TORToronto Maple Leafs2:3pPreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
01. 01. 2018 03:00Calgary FlamesCGY-CHIChicago Blackhawks4:3pPreviewReviewVideo
19. 11. 2016 03:00Calgary FlamesCGY-CHIChicago Blackhawks2:3PreviewReviewVideo
02. 11. 2016 01:30Chicago BlackhawksCHI-CGYCalgary Flames5:1PreviewReviewVideo
25. 10. 2016 02:30Chicago BlackhawksCHI-CGYCalgary Flames2:3sPreviewReviewVideo
27. 03. 2016 04:00Calgary FlamesCGY-CHIChicago Blackhawks1:4PreviewReviewVideo
21. 11. 2015 03:00Calgary FlamesCGY-CHIChicago Blackhawks2:1pPreviewReviewVideo
16. 11. 2015 02:30Chicago BlackhawksCHI-CGYCalgary Flames4:1PreviewReviewVideo
15. 12. 2014 02:00Chicago BlackhawksCHI-CGYCalgary Flames2:1PreviewReviewVideo
21. 11. 2014 03:00Calgary FlamesCGY-CHIChicago Blackhawks3:4PreviewReviewVideo
16. 10. 2014 02:00Chicago BlackhawksCHI-CGYCalgary Flames1:2pPreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
CGY Calgary Flames512518858143:1468-82-527-2412-13-313-5-54-66L
CHI Chicago Blackhawks512420755150:1415-70-127-2412-10-312-10-44-61L

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
CHI Chicago Blackhawks25121032775:653-30-016-94-64L
CGY Calgary Flames28121332776:873-31-114-144-65L

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
CGY Calgary Flames2313553167:595-51-413-106-41L
CHI Chicago Blackhawks26121042875:762-40-111-155-51L


Legenda k tabulkám týmů

Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
16102Calgary Flames CGY-CHI Chicago Blackhawks2317162028

Tipovali, že vyhraje Calgary Flames (-1)
abonentbandy77belo26benourdetredwingdrakoemmett
charlkrab88lacroixmatys1979milan49milan52milan66
mtlnavarowskipackova.ivetpasta82petrssonsilvia7taurus
ulmikvlades8

Tipovali, že zápas skončí remízou (+3)
aveomarbarydindafrancoagolohojanica62
inanajarynjuventus1kinghansmaly.petkom.beranekmik848
ondonpixieputenka

Tipovali, že vyhraje Chicago Blackhawks (-1)
barsa14dave81dilitfunesignac75jeff73joe33
kerrymarimojmir67ondispaul68petterson76popelka
richkobvohajs

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu (-1)
aveomarbarybenourdrakofunescharlinana
kinghanskrab88matys1979m.beranekmik848milan49navarowski
petrssonputenkarichkobsilvia7ulmikxamax

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu (+1)
bandy77barsa14belo26dave81detredwingdilitdinda
emmettfrancoahojanica62jeff73juventus1kerry
maly.petkomarimilan52milan66mojmir67mtlondis
ondonpackova.ivetpasta82paul68petterson76taurusvohajs

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

BOSBOS-NSHNSH2:0(2:0, -:-, -:-)17:00
TORTOR-NYRNYR2:1(2:1, -:-, -:-)15:59
OTTOTT-SJSSJS1:1(1:1, -:-, -:-)15:57
NJDNJD-ANAANA2:0(2:0, -:-, -:-)04:56
PITPIT-FLAFLA1:0(1:0, -:-, -:-)19:56
NYINYI-LAKLAK0:0(0:0, -:-, -:-)02:55
STLSTL-VGKVGK02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
DALDAL-WPGWPG02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
CGYCGY-MINMIN03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
EDMEDM-CARCAR03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
SEASEA-UTAUTA04:00(-:-, -:-, -:-)Preview
VANVAN-DETDET04:00(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport2 23. 10. 2026 02:00
STLSTL-VGKVGK02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 23. 10. 2026 03:00
EDMEDM-CARCAR03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
STLSTL - VGKVGK5524524
DALDAL - WPGWPG2663218
CGYCGY - MINMIN35261316
EDMEDM - CARCAR9197426
SEASEA - UTAUTA71016423
VANVAN - DETDET2393424
CHICHI - MTLMTL00100
COLCOL - TBLTBL10000
PHIPHI - ANAANA10000
NJDNJD - LAKLAK10000

Narozeniny hráčů

23.10.D'Agostini, Matt40 let
23.10.McHale, Gavin39 let
23.10.Sorensen, Nick32 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

22.10.MTLSuzuki- horní část těla
22.10.BUFCarrick- kyčel
22.10.OTTUllmark- dolní část těla
21.10.LAKByfield- horní část těla
21.10.PITKindel- zdravotní problémy
21.10.PITRust- dolní část těla
21.10.SJSWennberg- horní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - tomasnovott - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]