Winnipeg Jets - Dallas Stars (PREVIEW)

previewreviewvideosestavy

(4. vzájemný zápas sezóny 2017/18)


Začátek zápasu: 19. 03. 2018 v 00:30 SEČ
  WPG DAL  

Poslední zápasy týmu Winnipeg Jets
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
19. 03. 2018 00:30Winnipeg JetsWPG-DALDallas Stars4:2PreviewReviewVideo
16. 03. 2018 01:00Winnipeg JetsWPG-CHIChicago Blackhawks6:2PreviewReviewVideo
14. 03. 2018 01:00Nashville PredatorsNSH-WPGWinnipeg Jets3:1PreviewReviewVideo
13. 03. 2018 00:00Washington CapitalsWSH-WPGWinnipeg Jets3:2pPreviewReviewVideo
10. 03. 2018 19:00Philadelphia FlyersPHI-WPGWinnipeg Jets2:1PreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Dallas Stars
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
19. 03. 2018 00:30Winnipeg JetsWPG-DALDallas Stars4:2PreviewReviewVideo
17. 03. 2018 00:30Ottawa SenatorsOTT-DALDallas Stars3:2pPreviewReviewVideo
15. 03. 2018 00:00Toronto Maple LeafsTOR-DALDallas Stars6:5sPreviewReviewVideo
14. 03. 2018 00:30Montreal CanadiensMTL-DALDallas Stars4:2PreviewReviewVideo
12. 03. 2018 00:30Pittsburgh PenguinsPIT-DALDallas Stars3:1PreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
25. 02. 2018 01:00Dallas StarsDAL-WPGWinnipeg Jets3:5PreviewReviewVideo
07. 11. 2017 02:30Dallas StarsDAL-WPGWinnipeg Jets1:4PreviewReviewVideo
03. 11. 2017 01:00Winnipeg JetsWPG-DALDallas Stars5:2PreviewReviewVideo
15. 02. 2017 02:00Winnipeg JetsWPG-DALDallas Stars5:2PreviewReviewVideo
03. 02. 2017 02:30Dallas StarsDAL-WPGWinnipeg Jets3:4PreviewReviewVideo
09. 11. 2016 02:00Winnipeg JetsWPG-DALDallas Stars8:2PreviewReviewVideo
28. 10. 2016 02:00Winnipeg JetsWPG-DALDallas Stars4:1PreviewReviewVideo
26. 10. 2016 02:30Dallas StarsDAL-WPGWinnipeg Jets3:2PreviewReviewVideo
26. 02. 2016 02:30Dallas StarsDAL-WPGWinnipeg Jets3:6PreviewReviewVideo
24. 02. 2016 02:00Winnipeg JetsWPG-DALDallas Stars3:5PreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
WPG Winnipeg Jets7142191094236:1874-102-234-3725-7-217-12-86-41W
DAL Dallas Stars723826884207:1938-84-334-3824-10-314-16-53-74L

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
WPG Winnipeg Jets34257252134:862-21-011-236-42W
DAL Dallas Stars372410351118:894-33-018-196-41W

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
WPG Winnipeg Jets371712842102:1012-81-223-146-43L
DAL Dallas Stars35141653389:1044-51-316-193-75L


Legenda k tabulkám týmů

Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
16413Winnipeg Jets WPG-DAL Dallas Stars35931126

Tipovali, že vyhraje Winnipeg Jets (+1.5)
abonentbarybelo26benourckkvvlkctibor88detredwing
dilitdindaemmettfuneshojanhromehunterx
jarynjoe33juventus1kerrykinghansklindolacroix
maly.petkomarim.beranekmilan52mojmir67navarowskiondon
packova.ivetpasta82paul68petepeter_bondraulmikvohajs

Tipovali, že zápas skončí remízou (-1)
barsa14francoagajdy38ignac75krab88milan49milan66
putenkasilvia7

Tipovali, že vyhraje Dallas Stars (-1)
aveomarinanamatys1979

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu (-1)
abonentbarsa14baryfuneshunterxklindokrab88
m.beranekmilan49pasta82silvia7

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu (+1)
belo26benourctibor88detredwingdilitdindaemmett
francoagajdy38hojanhromejuventus1kerrykinghans
korimaly.petkomarimatys1979milan52milan66mojmir67
ondonpackova.ivetpaul68putenkavohajs

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

BOSBOS-CHICHI1:1(1:1, -:-, -:-)17:56
DETDET-STLSTL2:1(1:1, 1:0, -:-)21:56
NSHNSH-TBLTBL19:00(-:-, -:-, -:-)Preview
NYINYI-EDMEDM19:00(-:-, -:-, -:-)Preview
LAKLAK-BUFBUF21:00(-:-, -:-, -:-)Preview
SJSSJS-OTTOTT21:00(-:-, -:-, -:-)Preview
MTLMTL-PITPIT00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
VANVAN-TORTOR00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
DALDAL-CBJCBJ01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
COLCOL-CGYCGY02:00(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport1 31. 10. 2026 19:00
NYINYI-EDMEDM19:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport2 01. 11. 2026 00:00
MTLMTL-PITPIT00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 01. 11. 2026 01:00
DALDAL-CBJCBJ01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 01. 11. 2026 02:00
COLCOL-CGYCGY02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
LAKLAK - BUFBUF12108619
SJSSJS - OTTOTT2262818
MTLMTL - PITPIT1920018
VANVAN - TORTOR3216315
DALDAL - CBJCBJ2010612
COLCOL - CGYCGY2100117
CARCAR - WPGWPG1711610
WSHWSH - MINMIN674105
PHIPHI - UTAUTA48587

Narozeniny hráčů

31.10.Durno, Chris46 let
31.10.Plekanec, Tomas44 let
31.10.Anderson, Matt44 let
31.10.Eminger, Steve43 let
31.10.MINFoligno, Nick39 let
31.10.Svechnikov, Evgeny30 let
31.10.Forsbacka Karlsson, Jakob30 let
31.10.TORAkhtyamov, Artur25 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

31.10.OTTHodgson- suspendace
31.10.VANChytil- rameno
30.10.NYIPulock- horní část těla
30.10.OTTBurakovsky- dolní část těla
30.10.MTLMatheson- dolní část těla
30.10.LAKClarke- horní část těla
30.10.UTACooley- dolní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - tomasnovott - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]