Columbus Blue Jackets - Minnesota Wild (REVIEW)

previewreviewvideosestavy

(1. vzájemný zápas sezóny 2018/19)


Začátek zápasu: 30. 11. 2018 v 01:00 SEČ
Nationwide Arena
(diváků: 15210)
4 CBJ

MIN 2

FINAL1. třetina2. třetina3. třetina
CBJ130
MIN110
Po třetinách1:14:24:2

Počet střel1. třetina2. třetina3. třetina
CBJ10136
MIN7108
Po třetinách10:723:1729:25

STATISTIKY PIM PŘESILOVKY HITY BULY GVA TKA BKS
CBJ21/21350.0%4212
MIN40/11150.0%4115

Přehled gólů

1. třetina
07:46MIN0:1videoTeč, DorážkaG: Mikael Granlund (11)A: Eric Staal (9)
13:18CBJ1:1videoStř. zápěstímG: Markus Hannikainen (3)A: Riley Nash (3)A: David Savard (6)
2. třetina
01:05CBJ2:1videoStř. zápěstímPPG: Cam Atkinson (16)A: Alex Wennberg (13)A: Pierre-Luc Dubois (11)
04:34CBJ3:1videoTeč, DorážkaG: Riley Nash (1)A: Zach Werenski (11)A: Seth Jones (8)
11:24CBJ4:1videoStř. zápěstímG: Artemi Panarin (7)A: Pierre-Luc Dubois (12)A: Scott Harrington (6)
12:06MIN4:2videoBekhendG: Zach Parise (12)A: Mikko Koivu (17)A: Nino Niederreiter (10)
3. třetina
žádné góly

Přehled vyloučení

1. třetina
08:46CBJ2 minBoone Jenner
19:25MIN2 minJonas BrodinDržení (Pierre-Luc Dubois)
2. třetina
16:42MIN2 minRyan SuterZdržování hry - puk vyhozený přes plexisklo
3. třetina
žádná vyloučení

Přehled statistik brankářů

#JMÉNOEVPPSHTOTALSVPIMTOI
CBJ72Sergei Bobrovsky (výhra)23 - 250 - 00 - 023 - 2592.00%060:00
CBJ70Joonas Korpisalo
MIN40Devan Dubnyk (prohra)23 - 261 - 11 - 225 - 2986.21%057:58
MIN32Alex Stalock

Legenda ke statistikám brankářů

Přehled statistik hráčů

#CBJ Columbus Blue JacketsPOZICEGAPTS+/-PIMSHITSBKSGVATKAFOTOI
20Riley NashCentr112+2020000100%09:27
18Pierre-Luc DuboisCentr022+101011040%20:55
9Artemi PanarinLevé křídlo101+1010010-22:14
13Cam AtkinsonPravé křídlo101+1030000-19:33
37Markus HannikainenLevé křídlo101+2021000-08:03
3Seth JonesObránce0110010000-26:44
4Scott HarringtonObránce011+2000000-11:53
8Zach WerenskiObránce0110031100-24:09
10Alex WennbergCentr011-201111086%13:21
58David SavardObránce011+2021100-15:15
17Brandon DubinskyCentr000-201210057%10:59
27Ryan MurrayObránce000-1001100-19:51
28Oliver BjorkstrandPravé křídlo000-2031000-12:49
38Boone JennerCentr000023230133%18:04
45Lukas Sedlak czeCentr000+1000000100%08:50
65Markus NutivaaraObránce000-1011100-18:13
71Nick FolignoLevé křídlo000+1011100-20:10
77Josh AndersonPravé křídlo0000041101-17:30

#MIN Minnesota WildPOZICEGAPTS+/-PIMSHITSBKSGVATKAFOTOI
11Zach PariseLevé křídlo101+1030000-18:11
64Mikael GranlundPravé křídlo101006102050%19:32
9Mikko KoivuCentr011000000052%17:38
12Eric StaalCentr011004000156%18:21
22Nino NiederreiterPravé křídlo0110011000-14:28
3Charlie CoyleCentr000000000067%13:31
14Joel Eriksson EkCentr000-101100033%12:57
16Jason ZuckerLevé křídlo000-2001310-18:03
17Marcus FolignoLevé křídlo0000011100-11:21
18Jordan GreenwayLevé křídlo0000020000-12:45
20Ryan SuterObránce000-1210200-25:42
21Eric FehrCentr000001010036%12:01
23J.T. BrownPravé křídlo000-1012000-10:14
24Matt DumbaObránce000+1011000-24:13
25Jonas BrodinObránce000+2211000-20:01
29Greg PaterynObránce000-2011100-13:28
36Nick SeelerObránce000-1000600-12:50
46Jared SpurgeonObránce000-1011110-23:06

Legenda ke statistikám hráčů

Hvězdy zápasu

1. Hvězda2. Hvězda3. Hvězda
Riley Nash
Riley Nash
G: 1, A: 1, P: 2
S: 2, +/-: +2
Pierre-Luc Dubois
Pierre-Luc Dubois
G: 0, A: 2, P: 2
S: 1, +/-: +1
Markus Hannikainen
Markus Hannikainen
G: 1, A: 0, P: 1
S: 2, +/-: +2

Přehled rozhodčích

Hlavní rozhodčíHlavní rozhodčíČárový rozhodčíČárový rozhodčí
Chris Rooney
#5 - Chris Rooney
TJ Luxmore
#21 - TJ Luxmore
Ryan Gibbons
#58 - Ryan Gibbons
Darren Gibbs
#66 - Darren Gibbs

Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
17037Columbus Blue Jackets CBJ-MIN Minnesota Wild362381836

Tipovali, že vyhraje Columbus Blue Jackets (+1.5)
abonentbobrovskyburneydave81fihegasstgolo
charlignac75indian3jirkazoomjuventus1kamzickykerry
korilacroixlkwfahrermachymaly.petkomatys1979m.beranek
mik848milan49milan52moogmtlnavarowskiondis
ondonpaul68popelkarichkobsirinskkrivanslosik
tatulda

Tipovali, že zápas skončí remízou (-1)
aveomarbcmm34ctibor88desspidilitdindaforward01
francoafuneshojanica62inanajoe33kinghans
majoavsmila27packova.ivetpetrssonpetterson76putenkasilvia7
willywita

Tipovali, že vyhraje Minnesota Wild (-1)
argodcbruinsbenourckkvvlkfargohromejarynmari
pasta82

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu (-1)
bcmm34benourctibor88dave81forward01funesgolo
hojancharlica62jarynmarim.beranekmtl
ondonpaul68petterson76wita

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu (+1)
abonentargodcbruinsbobrovskyburneydilitdindafargo
fihefrancoagassthromeindian3juventus1kamzicky
kerrykinghansmachymajoavsmaly.petkomatys1979mik848
milan49milan52mila27moogondispackova.ivetpasta82
petrssonputenkarichkobsilvia7sirinskkrivanslosik
tatulda

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

PHIPHI-CBJCBJ00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
CARCAR-BOSBOS01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
CHICHI-LAKLAK01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
STLSTL-MTLMTL01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
NSHNSH-NYINYI01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
DALDAL-NJDNJD01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
WPGWPG-FLAFLA01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
UTAUTA-MINMIN02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
VGKVGK-OTTOTT03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
ANAANA-VANVAN03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
SJSSJS-BUFBUF03:30(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport1 28. 10. 2026 00:00
PHIPHI-CBJCBJ00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 28. 10. 2026 03:30
SJSSJS-BUFBUF03:30(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
PHIPHI - CBJCBJ1495177
CARCAR - BOSBOS12133619
CHICHI - LAKLAK11891212
STLSTL - MTLMTL12610915
NSHNSH - NYINYI19441113
DALDAL - NJDNJD20341213
WPGWPG - FLAFLA7417915
UTAUTA - MINMIN8119718
VGKVGK - OTTOTT2521519
ANAANA - VANVAN2251718
SJSSJS - BUFBUF12142124

Narozeniny hráčů

27.10.Ricci, Mike55 let
27.10.Petersen, Toby48 let
27.10.Samsonov, Sergei48 let
27.10.Butler, Chris40 let
27.10.Bailey, Casey35 let
27.10.Saad, Brandon34 let
27.10.PHIRistolainen, Rasmus32 let
27.10.Semyonov, Kirill32 let
27.10.EDMDraisaitl, Leon31 let
27.10.VGKAndersson, Rasmus30 let
27.10.WPGMercer, Dawson25 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

25.10.EDMEkholm- otřes mozku
25.10.TBLGirgensons- dolní část těla
25.10.DETTarasov- dolní část těla
25.10.TBLHedman- dolní část těla
24.10.WPGBjugstad- prsní sval
24.10.SEAMcCann- dolní část těla
24.10.PITMalkin- nemoc
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - tomasnovott - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]