Vegas Golden Knights - Montreal Canadiens (PREVIEW)

previewreviewvideosestavy

(2. vzájemný zápas sezóny 2018/19)


Začátek zápasu: 22. 12. 2018 v 22:00 SEČ
  VGK MTL  

Poslední zápasy týmu Vegas Golden Knights
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
22. 12. 2018 22:00Vegas Golden KnightsVGK-MTLMontreal Canadiens3:4pPreviewReviewVideo
21. 12. 2018 04:00Vegas Golden KnightsVGK-NYINew York Islanders4:2PreviewReviewVideo
18. 12. 2018 01:00Columbus Blue JacketsCBJ-VGKVegas Golden Knights1:0PreviewReviewVideo
16. 12. 2018 18:30New York RangersNYR-VGKVegas Golden Knights3:4pPreviewReviewVideo
15. 12. 2018 01:00New Jersey DevilsNJD-VGKVegas Golden Knights5:4pPreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Montreal Canadiens
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
22. 12. 2018 22:00Vegas Golden KnightsVGK-MTLMontreal Canadiens3:4pPreviewReviewVideo
21. 12. 2018 03:00Arizona CoyotesARI-MTLMontreal Canadiens1:2PreviewReviewVideo
20. 12. 2018 02:30Colorado AvalancheCOL-MTLMontreal Canadiens2:1PreviewReviewVideo
18. 12. 2018 01:30Montreal CanadiensMTL-BOSBoston Bruins0:4PreviewReviewVideo
16. 12. 2018 01:00Montreal CanadiensMTL-OTTOttawa Senators5:2PreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
11. 11. 2018 01:00Montreal CanadiensMTL-VGKVegas Golden Knights5:4PreviewReviewVideo
18. 02. 2018 01:00Vegas Golden KnightsVGK-MTLMontreal Canadiens6:3PreviewReviewVideo
08. 11. 2017 01:30Montreal CanadiensMTL-VGKVegas Golden Knights3:2PreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
VGK Vegas Golden Knights372015242111:1044-21-117-2011-3-19-12-16-41W
MTL Montreal Canadiens361813541111:1142-52-017-1910-7-28-6-36-41W

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
VGK Vegas Golden Knights1511312351:301-10-18-79-16W
MTL Montreal Canadiens1910722264:621-21-09-105-51L

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
VGK Vegas Golden Knights2291211960:743-11-09-135-51L
MTL Montreal Canadiens178631947:521-31-08-95-51W


Legenda k tabulkám týmů

Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
17202Vegas Golden Knights VGK-MTL Montreal Canadiens47831141

Tipovali, že vyhraje Vegas Golden Knights (-1)
abonentbarybenourburneyckkvvlkdave81dinda
fiheforward01francoafunesgasstgolohattrick
hojanhromeignac75jamal51jarynjuventus1kinghans
korilkwfahrermachymarim.beranekmik848milan49
milan52milan66mirokollarmoogondisondonondr0id
packova.ivetpasta82paul68petepetterson76popelkaputenka
richirichkobsilvia7skkrivanwita

Tipovali, že zápas skončí remízou (+3)
argodcbruinsdilithunterxcharlkrab88majoavsmaly.petko
petrsson

Tipovali, že vyhraje Montreal Canadiens (-1)
joe33kerrymatys1979

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu (-1)
barybenourjarynkinghansmoogondispasta82
paul68petterson76putenkaskkrivan

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu (+1)
abonentargodcbruinsburneyckkvvlkdave81dilitdinda
fiheforward01francoafunesgassthattrickhojan
hromehunterxcharljoe33juventus1kerrykori
krab88lkwfahrermachymajoavsmaly.petkomarimatys1979
m.beranekmik848milan49milan52mirokollarondonondr0id
packova.ivetpetrssonrichirichkobsilvia7wita

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

BOSBOS-NSHNSH01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
TORTOR-NYRNYR01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
OTTOTT-SJSSJS01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
NJDNJD-ANAANA01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
PITPIT-FLAFLA01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
NYINYI-LAKLAK01:30(-:-, -:-, -:-)Preview
STLSTL-VGKVGK02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
DALDAL-WPGWPG02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
CGYCGY-MINMIN03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
EDMEDM-CARCAR03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
SEASEA-UTAUTA04:00(-:-, -:-, -:-)Preview
VANVAN-DETDET04:00(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport2 23. 10. 2026 02:00
STLSTL-VGKVGK02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 23. 10. 2026 03:00
EDMEDM-CARCAR03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
BOSBOS - NSHNSH2820421
TORTOR - NYRNYR9173717
OTTOTT - SJSSJS2136517
NJDNJD - ANAANA2640913
PITPIT - FLAFLA6915913
NYINYI - LAKLAK16113187
STLSTL - VGKVGK4223321
DALDAL - WPGWPG2343177
CGYCGY - MINMIN35211212
EDMEDM - CARCAR8166322
SEASEA - UTAUTA51013418
VANVAN - DETDET2073320

Narozeniny hráčů

22.10.Satan, Miroslav52 let
22.10.Haydar, Darren47 let
22.10.Pettinger, Matt46 let
22.10.Pihlstrom, Antti42 let
22.10.Savard, David36 let
22.10.Brisson, Brendan25 let
22.10.OTTBourgault, Xavier24 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

22.10.MTLSuzuki- horní část těla
22.10.BUFCarrick- kyčel
22.10.OTTUllmark- dolní část těla
21.10.PITRust- dolní část těla
21.10.LAKByfield- horní část těla
21.10.PITKindel- zdravotní problémy
21.10.SJSWennberg- horní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - tomasnovott - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]