Calgary Flames - San Jose Sharks (PREVIEW)

previewreviewvideosestavy

(2. vzájemný zápas sezóny 2018/19)


Začátek zápasu: 01. 01. 2019 v 03:00 SEČ
  CGY SJS  

Poslední zápasy týmu Calgary Flames
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
01. 01. 2019 03:00Calgary FlamesCGY-SJSSan Jose Sharks8:5PreviewReviewVideo
30. 12. 2018 04:00Calgary FlamesCGY-VANVancouver Canucks2:3pPreviewReviewVideo
28. 12. 2018 02:00Winnipeg JetsWPG-CGYCalgary Flames1:4PreviewReviewVideo
22. 12. 2018 22:00Calgary FlamesCGY-STLSt. Louis Blues1:3PreviewReviewVideo
21. 12. 2018 03:00Calgary FlamesCGY-TBLTampa Bay Lightning4:5sPreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu San Jose Sharks
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
01. 01. 2019 03:00Calgary FlamesCGY-SJSSan Jose Sharks8:5PreviewReviewVideo
29. 12. 2018 22:00Edmonton OilersEDM-SJSSan Jose Sharks4:7PreviewReviewVideo
28. 12. 2018 04:30San Jose SharksSJS-ANAAnaheim Ducks4:2PreviewReviewVideo
24. 12. 2018 02:00San Jose SharksSJS-ARIArizona Coyotes3:4sPreviewReviewVideo
22. 12. 2018 22:00San Jose SharksSJS-LAKLos Angeles Kings2:3pPreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
12. 11. 2018 03:00San Jose SharksSJS-CGYCalgary Flames3:1PreviewReviewVideo
24. 03. 2018 21:00San Jose SharksSJS-CGYCalgary Flames5:1PreviewReviewVideo
17. 03. 2018 02:00Calgary FlamesCGY-SJSSan Jose Sharks4:7PreviewReviewVideo
29. 12. 2017 04:30San Jose SharksSJS-CGYCalgary Flames3:2sPreviewReviewVideo
15. 12. 2017 03:00Calgary FlamesCGY-SJSSan Jose Sharks2:3PreviewReviewVideo
09. 04. 2017 04:00San Jose SharksSJS-CGYCalgary Flames3:1PreviewReviewVideo
01. 04. 2017 03:00Calgary FlamesCGY-SJSSan Jose Sharks5:2PreviewReviewVideo
12. 01. 2017 03:30Calgary FlamesCGY-SJSSan Jose Sharks3:2PreviewReviewVideo
21. 12. 2016 04:30San Jose SharksSJS-CGYCalgary Flames4:1PreviewReviewVideo
04. 11. 2016 03:30San Jose SharksSJS-CGYCalgary Flames2:3PreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
CGY Calgary Flames392312450133:1073-40-220-1911-4-412-8-05-51L
SJS San Jose Sharks402112749135:1213-70-316-2412-4-49-8-37-32W

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
SJS San Jose Sharks2012442870:541-40-27-136-41W
CGY Calgary Flames1911442676:651-40-25-146-43L

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
CGY Calgary Flames2012802457:422-00-015-56-41W
SJS San Jose Sharks209832165:672-30-19-115-54W


Legenda k tabulkám týmů

Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
17264Calgary Flames CGY-SJS San Jose Sharks1622112225

Tipovali, že vyhraje Calgary Flames (+1.5)
abonentburneyhojanignac75kerrykorimachy
maly.petkomilan49milan52mtlondonondr0idpaul68
richkobsilvia7

Tipovali, že zápas skončí remízou (-1)
dave81dilitdindafrancoahunterxcharlica62
jarynjoe33juventus1kinghanslukas.tombm.beranekmik848
moogpackova.ivetpasta82petrssonpetterson76popelkaputenka
skkrivan

Tipovali, že vyhraje San Jose Sharks (-1)
barybenourfihefunesgassthromemari
matys1979mirkrurichiwita

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu (-1)
barydindafrancoahojanhromehunterxcharl
ica62juventus1kerrykinghansm.beranekmik848milan52
moogmtlpetterson76putenkarichisilvia7

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu (+1)
abonentbenourburneydave81dilitfihefunes
gasstjarynkorilukas.tombmachymaly.petkomari
matys1979milan49ondonondr0idpackova.ivetpasta82paul68
petrssonrichkobskkrivanwita

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

DETDET-NJDNJD00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
CBJCBJ-FLAFLA00:15(-:-, -:-, -:-)Preview
MTLMTL-BUFBUF00:30(-:-, -:-, -:-)Preview
CARCAR-WSHWSH00:45(-:-, -:-, -:-)Preview
PHIPHI-SEASEA01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
NYRNYR-TBLTBL01:15(-:-, -:-, -:-)Preview
OTTOTT-STLSTL01:30(-:-, -:-, -:-)Preview
NYINYI-VANVAN01:45(-:-, -:-, -:-)Preview
CHICHI-PITPIT02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
WPGWPG-MINMIN02:15(-:-, -:-, -:-)Preview
DALDAL-COLCOL02:30(-:-, -:-, -:-)Preview
NSHNSH-VGKVGK02:45(-:-, -:-, -:-)Preview
UTAUTA-TORTOR03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
ANAANA-CGYCGY03:45(-:-, -:-, -:-)Preview
LAKLAK-EDMEDM04:30(-:-, -:-, -:-)Preview
SJSSJS-BOSBOS05:00(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport1 14. 10. 2026 00:00
DETDET-NJDNJD00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport2 14. 10. 2026 01:30
OTTOTT-STLSTL01:30(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 14. 10. 2026 04:30
LAKLAK-EDMEDM04:30(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
DETDET - NJDNJD177111019
CBJCBJ - FLAFLA1113111119
MTLMTL - BUFBUF19114821
CARCAR - WSHWSH25731118
PHIPHI - SEASEA71215524
NYRNYR - TBLTBL109151317
OTTOTT - STLSTL3114723
NYINYI - VANVAN3114724
CHICHI - PITPIT6325325
WPGWPG - MINMIN315181315
DALDAL - COLCOL810161316
NSHNSH - VGKVGK57211514
UTAUTA - TORTOR2286722
ANAANA - CGYCGY33131020
LAKLAK - EDMEDM7820921
SJSSJS - BOSBOS121211722

Narozeniny hráčů

13.10.O'Donnell, Sean55 let
13.10.Bergeron, Marc-Andre46 let
13.10.Smith, Derek42 let
13.10.Meszaros, Andrej41 let
13.10.Matsumoto, Jon40 let
13.10.Silfverberg, Jakob36 let
13.10.Ozhiganov, Igor34 let
13.10.Shinkaruk, Hunter32 let
13.10.Andersson, Lias28 let
13.10.Salo, Robin28 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

13.10.VGKWotherspoon- horní část těla
13.10.MINSturm- hlava
13.10.CARStaal- lýtko
13.10.BUFDahlin- horní část těla
12.10.ANAPoehling- dolní část těla
12.10.ANAGauthier- horní část těla
12.10.PHIKonecny- dolní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - Tomáš Novotný - NHLportal.cz - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]