Detroit Red Wings - Calgary Flames (PREVIEW)

previewreviewvideosestavy

(1. vzájemný zápas sezóny 2018/19)


Začátek zápasu: 03. 01. 2019 v 01:00 SEČ
  DET CGY  

Poslední zápasy týmu Detroit Red Wings
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
03. 01. 2019 01:00Detroit Red WingsDET-CGYCalgary Flames3:5PreviewReviewVideo
01. 01. 2019 01:30Detroit Red WingsDET-FLAFlorida Panthers3:4sPreviewReviewVideo
30. 12. 2018 02:00Dallas StarsDAL-DETDetroit Red Wings5:1PreviewReviewVideo
28. 12. 2018 01:00Pittsburgh PenguinsPIT-DETDetroit Red Wings5:2PreviewReviewVideo
24. 12. 2018 01:30Toronto Maple LeafsTOR-DETDetroit Red Wings5:4pPreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Calgary Flames
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
03. 01. 2019 01:00Detroit Red WingsDET-CGYCalgary Flames3:5PreviewReviewVideo
01. 01. 2019 03:00Calgary FlamesCGY-SJSSan Jose Sharks8:5PreviewReviewVideo
30. 12. 2018 04:00Calgary FlamesCGY-VANVancouver Canucks2:3pPreviewReviewVideo
28. 12. 2018 02:00Winnipeg JetsWPG-CGYCalgary Flames1:4PreviewReviewVideo
22. 12. 2018 22:00Calgary FlamesCGY-STLSt. Louis Blues1:3PreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
16. 11. 2017 01:30Detroit Red WingsDET-CGYCalgary Flames8:2PreviewReviewVideo
10. 11. 2017 03:00Calgary FlamesCGY-DETDetroit Red Wings6:3PreviewReviewVideo
04. 03. 2017 03:00Calgary FlamesCGY-DETDetroit Red Wings3:2pPreviewReviewVideo
21. 11. 2016 01:30Detroit Red WingsDET-CGYCalgary Flames2:3PreviewReviewVideo
21. 12. 2015 01:00Detroit Red WingsDET-CGYCalgary Flames4:2PreviewReviewVideo
24. 10. 2015 03:00Calgary FlamesCGY-DETDetroit Red Wings3:2pPreviewReviewVideo
07. 03. 2015 01:30Detroit Red WingsDET-CGYCalgary Flames2:5PreviewReviewVideo
08. 01. 2015 03:30Calgary FlamesCGY-DETDetroit Red Wings2:3PreviewReviewVideo
20. 12. 2013 01:30Detroit Red WingsDET-CGYCalgary Flames3:2pPreviewReviewVideo
02. 11. 2013 02:00Calgary FlamesCGY-DETDetroit Red Wings3:4PreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
CGY Calgary Flames402412452141:1123-40-220-2012-4-412-8-05-51W
DET Detroit Red Wings411519737115:1407-72-518-238-9-47-10-31-95L

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
CGY Calgary Flames2012442884:701-40-25-156-41W
DET Detroit Red Wings218942060:643-41-311-102-83L

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
CGY Calgary Flames2012802457:422-00-015-56-41W
DET Detroit Red Wings2071031755:764-31-27-133-73L


Legenda k tabulkám týmů

Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
17270Detroit Red Wings DET-CGY Calgary Flames715331829

Tipovali, že vyhraje Detroit Red Wings (-1)
argodcbruinsburneylkwfahrermik848milan49silvia7tatulda

Tipovali, že zápas skončí remízou (-1)
aveomardave81francoafunesgolocharlinana
jarynlukas.tombmaly.petkomatys1979moogondonpaul68
willy

Tipovali, že vyhraje Calgary Flames (+1.5)
abonentbarsa14benourdilitdindafiheforward01
hojanhromeica62ignac75juventus1kerrykinghans
korilukopoulosmachymarim.beranekmilan52mirkru
mtlondisondr0idpackova.ivetpasta82petepetrsson
putenkarichirichkobskkrivanvohajs

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu (-1)
abonentdilitdindafuneshromeica62kerry
maly.petkomarimatys1979m.beranekmik848mtlondr0id
packova.ivetrichisilvia7tatulda

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu (+1)
argodcbruinsbarsa14benourburneydave81fiheforward01
francoahojancharljarynjuventus1kinghanskori
lukas.tomblukopoulosmachymilan49milan52moogondis
ondonpasta82paul68petrssonputenkarichkobskkrivan
vohajs

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

CHICHI-MTLMTL02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
COLCOL-TBLTBL03:00(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport2 23. 10. 2026 02:00
STLSTL-VGKVGK02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 23. 10. 2026 03:00
EDMEDM-CARCAR03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
BOSBOS - NSHNSH2520418
TORTOR - NYRNYR8153616
OTTOTT - SJSSJS2034515
NJDNJD - ANAANA2330912
PITPIT - FLAFLA5912912
NYINYI - LAKLAK1493166
STLSTL - VGKVGK4220319
DALDAL - WPGWPG2223156
CGYCGY - MINMIN35181210
EDMEDM - CARCAR8135319
SEASEA - UTAUTA51011417
VANVAN - DETDET1952318

Narozeniny hráčů

22.10.Satan, Miroslav52 let
22.10.Haydar, Darren47 let
22.10.Pettinger, Matt46 let
22.10.Pihlstrom, Antti42 let
22.10.Savard, David36 let
22.10.Brisson, Brendan25 let
22.10.OTTBourgault, Xavier24 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

22.10.BUFCarrick- kyčel
22.10.OTTUllmark- dolní část těla
22.10.MTLSuzuki- horní část těla
21.10.PITKindel- zdravotní problémy
21.10.LAKByfield- horní část těla
21.10.SJSWennberg- horní část těla
21.10.PITRust- dolní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - tomasnovott - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]