Washington Capitals - Los Angeles Kings (REVIEW)

previewreviewvideosestavy

(1. vzájemný zápas sezóny 2018/19)


Začátek zápasu: 12. 02. 2019 v 01:00 SEČ
Capital One Arena
(diváků: 18506)
6 WSH

LAK 4

FINAL1. třetina2. třetina3. třetina
WSH231
LAK211
Po třetinách2:25:36:4

Počet střel1. třetina2. třetina3. třetina
WSH12109
LAK101013
Po třetinách12:1022:2031:33

STATISTIKY PIM PŘESILOVKY HITY BULY GVA TKA BKS
WSH61/41457.6%181023
LAK81/31842.4%71016

Přehled gólů

1. třetina
03:07WSH1:0videoStř. příklepemPPG: Alex Ovechkin (38)A: Evgeny Kuznetsov (37)A: T.J. Oshie (16)
04:50LAK1:1videoStř. zápěstímG: Austin Wagner (6)A: Derek Forbort (9)A: Kyle Clifford (3)
15:17WSH2:1videoStř. zápěstímG: Brett Connolly (13)A: Andre Burakovsky (9)A: Matt Niskanen (14)
17:22LAK2:2videoStř. zápěstímPPG: Tyler Toffoli (12)A: Anze Kopitar (25)A: Drew Doughty (26)
2. třetina
03:42LAK2:3videoStř. golfemG: Oscar Fantenberg (2)A: Alec Martinez (10)A: Adrian Kempe (11)
06:39WSH3:3videoStř. zápěstímG: Evgeny Kuznetsov (14)A: Tom Wilson (12)
10:31WSH4:3videoStř. zápěstímG: Christian Djoos (1)A: Alex Ovechkin (25)A: Evgeny Kuznetsov (38)
13:09WSH5:3videoStř. golfemG: Jakub Vrana cze (17)A: Michal Kempny cze (13)A: T.J. Oshie (17)
3. třetina
10:25LAK5:4videoStř. zápěstímG: Austin Wagner (7)A: Trevor Lewis (2)A: Kyle Clifford (4)
15:13WSH6:4videoStř. zápěstímG: Evgeny Kuznetsov (15)A: Alex Ovechkin (26)

Přehled vyloučení

1. třetina
02:10LAK2 minMichael AmadioHákování (Christian Djoos)
06:49LAK2 minAlec MartinezDržení (Chandler Stephenson)
11:54WSH2 minEvgeny KuznetsovHákování (Kyle Clifford)
15:38WSH2 minDmitry OrlovHákování (Carl Hagelin)
19:13WSH2 minBrett ConnollyHákování (Dustin Brown)
2. třetina
15:08LAK2 minAnze KopitarDržení (Nicklas Backstrom)
3. třetina
06:58LAK2 minAnze Kopitar (Evgeny Kuznetsov)

Přehled statistik brankářů

#JMÉNOEVPPSHTOTALSVPIMTOI
WSH1Pheonix Copley (výhra)28 - 310 - 01 - 229 - 3387.88%059:56
WSH70Braden Holtby
LAK32Jonathan Quick (prohra)14 - 191 - 110 - 1125 - 3180.65%057:42
LAK36Jack Campbell

Legenda ke statistikám brankářů

Přehled statistik hráčů

#WSH Washington CapitalsPOZICEGAPTS+/-PIMSHITSBKSGVATKAFOTOI
92Evgeny KuznetsovCentr224+123000069%16:49
8Alex OvechkinLevé křídlo123+1080011-16:21
77T.J. OshiePravé křídlo0220022211-19:31
10Brett ConnollyPravé křídlo101+1220111-11:35
13Jakub Vrana czeLevé křídlo1010030102-14:15
29Christian DjoosObránce1010021110-12:56
2Matt NiskanenObránce011+2021210-21:40
6Michal Kempny czeObránce011-1014220-18:18
43Tom WilsonPravé křídlo011+1042100100%16:40
65Andre BurakovskyLevé křídlo011+1010211-13:09
9Dmitry OrlovObránce000+2200120-17:36
18Chandler StephensonCentr0000010001-13:29
19Nicklas BackstromCentr000000000063%19:52
20Lars EllerCentr000+100000153%18:09
25Devante Smith-PellyPravé křídlo0000012110-11:01
26Nic DowdCentr000000101150%09:58
44Brooks OrpikObránce000+1001521-17:02
74John CarlsonObránce0000010430-25:59

#LAK Los Angeles KingsPOZICEGAPTS+/-PIMSHITSBKSGVATKAFOTOI
51Austin WagnerLevé křídlo202+2022110-07:25
13Kyle CliffordLevé křídlo022+2011000-10:04
7Oscar FantenbergObránce101-2043101-19:10
73Tyler ToffoliPravé křídlo101-1020012-16:56
8Drew DoughtyObránce011-1051221-26:31
9Adrian KempeCentr011003200047%17:45
11Anze KopitarCentr011-341101252%20:40
22Trevor LewisCentr011+201000025%11:54
24Derek ForbortObránce0110010200-18:45
27Alec MartinezObránce0110212310-21:28
2Paul LaDueObránce0000052200-13:58
3Dion PhaneufObránce000-1000000-12:14
10Michael AmadioCentr000-120100030%14:41
14Brendan LeipsicLevé křídlo000-1000000-13:11
17Ilya KovalchukLevé křídlo000-1030002-21:45
19Alex IafalloLevé křídlo000-2011200-14:00
23Dustin BrownPravé křídlo000-3032111-19:53
62Carl HagelinLevé křídlo0000000201-15:01

Legenda ke statistikám hráčů

Hvězdy zápasu

1. Hvězda2. Hvězda3. Hvězda
Evgeny Kuznetsov
Evgeny Kuznetsov
G: 2, A: 2, P: 4
S: 3, +/-: +1
Austin Wagner
Austin Wagner
G: 2, A: 0, P: 2
S: 2, +/-: +2
Alex Ovechkin
Alex Ovechkin
G: 1, A: 2, P: 3
S: 8, +/-: +1

Přehled rozhodčích

Hlavní rozhodčíHlavní rozhodčíČárový rozhodčíČárový rozhodčí
Brad Watson
#23 - Brad Watson
Brad Meier
#34 - Brad Meier
Pierre Racicot
#65 - Pierre Racicot
Mark Shewchyk
#92 - Mark Shewchyk

Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
17515Washington Capitals WSH-LAK Los Angeles Kings42811232

Tipovali, že vyhraje Washington Capitals (+1.5)
abonentbenourburneyckkvvlkdave81dindafihe
forward01francoafunesgasstgolohojancharl
ica62ignac75jarynjoe33juventus1kerrykori
krab88lkwfahrermachymarimatys1979m.beranekmilan49
milan66moogmtlondonondr0idpackova.ivetpaul68
petepetrssonpetterson76popelkarichkobsilvia7tatulda

Tipovali, že zápas skončí remízou (-1)
aveomarctibor88hromeinanakinghansmaly.petkomik848
ondis

Tipovali, že vyhraje Los Angeles Kings (-1)
dilit

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu (-1)
ctibor88dilithromecharlkinghanskorikrab88
maly.petkom.beranekondisondr0idpetrsson

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu (+1)
abonentbenourburneydave81dindafiheforward01
francoafunesgassthojanica62jindrich73joe33
juventus1kerrylkwfahrermachymarimatys1979mik848
milan49moogmtlondonpackova.ivetpaul68pete
petterson76richkobsilvia7tatulda

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

BOSBOS-CHICHI1:2(1:1, 0:1, -:-)30:58
DETDET-STLSTL4:1(1:1, 3:0, -:-)34:00
NSHNSH-TBLTBL0:0(0:0, -:-, -:-)09:56
NYINYI-EDMEDM0:0(0:0, -:-, -:-)08:55
LAKLAK-BUFBUF21:00(-:-, -:-, -:-)Preview
SJSSJS-OTTOTT21:00(-:-, -:-, -:-)Preview
MTLMTL-PITPIT00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
VANVAN-TORTOR00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
DALDAL-CBJCBJ01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
COLCOL-CGYCGY02:00(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport1 31. 10. 2026 19:00
NYINYI-EDMEDM0:0(0:0, -:-, -:-)08:55
novasport2 01. 11. 2026 00:00
MTLMTL-PITPIT00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 01. 11. 2026 01:00
DALDAL-CBJCBJ01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 01. 11. 2026 02:00
COLCOL-CGYCGY02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
LAKLAK - BUFBUF12108619
SJSSJS - OTTOTT2262818
MTLMTL - PITPIT1920019
VANVAN - TORTOR3216316
DALDAL - CBJCBJ2010613
COLCOL - CGYCGY2100118
CARCAR - WPGWPG1711611
WSHWSH - MINMIN674106
PHIPHI - UTAUTA48588

Narozeniny hráčů

31.10.Durno, Chris46 let
31.10.Plekanec, Tomas44 let
31.10.Anderson, Matt44 let
31.10.Eminger, Steve43 let
31.10.MINFoligno, Nick39 let
31.10.Svechnikov, Evgeny30 let
31.10.Forsbacka Karlsson, Jakob30 let
31.10.TORAkhtyamov, Artur25 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

31.10.OTTHodgson- suspendace
31.10.VANChytil- rameno
31.10.STLParayko- horní část těla
30.10.UTACooley- dolní část těla
30.10.LAKClarke- horní část těla
30.10.DETLarkin- suspendace
30.10.NYIPulock- horní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - tomasnovott - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]