Vegas Golden Knights - Florida Panthers (PREVIEW)

previewreviewvideosestavy

(2. vzájemný zápas sezóny 2018/19)


Začátek zápasu: 01. 03. 2019 v 04:00 SEČ
  VGK FLA  

Poslední zápasy týmu Vegas Golden Knights
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
01. 03. 2019 04:00Vegas Golden KnightsVGK-FLAFlorida Panthers6:5sPreviewReviewVideo
27. 02. 2019 04:00Vegas Golden KnightsVGK-DALDallas Stars4:1PreviewReviewVideo
23. 02. 2019 04:00Vegas Golden KnightsVGK-WPGWinnipeg Jets3:6PreviewReviewVideo
21. 02. 2019 04:00Vegas Golden KnightsVGK-BOSBoston Bruins2:3sPreviewReviewVideo
19. 02. 2019 03:00Colorado AvalancheCOL-VGKVegas Golden Knights3:0PreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Florida Panthers
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
01. 03. 2019 04:00Vegas Golden KnightsVGK-FLAFlorida Panthers6:5sPreviewReviewVideo
27. 02. 2019 03:00Arizona CoyotesARI-FLAFlorida Panthers4:3sPreviewReviewVideo
26. 02. 2019 03:00Colorado AvalancheCOL-FLAFlorida Panthers3:4pPreviewReviewVideo
23. 02. 2019 23:00Florida PanthersFLA-LAKLos Angeles Kings6:1PreviewReviewVideo
22. 02. 2019 01:00Florida PanthersFLA-CARCarolina Hurricanes3:4PreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
03. 02. 2019 01:00Florida PanthersFLA-VGKVegas Golden Knights3:1PreviewReviewVideo
20. 01. 2018 01:30Florida PanthersFLA-VGKVegas Golden Knights4:3pPreviewReviewVideo
18. 12. 2017 02:00Vegas Golden KnightsVGK-FLAFlorida Panthers5:2PreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
VGK Vegas Golden Knights643326571189:1826-52-230-3418-10-415-16-14-61W
FLA Florida Panthers622825965197:21110-93-519-4316-11-512-14-46-41L

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
VGK Vegas Golden Knights321810440102:811-40-215-173-71W
FLA Florida Panthers321611537106:945-51-113-196-41W

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
VGK Vegas Golden Knights32151613187:1015-12-015-176-41L
FLA Florida Panthers30121442891:1175-42-46-243-71L


Legenda k tabulkám týmů

Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
17643Vegas Golden Knights VGK-FLA Florida Panthers38102832

Tipovali, že vyhraje Vegas Golden Knights (-1)
abonentbenourburneyckkvvlkdave81dilitdinda
fihefrancoagolohojancharlica62ignac75
jarynjuventus1kerrykinghanskorikrab88lacroix
lukopoulosmachymaly.petkom.beranekmilan49milan52milan66
moogondisondonondr0idpackova.ivetpaul68pete
putenkarichkobsilvia7

Tipovali, že zápas skončí remízou (+3)
aveomarctibor88funeshromeinanalkwfahrermatys1979
petrssonpetterson76popelka

Tipovali, že vyhraje Florida Panthers (-1)
gasstmtl

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu (-1)
benourctibor88krab88matys1979mtlpetterson76putenka
silvia7

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu (+1)
abonentburneydave81dilitdindafihefrancoa
gassthojanhromecharlica62jarynjuventus1
kerrykinghanskorilukopoulosmachymaly.petkom.beranek
milan49milan52moogondisondonondr0idpackova.ivet
paul68petepetrssonrichkob

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

PHIPHI-ANAANA4:5(2:0, 1:3, 1:2)Review
NJDNJD-LAKLAK3:1(0:0, 1:1, 2:0)Review
BOSBOS-SJSSJS01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
OTTOTT-NYRNYR01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
PITPIT-NSHNSH01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
WSHWSH-BUFBUF01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
CBJCBJ-VGKVGK01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
STLSTL-CARCAR01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
EDMEDM-TORTOR01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
UTAUTA-TBLTBL03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
CGYCGY-DETDET04:00(-:-, -:-, -:-)Preview
SEASEA-MINMIN04:00(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport1 24. 10. 2026 19:00
PHIPHI-ANAANA4:5(2:0, 1:3, 1:2)Review
novasport1 25. 10. 2026 01:00
BOSBOS-SJSSJS01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 25. 10. 2026 04:00
CGYCGY-DETDET04:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
BOSBOS - SJSSJS2543127
OTTOTT - NYRNYR1011101117
PITPIT - NSHNSH29211117
WSHWSH - BUFBUF2353523
CBJCBJ - VGKVGK2029522
STLSTL - CARCAR6620621
EDMEDM - TORTOR2146028
UTAUTA - TBLTBL1787919
CGYCGY - DETDET151071711
SEASEA - MINMIN17231414
CHICHI - FLAFLA2323617
DALDAL - NYINYI2321139

Narozeniny hráčů

25.10.Karpowich, Paul38 let
25.10.De Leo, Chase31 let
25.10.MTLReinbacher, David22 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

24.10.SEAMcCann- dolní část těla
24.10.PITMalkin- nemoc
24.10.ANAMintyukov- dolní část těla
24.10.EDMLevi- dolní část těla
24.10.WPGBjugstad- prsní sval
23.10.SJSChernyshov- horní část těla
23.10.WSHDesharnais- operace slepého střeva
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - tomasnovott - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]