Anaheim Ducks - San Jose Sharks (PREVIEW)

previewreviewvideosestavy

(4. vzájemný zápas sezóny 2018/19)


Začátek zápasu: 23. 03. 2019 v 03:00 SEČ
  ANA SJS  

Poslední zápasy týmu Anaheim Ducks
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
23. 03. 2019 03:00Anaheim DucksANA-SJSSan Jose Sharks4:3pPreviewReviewVideo
21. 03. 2019 03:00Anaheim DucksANA-WPGWinnipeg Jets0:3PreviewReviewVideo
18. 03. 2019 02:00Anaheim DucksANA-FLAFlorida Panthers3:2PreviewReviewVideo
16. 03. 2019 02:00Colorado AvalancheCOL-ANAAnaheim Ducks3:5PreviewReviewVideo
15. 03. 2019 03:00Arizona CoyotesARI-ANAAnaheim Ducks6:1PreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu San Jose Sharks
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
23. 03. 2019 03:00Anaheim DucksANA-SJSSan Jose Sharks4:3pPreviewReviewVideo
22. 03. 2019 03:30Los Angeles KingsLAK-SJSSan Jose Sharks4:2PreviewReviewVideo
19. 03. 2019 03:30San Jose SharksSJS-VGKVegas Golden Knights3:7PreviewReviewVideo
17. 03. 2019 03:30San Jose SharksSJS-NSHNashville Predators2:4PreviewReviewVideo
15. 03. 2019 03:30San Jose SharksSJS-FLAFlorida Panthers2:4PreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
28. 12. 2018 04:30San Jose SharksSJS-ANAAnaheim Ducks4:2PreviewReviewVideo
29. 10. 2018 01:00Anaheim DucksANA-SJSSan Jose Sharks3:4pPreviewReviewVideo
04. 10. 2018 04:30San Jose SharksSJS-ANAAnaheim Ducks2:5PreviewReviewVideo
19. 04. 2018 04:30San Jose SharksSJS-ANAAnaheim Ducks2:1PreviewReviewVideo
17. 04. 2018 04:30San Jose SharksSJS-ANAAnaheim Ducks8:1PreviewReviewVideo
15. 04. 2018 04:30Anaheim DucksANA-SJSSan Jose Sharks2:3PreviewReviewVideo
13. 04. 2018 04:30Anaheim DucksANA-SJSSan Jose Sharks0:3PreviewReviewVideo
12. 02. 2018 02:00Anaheim DucksANA-SJSSan Jose Sharks2:3sPreviewReviewVideo
22. 01. 2018 03:00Anaheim DucksANA-SJSSan Jose Sharks2:6PreviewReviewVideo
21. 11. 2017 04:30San Jose SharksSJS-ANAAnaheim Ducks2:3sPreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
SJS San Jose Sharks744323894263:2337-80-327-4723-8-520-15-36-44L
ANA Anaheim Ducks753036969173:2307-93-247-2816-14-814-22-16-41L

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
SJS San Jose Sharks36238551130:1013-50-212-245-53L
ANA Anaheim Ducks38161484098:1125-83-223-155-51L

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
SJS San Jose Sharks382015343133:1324-30-115-237-31L
ANA Anaheim Ducks37142212975:1182-10-024-133-71W


Legenda k tabulkám týmů

Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
17803Anaheim Ducks ANA-SJS San Jose Sharks58301226

Tipovali, že vyhraje Anaheim Ducks (-1)
ckkvvlkdesspicharlondonpopelka

Tipovali, že zápas skončí remízou (+3)
dilitfrancoahojanjarynjoe33milan49petrsson
richkob

Tipovali, že vyhraje San Jose Sharks (-1)
abonentavalancheaveomarbenourburneydindafunes
goloica62inanajuventus1kerrykinghanskori
krab88lkwfahrerlukopoulosmachymaly.petkomarimatys1979
m.beranekmilan52moogondispackova.ivetpaul68pete
petterson76silvia7

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu (-1)
benourckkvvlkdilithojancharlica62joe33
kinghansm.beranekondonpetrssonsilvia7

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu (+1)
abonentavalancheaveomardindafrancoafunesinana
jarynjuventus1kerrykorikrab88lkwfahrerlukopoulos
machymaly.petkomarimatys1979milan49milan52moog
ondispackova.ivetpaul68petterson76richkob

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

PHIPHI-ANAANA19:00(-:-, -:-, -:-)Preview
NJDNJD-LAKLAK21:30(-:-, -:-, -:-)Preview
BOSBOS-SJSSJS01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
OTTOTT-NYRNYR01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
PITPIT-NSHNSH01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
WSHWSH-BUFBUF01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
CBJCBJ-VGKVGK01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
STLSTL-CARCAR01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
EDMEDM-TORTOR01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
UTAUTA-TBLTBL03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
CGYCGY-DETDET04:00(-:-, -:-, -:-)Preview
SEASEA-MINMIN04:00(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport1 24. 10. 2026 19:00
PHIPHI-ANAANA19:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 25. 10. 2026 01:00
BOSBOS-SJSSJS01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 25. 10. 2026 04:00
CGYCGY-DETDET04:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
PHIPHI - ANAANA20561511
NJDNJD - LAKLAK2442179
BOSBOS - SJSSJS1242116
OTTOTT - NYRNYR65789
PITPIT - NSHNSH1521611
WSHWSH - BUFBUF1232413
CBJCBJ - VGKVGK1017413
STLSTL - CARCAR1512314
EDMEDM - TORTOR1143017
UTAUTA - TBLTBL1044710
CGYCGY - DETDET873125
SEASEA - MINMIN141398
CHICHI - FLAFLA2311410
DALDAL - NYINYI151087

Narozeniny hráčů

24.10.Deutsch, Paul66 let
24.10.Mayers, Jamal52 let
24.10.Wilm, Clarke50 let
24.10.Smith, Mark49 let
24.10.Globke, Rob44 let
24.10.Gustavsson, Jonas42 let
24.10.Smith, Dustin38 let
24.10.Rau, Kyle34 let
24.10.NYIDeangelo, Tony31 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

24.10.ANAMintyukov- dolní část těla
24.10.EDMLevi- dolní část těla
24.10.WPGBjugstad- prsní sval
23.10.WSHDesharnais- operace slepého střeva
23.10.DETGibson- horní část těla
23.10.SJSChernyshov- horní část těla
22.10.BUFCarrick- kyčel
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - tomasnovott - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]