Ottawa Senators - Buffalo Sabres (PREVIEW)

previewreviewvideosestavy

(2. vzájemný zápas sezóny 2019/20)


Začátek zápasu: 24. 12. 2019 v 01:30 SEČ
  OTT BUF  

Poslední zápasy týmu Ottawa Senators
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
24. 12. 2019 01:30Ottawa SenatorsOTT-BUFBuffalo Sabres3:1PreviewReviewVideo
22. 12. 2019 01:00Ottawa SenatorsOTT-PHIPhiladelphia Flyers4:5sPreviewReviewVideo
20. 12. 2019 01:30Ottawa SenatorsOTT-NSHNashville Predators5:4pPreviewReviewVideo
18. 12. 2019 01:00Tampa Bay LightningTBL-OTTOttawa Senators4:3pPreviewReviewVideo
17. 12. 2019 01:00Florida PanthersFLA-OTTOttawa Senators6:1PreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Buffalo Sabres
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
24. 12. 2019 01:30Ottawa SenatorsOTT-BUFBuffalo Sabres3:1PreviewReviewVideo
21. 12. 2019 19:00Buffalo SabresBUF-LAKLos Angeles Kings3:2PreviewReviewVideo
20. 12. 2019 01:00Philadelphia FlyersPHI-BUFBuffalo Sabres6:1PreviewReviewVideo
18. 12. 2019 01:00Toronto Maple LeafsTOR-BUFBuffalo Sabres5:3PreviewReviewVideo
14. 12. 2019 19:00New York IslandersNYI-BUFBuffalo Sabres3:2pPreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
17. 11. 2019 01:00Buffalo SabresBUF-OTTOttawa Senators4:2PreviewReviewVideo
05. 04. 2019 01:00Buffalo SabresBUF-OTTOttawa Senators5:2PreviewReviewVideo
27. 03. 2019 00:30Ottawa SenatorsOTT-BUFBuffalo Sabres4:0PreviewReviewVideo
03. 11. 2018 19:00Buffalo SabresBUF-OTTOttawa Senators9:2PreviewReviewVideo
02. 11. 2018 00:30Ottawa SenatorsOTT-BUFBuffalo Sabres4:2PreviewReviewVideo
05. 04. 2018 01:30Buffalo SabresBUF-OTTOttawa Senators2:4PreviewReviewVideo
09. 03. 2018 01:30Ottawa SenatorsOTT-BUFBuffalo Sabres3:4sPreviewReviewVideo
16. 02. 2018 01:30Ottawa SenatorsOTT-BUFBuffalo Sabres3:2pPreviewReviewVideo
13. 12. 2017 01:00Buffalo SabresBUF-OTTOttawa Senators3:2PreviewReviewVideo
15. 02. 2017 01:30Ottawa SenatorsOTT-BUFBuffalo Sabres2:3PreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
BUF Buffalo Sabres371713741114:1164-71-116-2111-3-36-10-45-51W
OTT Ottawa Senators371518434103:1224-40-214-2310-5-15-13-34-61L

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
BUF Buffalo Sabres1711332563:443-31-18-96-45W
OTT Ottawa Senators1610512153:433-10-17-98-21L

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
BUF Buffalo Sabres2061041651:721-40-08-122-83L
OTT Ottawa Senators2151331350:791-30-17-142-84L


Legenda k tabulkám týmů

Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
18587Ottawa Senators OTT-BUF Buffalo Sabres1315151425

Tipovali, že vyhraje Ottawa Senators (+1.5)
amadore77benourdiliterhy37funescharlkinghans
maly.petkoolda1987ondonpackova.ivetpetrssonroco888

Tipovali, že zápas skončí remízou (-1)
abonentbublinhuhojanhromejarynkrab88m.beranek
milan49milan52moogpasta82putenkarockysilvia7
vohajs

Tipovali, že vyhraje Buffalo Sabres (-1)
dindaforward01goloignac75joe33juventus1kerry
korimatys1979milan66mtlpaul68peter_bondrapetterson76
twister

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu (+1)
amadore77erhy37hojanhromekinghanskrab88m.beranek
milan49milan52milan66pasta82putenkasilvia7vohajs

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu (-1)
abonentbenourbublinhucairns.33dilitdindaforward01
funescharljuventus1kerrykorimaly.petkomatys1979
moogmtlolda1987ondonpackova.ivetpaul68petrsson
petterson76rockyroco888twister

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

MTLMTL-SJSSJS1:1(1:1, -:-, -:-)16:59
NJDNJD-COLCOL1:1(1:1, -:-, -:-)18:57
NYINYI-ANAANA2:0(2:0, -:-, -:-)18:00
WSHWSH-LAKLAK2:0(2:0, -:-, -:-)19:00
CBJCBJ-TORTOR1:1(1:1, -:-, -:-)17:55
STLSTL-WPGWPG02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
DALDAL-BOSBOS02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
EDMEDM-MINMIN03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
SEASEA-DETDET03:40(-:-, -:-, -:-)Preview
VANVAN-CARCAR04:00(-:-, -:-, -:-)Preview
VGKVGK-TBLTBL04:30(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport1 21. 10. 2026 01:00
MTLMTL-SJSSJS1:1(1:1, -:-, -:-)16:59
novasport2 21. 10. 2026 02:00
DALDAL-BOSBOS02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
STLSTL - WPGWPG151561318
DALDAL - BOSBOS22951318
EDMEDM - MINMIN12168428
SEASEA - DETDET3321823
VANVAN - CARCAR2232626
VGKVGK - TBLTBL23112822
BUFBUF - PHIPHI10001
OTTOTT - FLAFLA10001

Narozeniny hráčů

21.10.Sikich, Zach46 let
21.10.Burmistrov, Alexander35 let
21.10.NYRDurzi, Sean28 let
21.10.Drew, Hunter28 let
21.10.Lennox, Tristan24 let
21.10.CHIGreene, Ryan23 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

20.10.UTAMarino- horní část těla
20.10.BOSZacha- dolní část těla
19.10.CARJankowski- dolní část těla
19.10.NYIMaccelli- dolní část těla
18.10.STLJohnston- dolní část těla
18.10.NYIRitchie- dolní část těla
18.10.WPGNamestnikov- horní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - tomasnovott - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]