Tampa Bay Lightning - Arizona Coyotes (PREVIEW)

previewreviewvideosestavy

(1. vzájemný zápas sezóny 2019/20)


Začátek zápasu: 10. 01. 2020 v 01:00 SEČ
  TBL ARI  

Poslední zápasy týmu Tampa Bay Lightning
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
10. 01. 2020 01:00Tampa Bay LightningTBL-ARIArizona Coyotes4:0PreviewReviewVideo
08. 01. 2020 01:00Tampa Bay LightningTBL-VANVancouver Canucks9:2PreviewReviewVideo
05. 01. 2020 23:00Carolina HurricanesCAR-TBLTampa Bay Lightning1:3PreviewReviewVideo
05. 01. 2020 01:00Ottawa SenatorsOTT-TBLTampa Bay Lightning3:5PreviewReviewVideo
03. 01. 2020 01:00Montreal CanadiensMTL-TBLTampa Bay Lightning1:2PreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Arizona Coyotes
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
10. 01. 2020 01:00Tampa Bay LightningTBL-ARIArizona Coyotes4:0PreviewReviewVideo
08. 01. 2020 01:00Florida PanthersFLA-ARIArizona Coyotes2:5PreviewReviewVideo
05. 01. 2020 02:00Arizona CoyotesARI-PHIPhiladelphia Flyers6:2PreviewReviewVideo
03. 01. 2020 03:00Arizona CoyotesARI-ANAAnaheim Ducks4:2PreviewReviewVideo
01. 01. 2020 03:00Arizona CoyotesARI-STLSt. Louis Blues3:1PreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
19. 03. 2019 00:30Tampa Bay LightningTBL-ARIArizona Coyotes4:1PreviewReviewVideo
28. 10. 2018 03:00Arizona CoyotesARI-TBLTampa Bay Lightning7:1PreviewReviewVideo
27. 03. 2018 01:30Tampa Bay LightningTBL-ARIArizona Coyotes1:4PreviewReviewVideo
15. 12. 2017 03:00Arizona CoyotesARI-TBLTampa Bay Lightning1:4PreviewReviewVideo
22. 03. 2017 00:30Tampa Bay LightningTBL-ARIArizona Coyotes3:5PreviewReviewVideo
22. 01. 2017 02:00Arizona CoyotesARI-TBLTampa Bay Lightning5:3PreviewReviewVideo
20. 03. 2016 03:00Arizona CoyotesARI-TBLTampa Bay Lightning0:2PreviewReviewVideo
24. 02. 2016 01:30Tampa Bay LightningTBL-ARIArizona Coyotes2:1PreviewReviewVideo
22. 02. 2015 02:00Arizona CoyotesARI-TBLTampa Bay Lightning2:4PreviewReviewVideo
29. 10. 2014 00:30Tampa Bay LightningTBL-ARIArizona Coyotes7:3PreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
TBL Tampa Bay Lightning422513454156:1274-41-014-2813-7-212-6-28-28W
ARI Arizona Coyotes452516454133:1147-45-224-2111-10-114-6-36-44W

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
TBL Tampa Bay Lightning2213722891:671-20-05-177-34W
ARI Arizona Coyotes22111012367:571-11-110-125-53W

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
ARI Arizona Coyotes2314633166:576-34-114-96-41W
TBL Tampa Bay Lightning2012622665:603-21-09-117-34W


Legenda k tabulkám týmů

Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
18692Tampa Bay Lightning TBL-ARI Arizona Coyotes3972537

Tipovali, že vyhraje Tampa Bay Lightning (+1.5)
abonentamadore77avalanchebaryburneycairns.33ckkvvlk
crassus456dindaerhy37francoagolohojancharl
ica62ignac75jarynjoe33juventus1keffykerry
kinghanskrab88matys1979milan49milan66mtlolda1987
packova.ivetpasta82paul68petepetterson76popelkaputenka
rockysilvia7vohajsxamax

Tipovali, že zápas skončí remízou (-1)
bublinhudilitfuneshromemaly.petkoondonpetrsson

Tipovali, že vyhraje Arizona Coyotes (-1)
benourm.beranek

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu (+1)
funeshojanmatys1979olda1987rocky

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu (-1)
abonentamadore77avalanchebarybenourbublinhuburney
cairns.33ckkvvlkcrassus456dilitdindaerhy37francoa
hromecharlica62juventus1keffykerrykinghans
krab88maly.petkom.beranekmilan49milan66mtlondon
packova.ivetpasta82paul68petrssonpetterson76putenkasilvia7
vohajsxamax

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

MTLMTL-SJSSJS01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
NJDNJD-COLCOL01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
NYINYI-ANAANA01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
WSHWSH-LAKLAK01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
CBJCBJ-TORTOR01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
STLSTL-WPGWPG02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
DALDAL-BOSBOS02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
EDMEDM-MINMIN03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
SEASEA-DETDET03:40(-:-, -:-, -:-)Preview
VANVAN-CARCAR04:00(-:-, -:-, -:-)Preview
VGKVGK-TBLTBL04:30(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport1 21. 10. 2026 01:00
MTLMTL-SJSSJS01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport2 21. 10. 2026 02:00
DALDAL-BOSBOS02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
MTLMTL - SJSSJS3051626
NJDNJD - COLCOL3528428
NYINYI - ANAANA131762110
WSHWSH - LAKLAK3213723
CBJCBJ - TORTOR111510724
STLSTL - WPGWPG151561318
DALDAL - BOSBOS22951318
EDMEDM - MINMIN12168428
SEASEA - DETDET3321823
VANVAN - CARCAR2232626
VGKVGK - TBLTBL23112822
BUFBUF - PHIPHI10001
OTTOTT - FLAFLA10001

Narozeniny hráčů

21.10.Sikich, Zach46 let
21.10.Burmistrov, Alexander35 let
21.10.NYRDurzi, Sean28 let
21.10.Drew, Hunter28 let
21.10.Lennox, Tristan24 let
21.10.CHIGreene, Ryan23 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

20.10.UTAMarino- horní část těla
20.10.BOSZacha- dolní část těla
19.10.CARJankowski- dolní část těla
19.10.NYIMaccelli- dolní část těla
18.10.STLJohnston- dolní část těla
18.10.NYIRitchie- dolní část těla
18.10.WPGNamestnikov- horní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - tomasnovott - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]