Washington Capitals - Phoenix Coyotes (PREVIEW)

previewreviewvideo

(1. vzájemný zápas sezóny 2006/07)


Začátek zápasu: 01. 01. 2007 v 20:00 SEČ
  WSH PHX  

Poslední zápasy týmu Washington Capitals
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
01. 01. 2007 20:00Washington CapitalsWSH-PHXPhoenix Coyotes2:3PreviewReviewVideo
31. 12. 2006 01:00New York RangersNYR-WSHWashington Capitals4:1PreviewReviewVideo
30. 12. 2006 01:30New Jersey DevilsNJD-WSHWashington Capitals4:3PreviewReviewVideo
28. 12. 2006 01:30Washington CapitalsWSH-MTLMontreal Canadiens1:4PreviewReviewVideo
27. 12. 2006 01:00Buffalo SabresBUF-WSHWashington Capitals6:3PreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Phoenix Coyotes
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
01. 01. 2007 20:00Washington CapitalsWSH-PHXPhoenix Coyotes2:3PreviewReviewVideo
31. 12. 2006 03:00Phoenix CoyotesPHX-SJSSan Jose Sharks8:0PreviewReviewVideo
28. 12. 2006 18:30San Jose SharksSJS-PHXPhoenix Coyotes2:3PreviewReviewVideo
26. 12. 2006 18:30Los Angeles KingsLAK-PHXPhoenix Coyotes4:3sPreviewReviewVideo
24. 12. 2006 03:00Phoenix CoyotesPHX-ANAAnaheim Ducks2:0PreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
16. 01. 2006 22:00Phoenix CoyotesPHX-WSHWashington Capitals1:6PreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
WSH Washington Capitals391623732118:1372-70-516-238-12-38-11-43-74L
PHX Phoenix Coyotes37152223099:1303-23-117-2011-9-14-13-14-62W

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
PHX Phoenix Coyotes2011912266:582-12-010-107-32W
WSH Washington Capitals2081231665:741-30-26-144-63L

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
WSH Washington Capitals1981141653:631-40-310-95-53L
PHX Phoenix Coyotes174131833:721-11-17-103-71W


Legenda k tabulkám týmů

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

BOSBOS-NSHNSH01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
TORTOR-NYRNYR01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
OTTOTT-SJSSJS01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
NJDNJD-ANAANA01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
PITPIT-FLAFLA01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
NYINYI-LAKLAK01:30(-:-, -:-, -:-)Preview
STLSTL-VGKVGK02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
DALDAL-WPGWPG02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
CGYCGY-MINMIN03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
EDMEDM-CARCAR03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
SEASEA-UTAUTA04:00(-:-, -:-, -:-)Preview
VANVAN-DETDET04:00(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport2 23. 10. 2026 02:00
STLSTL-VGKVGK02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 23. 10. 2026 03:00
EDMEDM-CARCAR03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
BOSBOS - NSHNSH3130624
TORTOR - NYRNYR10185920
OTTOTT - SJSSJS2446621
NJDNJD - ANAANA28421116
PITPIT - FLAFLA81016918
NYINYI - LAKLAK19123228
STLSTL - VGKVGK5523524
DALDAL - WPGWPG2563218
CGYCGY - MINMIN35251316
EDMEDM - CARCAR9187426
SEASEA - UTAUTA61016423
VANVAN - DETDET2383424
CHICHI - MTLMTL00000
COLCOL - TBLTBL00000
PHIPHI - ANAANA00000
NJDNJD - LAKLAK00000

Narozeniny hráčů

23.10.D'Agostini, Matt40 let
23.10.McHale, Gavin39 let
23.10.Sorensen, Nick32 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

22.10.MTLSuzuki- horní část těla
22.10.BUFCarrick- kyčel
22.10.OTTUllmark- dolní část těla
21.10.LAKByfield- horní část těla
21.10.PITKindel- zdravotní problémy
21.10.PITRust- dolní část těla
21.10.SJSWennberg- horní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - tomasnovott - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]