Calgary Flames - Columbus Blue Jackets (REVIEW)

previewreviewvideo

(2. vzájemný zápas sezóny 2019/20)


Začátek zápasu: 05. 03. 2020 v 02:30 SEČ
Scotiabank Saddledome
(diváků: 18696)
3 CGY po prodloužení

CBJ 2

2155,- Kč
2695,- Kč
FINAL1. třetina2. třetina3. třetinaprodloužení
CGY0021
CBJ2000
Po třetinách0:20:22:23:2

Počet střel1. třetina2. třetina3. třetinaprodloužení
CGY813106
CBJ9643
Po třetinách8:921:1531:1937:22

STATISTIKY PIM PŘESILOVKY HITY BULY GVA TKA BKS
CGY20/11552.1%12512
CBJ20/11247.9%5622

Přehled gólů

1. třetina
08:56CBJ0:1videoStř. zápěstímG: Devin Shore (5)A: Andrew Peeke (2)A: Scott Harrington (7)
11:20CBJ0:2videoStř. příklepemG: Gustav Nyquist (14)A: Nick Foligno (21)A: Pierre-Luc Dubois (30)
2. třetina
žádné góly
3. třetina
11:14CGY1:2videoStř. zápěstímG: Elias Lindholm (29)A: Andrew Mangiapane (13)A: Mikael Backlund (28)
18:17CGY2:2videoTeč, DorážkaG: Matthew Tkachuk (22)A: Mark Giordano (26)A: Rasmus Andersson (17)
prodloužení
04:49CGY3:2videoStř. zápěstímG: TJ Brodie (3)A: Sean Monahan (25)A: Johnny Gaudreau (40)

Přehled vyloučení

1. třetina
19:26CGY2 minSean Monahan (Ryan Murray)
2. třetina
15:09CBJ2 minBoone Jenner (Rasmus Andersson)
3. třetina
žádná vyloučení
prodloužení
žádná vyloučení

Přehled statistik brankářů

#JMÉNOEVPPSHTOTALSVPIMTOI
CGY39Cam Talbot (výhra)17 - 190 - 03 - 320 - 2290.91%064:07
CGY33David Rittich cze
CBJ70Joonas Korpisalo (prohra)31 - 341 - 12 - 234 - 3791.89%064:49
CBJ80Matiss Kivlenieks

Legenda ke statistikám brankářů

Přehled statistik hráčů

#CGY Calgary FlamesPOZICEGAPTS+/-PIMSHITSBKSGVATKAFOTOI
7TJ BrodieObránce101+1030120-20:53
19Matthew TkachukLevé křídlo1010030120-19:40
28Elias LindholmCentr101+204100133%21:37
4Rasmus AnderssonObránce011+1012200-26:09
5Mark GiordanoObránce011+1060110-24:09
11Mikael BacklundCentr011003200164%19:19
13Johnny GaudreauLevé křídlo011+2050010-22:43
23Sean MonahanCentr011+224000047%20:13
88Andrew MangiapaneLevé křídlo0110002111-18:34
10Derek RyanCentr000-101001250%15:07
16Tobias RiederCentr0000021000-10:00
17Milan LucicLevé křídlo000-1016010-12:34
20Derek ForbortObránce000-1000410-14:28
29Dillon DubeCentr000-1010000-09:42
55Noah HanifinObránce0000010200-21:21
56Erik GustafssonObránce000-1000010-15:30
77Mark JankowskiCentr000001000060%10:13
93Sam BennettCentr0000011000100%10:57

#CBJ Columbus Blue JacketsPOZICEGAPTS+/-PIMSHITSBKSGVATKAFOTOI
14Gustav NyquistCentr101-1040210-21:25
74Devin ShoreCentr101+101110025%09:58
2Andrew PeekeObránce011+1011100-15:05
4Scott HarringtonObránce011+1000110-14:12
18Pierre-Luc DuboisCentr011001211046%17:55
71Nick FolignoLevé křídlo0110003100100%21:43
8Zach WerenskiObránce000-3010001-25:12
10Alex WennbergCentr000-2010001-20:21
11Kevin StenlundCentr0000020000-15:43
15Jakob LiljaLevé křídlo000+1000101-11:31
20Riley NashCentr000002021150%16:18
23Stefan MatteauCentr000+1011000-10:27
27Ryan MurrayObránce000-2010100-21:22
38Boone JennerCentr000-123130147%17:22
44Vladislav GavrikovObránce000+1001300-23:18
50Eric RobinsonLevé křídlo0000010300-11:56
52Emil BemstromCentr000-1011011-14:56
58David SavardObránce000+1021200-23:43

Legenda ke statistikám hráčů

Hvězdy zápasu

1. Hvězda2. Hvězda3. Hvězda
TJ Brodie
TJ Brodie
G: 1, A: 0, P: 1
S: 3, +/-: +1
Joonas Korpisalo
Joonas Korpisalo
Zákroky: 34
Saves: 91.89%
Mark Giordano
Mark Giordano
G: 0, A: 1, P: 1
S: 6, +/-: +1

Přehled rozhodčích

Hlavní rozhodčíHlavní rozhodčíČárový rozhodčíČárový rozhodčí
Chris Schlenker
#3 - Chris Schlenker
Francis Charron
#6 - Francis Charron
Bevan Mills
#53 - Bevan Mills
Brian Murphy
#93 - Brian Murphy

Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
19042Calgary Flames CGY-CBJ Columbus Blue Jackets351111620

Tipovali, že vyhraje Calgary Flames (-1)
abonentamadore77aveomarbenourcairns.33ctibor88desspi
dilitdindaerhy37forward01francoafunesgolo
charlica62ignac75juventus1keffykerrykinghans
korimaly.petkom.beranekmilan49ondonpasta82paul68
petepetrssonpetterson76putenkarockysilvia7twister

Tipovali, že zápas skončí remízou (+3)
ckkvvlkhromeinanajarynkrab88matys1979milan66
mtlolda1987packova.ivetpopelka

Tipovali, že vyhraje Columbus Blue Jackets (-1)
hojan

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu (+1)
bublinhudilitdindaforward01francoahromekinghans
krab88matys1979milan49mtlpetterson76putenkarocky
silvia7twister

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu (-1)
abonentamadore77benourcairns.33ctibor88funeshojan
charlica62juventus1kerrykorimaly.petkom.beranek
olda1987ondonpackova.ivetpasta82paul68petrsson

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

PHIPHI-CBJCBJ00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
CARCAR-BOSBOS01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
CHICHI-LAKLAK01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
STLSTL-MTLMTL01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
NSHNSH-NYINYI01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
DALDAL-NJDNJD01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
WPGWPG-FLAFLA01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
UTAUTA-MINMIN02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
VGKVGK-OTTOTT03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
ANAANA-VANVAN03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
SJSSJS-BUFBUF03:30(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport1 28. 10. 2026 00:00
PHIPHI-CBJCBJ00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 28. 10. 2026 03:30
SJSSJS-BUFBUF03:30(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
PHIPHI - CBJCBJ1695179
CARCAR - BOSBOS14133621
CHICHI - LAKLAK119101313
STLSTL - MTLMTL13710917
NSHNSH - NYINYI21441214
DALDAL - NJDNJD22341314
WPGWPG - FLAFLA8418917
UTAUTA - MINMIN9129819
VGKVGK - OTTOTT2721521
ANAANA - VANVAN2451720
SJSSJS - BUFBUF13152126

Narozeniny hráčů

27.10.Ricci, Mike55 let
27.10.Petersen, Toby48 let
27.10.Samsonov, Sergei48 let
27.10.Butler, Chris40 let
27.10.Bailey, Casey35 let
27.10.Saad, Brandon34 let
27.10.PHIRistolainen, Rasmus32 let
27.10.Semyonov, Kirill32 let
27.10.EDMDraisaitl, Leon31 let
27.10.VGKAndersson, Rasmus30 let
27.10.WPGMercer, Dawson25 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

27.10.TORMarchenko- dolní část těla
27.10.CGYSuniev- hlava
27.10.EDMHyman- otřes mozku
26.10.LAKZuccarello- horní část těla
25.10.EDMEkholm- otřes mozku
25.10.PHIRistolainen- horní část těla
25.10.TBLGirgensons- dolní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - tomasnovott - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]