Tampa Bay Lightning - Columbus Blue Jackets (REVIEW)

previewreviewvideo

(2. zápas 1. kola play off 2019/20)


Začátek zápasu: 13. 08. 2020 v 21:00 SEČ
1 TBL

CBJ 3

FINAL1. třetina2. třetina3. třetina
TBL100
CBJ201
Po třetinách1:21:21:3

Počet střel1. třetina2. třetina3. třetina
TBL121411
CBJ6106
Po třetinách12:626:1637:22

STATISTIKY PIM PŘESILOVKY HITY BULY GVA TKA BKS
TBL60/23849.2%10814
CBJ41/31550.8%14821

Přehled gólů

1. třetina
05:24TBL1:0videoStř. zápěstímG: Nikita Kucherov (2)A: Ondrej Palat cze (2)A: Brayden Point (3)
12:52CBJ1:1videoStř. zápěstímG: Ryan Murray (1)A: Pierre-Luc Dubois (3)
18:35CBJ1:2videoStř. zápěstímPPG: Oliver Bjorkstrand (2)A: Pierre-Luc Dubois (4)A: Alexandre Texier (4)
2. třetina
žádné góly
3. třetina
11:27CBJ1:3videoStř. zápěstímG: Alex Wennberg (2)A: Liam Foudy (1)A: Nick Foligno (3)

Přehled vyloučení

1. třetina
10:30CBJ2 minSeth JonesPodražení (Ondrej Palat cze)
18:19TBL2 minErik Cernak svkNedovolené bránění (Oliver Bjorkstrand)
2. třetina
05:22TBL2 minAlex KillornDržení (Pierre-Luc Dubois)
3. třetina
05:33TBL2 minBrayden Point (Zach Werenski)
12:56CBJ2 minRyan MurrayDržení (Alex Killorn)

Přehled statistik brankářů

#JMÉNOEVPPSHTOTALSVPIMTOI
TBL88Andrei Vasilevskiy (prohra)18 - 201 - 10 - 119 - 2286.36%056:18
TBL35Curtis McElhinney
CBJ70Joonas Korpisalo (výhra)32 - 331 - 13 - 336 - 3797.30%059:58
CBJ80Matiss Kivlenieks

Legenda ke statistikám brankářů

Přehled statistik hráčů

#TBL Tampa Bay LightningPOZICEGAPTS+/-PIMSHITSBKSGVATKAFOTOI
86Nikita KucherovPravé křídlo1010041010-21:11
18Ondrej Palat czeLevé křídlo011-1044100-18:05
21Brayden PointCentr011024000047%22:02
9Tyler JohnsonCentr000000122143%14:54
13Cedric PaquetteCentr000000200050%10:28
14Pat MaroonLevé křídlo000-1002000-11:23
17Alex KillornLevé křídlo0000212010-17:49
19Barclay GoodrowCentr000000400075%13:33
20Blake ColemanCentr0000063012-14:52
22Kevin ShattenkirkObránce000-2012111-15:16
24Zach BogosianObránce000+1020120-15:42
27Ryan McDonaghObránce0000020200-19:59
37Yanni GourdeCentr000-100100046%15:19
67Mitchell StephensCentr000000000050%08:20
71Anthony CirelliCentr000001510050%16:35
77Victor HedmanObránce0000061521-26:47
81Erik Cernak svkObránce0000236100-17:20
98Mikhail SergachevObránce000-1034003-19:51

#CBJ Columbus Blue JacketsPOZICEGAPTS+/-PIMSHITSBKSGVATKAFOTOI
18Pierre-Luc DuboisCentr022+104010169%17:56
10Alex WennbergCentr101+102100050%15:26
27Ryan MurrayObránce101+1210200-09:56
28Oliver BjorkstrandPravé křídlo1010020000-14:51
19Liam FoudyCentr0110020121-16:42
42Alexandre TexierCentr0110010101-19:24
71Nick FolignoLevé křídlo011+1013112-20:25
3Seth JonesObránce0000221230-28:31
8Zach WerenskiObránce0000001331-25:45
14Gustav NyquistCentr000+1022000-18:29
20Riley NashCentr000+101100030%17:14
38Boone JennerCentr000+100230156%20:55
44Vladislav GavrikovObránce0000010320-21:10
46Dean KukanObránce000+1001010-08:31
50Eric RobinsonLevé křídlo000-1010000-06:11
52Emil BemstromCentr000-1010001-06:56
58David SavardObránce0000011410-21:48
74Devin ShoreCentr000-100200033%05:52

Legenda ke statistikám hráčů

Hvězdy zápasu

1. Hvězda2. Hvězda3. Hvězda
Joonas Korpisalo
Joonas Korpisalo
Zákroky: 36
Saves: 97.30%
Pierre-Luc Dubois
Pierre-Luc Dubois
G: 0, A: 2, P: 2
S: 4, +/-: +1
Alex Wennberg
Alex Wennberg
G: 1, A: 0, P: 1
S: 2, +/-: +1

Přehled rozhodčích

Hlavní rozhodčíHlavní rozhodčíČárový rozhodčíČárový rozhodčí
Francis Charron
#6 - Francis Charron
Chris Lee
#28 - Chris Lee
Shandor Alphonso
#52 - Shandor Alphonso
Matt MacPherson
#83 - Matt MacPherson

Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
19147Tampa Bay Lightning TBL-CBJ Columbus Blue Jackets2253212

Tipovali, že vyhraje Tampa Bay Lightning (-1)
abonentamadore77burneydilitfrancoagoloica62
ignac75jarynjoe33juventus1keffykerryladismenc
maly.petkomatys1979milan49milan66nuovacchinnipackova.ivetpete
silvia7

Tipovali, že zápas skončí remízou (-1)
charljakubsichtakrab88m.beranekolda1987

Tipovali, že vyhraje Columbus Blue Jackets (+1.5)
benourhojanpetrsson

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu (+1)
abonentamadore77benourburneydilitfrancoahojan
charlica62jakubsichtajuventus1krab88ladismencmaly.petko
matys1979m.beraneknuovacchinniolda1987packova.ivetpetrssonsilvia7

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu (-1)
kerrymilan49

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

DETDET-NJDNJD3:4(1:1, 2:3, 0:0)43:59
CBJCBJ-FLAFLA1:3(1:0, 0:3, -:-)35:57
MTLMTL-BUFBUF2:1(1:1, 1:0, -:-)31:56
CARCAR-WSHWSH1:1(0:1, 1:0, -:-)24:58
PHIPHI-SEASEA0:1(0:1, -:-, -:-)19:58
NYRNYR-TBLTBL2:0(2:0, -:-, -:-)17:57
OTTOTT-STLSTL0:0(0:0, -:-, -:-)13:57
NYINYI-VANVAN0:0(0:0, -:-, -:-)04:58
CHICHI-PITPIT02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
WPGWPG-MINMIN02:15(-:-, -:-, -:-)Preview
DALDAL-COLCOL02:30(-:-, -:-, -:-)Preview
NSHNSH-VGKVGK02:45(-:-, -:-, -:-)Preview
UTAUTA-TORTOR03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
ANAANA-CGYCGY03:45(-:-, -:-, -:-)Preview
LAKLAK-EDMEDM04:30(-:-, -:-, -:-)Preview
SJSSJS-BOSBOS05:00(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport1 14. 10. 2026 00:00
DETDET-NJDNJD3:4(1:1, 2:3, 0:0)43:59
novasport2 14. 10. 2026 01:30
OTTOTT-STLSTL0:0(0:0, -:-, -:-)13:57
novasport1 14. 10. 2026 04:30
LAKLAK-EDMEDM04:30(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
WPGWPG - MINMIN316181415
DALDAL - COLCOL811161416
NSHNSH - VGKVGK57221615
UTAUTA - TORTOR2287723
ANAANA - CGYCGY34131021
LAKLAK - EDMEDM7821922
SJSSJS - BOSBOS121311822
WSHWSH - MTLMTL10001
COLCOL - DALDAL01010

Narozeniny hráčů

14.10.Vandermeer, Pete51 let
14.10.Tjarnqvist, Daniel50 let
14.10.Smaby, Matt42 let
14.10.Machacek, Spencer38 let
14.10.NYIMayfield, Scott34 let
14.10.Soshnikov, Nikita33 let
14.10.Kallgren, Erik30 let
14.10.Allison, Wade29 let
14.10.MINHughes, Quinn27 let
14.10.NYIMaccelli, Matias26 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

13.10.VGKWotherspoon- horní část těla
13.10.MINSturm- hlava
13.10.CARStaal- lýtko
13.10.BUFDahlin- horní část těla
12.10.ANAPoehling- dolní část těla
12.10.ANAGauthier- horní část těla
12.10.PHIKonecny- dolní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - Tomáš Novotný - NHLportal.cz - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]