Atlanta Thrashers - Phoenix Coyotes (PREVIEW)

previewreviewvideo

(1. vzájemný zápas sezóny 2006/07)


Začátek zápasu: 06. 01. 2007 v 01:30 SEČ
  ATL PHX  

Poslední zápasy týmu Atlanta Thrashers
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
06. 01. 2007 01:30Atlanta ThrashersATL-PHXPhoenix Coyotes4:5pPreviewReviewVideo
03. 01. 2007 02:00Minnesota WildMIN-ATLAtlanta Thrashers5:1PreviewReviewVideo
01. 01. 2007 21:00Ottawa SenatorsOTT-ATLAtlanta Thrashers2:3pPreviewReviewVideo
31. 12. 2006 01:00Buffalo SabresBUF-ATLAtlanta Thrashers4:1PreviewReviewVideo
28. 12. 2006 01:30Pittsburgh PenguinsPIT-ATLAtlanta Thrashers2:4PreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Phoenix Coyotes
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
06. 01. 2007 01:30Atlanta ThrashersATL-PHXPhoenix Coyotes4:5pPreviewReviewVideo
05. 01. 2007 01:00Carolina HurricanesCAR-PHXPhoenix Coyotes0:2PreviewReviewVideo
01. 01. 2007 20:00Washington CapitalsWSH-PHXPhoenix Coyotes2:3PreviewReviewVideo
31. 12. 2006 03:00Phoenix CoyotesPHX-SJSSan Jose Sharks8:0PreviewReviewVideo
28. 12. 2006 18:30San Jose SharksSJS-PHXPhoenix Coyotes2:3PreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
06. 12. 2005 03:00Phoenix CoyotesPHX-ATLAtlanta Thrashers5:2PreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
ATL Atlanta Thrashers422418648131:1267-64-215-2711-8-313-10-36-41L
PHX Phoenix Coyotes391722234104:1323-23-119-2011-9-16-13-16-44W

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
ATL Atlanta Thrashers1911832263:502-32-17-125-53W
PHX Phoenix Coyotes2011912266:582-12-010-107-32W

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
ATL Atlanta Thrashers23131032668:765-32-18-156-41L
PHX Phoenix Coyotes1961311238:741-11-19-105-53W


Legenda k tabulkám týmů

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

MTLMTL-SJSSJS01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
NJDNJD-COLCOL01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
NYINYI-ANAANA01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
WSHWSH-LAKLAK01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
CBJCBJ-TORTOR01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
STLSTL-WPGWPG02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
DALDAL-BOSBOS02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
EDMEDM-MINMIN03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
SEASEA-DETDET03:40(-:-, -:-, -:-)Preview
VANVAN-CARCAR04:00(-:-, -:-, -:-)Preview
VGKVGK-TBLTBL04:30(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport1 21. 10. 2026 01:00
MTLMTL-SJSSJS01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport2 21. 10. 2026 02:00
DALDAL-BOSBOS02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
MTLMTL - SJSSJS2040416
NJDNJD - COLCOL3219416
NYINYI - ANAANA7125146
WSHWSH - LAKLAK2112515
CBJCBJ - TORTOR9114614
STLSTL - WPGWPG10104812
DALDAL - BOSBOS1383812
EDMEDM - MINMIN1095416
SEASEA - DETDET2301515
VANVAN - CARCAR1221416
VGKVGK - TBLTBL1671515

Narozeniny hráčů

20.10.Taormina, Matt40 let
20.10.Selleck, Eric39 let
20.10.Wilson, Colin37 let
20.10.Hishon, Joey35 let
20.10.Lindstrom, Gustav28 let
20.10.EDMBouchard, Evan27 let
20.10.OTTErsson, Samuel27 let
20.10.Kral, Filip27 let
20.10.Misyul, Daniil26 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

20.10.BOSZacha- dolní část těla
20.10.UTAMarino- horní část těla
19.10.CARJankowski- dolní část těla
19.10.NYIMaccelli- dolní část těla
18.10.NYIRitchie- dolní část těla
18.10.WPGNamestnikov- horní část těla
18.10.STLJohnston- dolní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - tomasnovott - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]