Anaheim Ducks - Colorado Avalanche (PREVIEW)

previewreviewvideo

(2. vzájemný zápas sezóny 2020/21)


Začátek zápasu: 25. 01. 2021 v 02:00 SEČ
  ANA COL  
Jedna jediná výhra za pět zápasů a tristní výkon útoku. Tak zatím vypadá sezona v podání Ducks. Celá situace ale není tak marná. Anaheimu se dařilo v prvním duelu proti Avs vzdorovat a vynutit si prodloužení. Dokáží dnes domácí svou tvrdou obrannou hrou největšího favorita na Stanley Cup porazit?

Tip redakce NHLportal.cz: 2


Poslední zápasy týmu Anaheim Ducks
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
25. 01. 2021 02:00Anaheim DucksANA-COLColorado Avalanche3:1PreviewReviewVideo
23. 01. 2021 04:00Anaheim DucksANA-COLColorado Avalanche2:3pPreviewReviewVideo
21. 01. 2021 03:30Anaheim DucksANA-MINMinnesota Wild2:3PreviewReviewVideo
19. 01. 2021 03:00Anaheim DucksANA-MINMinnesota Wild1:0PreviewReviewVideo
17. 01. 2021 04:00Vegas Golden KnightsVGK-ANAAnaheim Ducks2:1pPreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Colorado Avalanche
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
25. 01. 2021 02:00Anaheim DucksANA-COLColorado Avalanche3:1PreviewReviewVideo
23. 01. 2021 04:00Anaheim DucksANA-COLColorado Avalanche2:3pPreviewReviewVideo
22. 01. 2021 04:00Los Angeles KingsLAK-COLColorado Avalanche4:2PreviewReviewVideo
20. 01. 2021 04:00Los Angeles KingsLAK-COLColorado Avalanche2:3PreviewReviewVideo
16. 01. 2021 03:00Colorado AvalancheCOL-STLSt. Louis Blues8:0PreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
23. 01. 2021 04:00Anaheim DucksANA-COLColorado Avalanche2:3pPreviewReviewVideo
05. 03. 2020 03:30Colorado AvalancheCOL-ANAAnaheim Ducks3:4pPreviewReviewVideo
22. 02. 2020 04:00Anaheim DucksANA-COLColorado Avalanche0:1PreviewReviewVideo
27. 10. 2019 03:00Colorado AvalancheCOL-ANAAnaheim Ducks2:5PreviewReviewVideo
16. 03. 2019 02:00Colorado AvalancheCOL-ANAAnaheim Ducks3:5PreviewReviewVideo
03. 03. 2019 22:00Anaheim DucksANA-COLColorado Avalanche2:1PreviewReviewVideo
19. 11. 2018 02:00Anaheim DucksANA-COLColorado Avalanche3:4pPreviewReviewVideo
02. 04. 2018 03:00Anaheim DucksANA-COLColorado Avalanche4:3pPreviewReviewVideo
15. 01. 2018 21:00Colorado AvalancheCOL-ANAAnaheim Ducks3:1PreviewReviewVideo
14. 10. 2017 03:00Colorado AvalancheCOL-ANAAnaheim Ducks3:1PreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
COL Colorado Avalanche5320617:121-00-03-21-1-02-1-03-21W
ANA Anaheim Ducks512248:130-20-04-11-1-10-1-11-42L

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
ANA Anaheim Ducks311135:60-10-03-01-22L
COL Colorado Avalanche211029:40-00-01-11-11W

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
COL Colorado Avalanche321048:81-00-02-12-11W
ANA Anaheim Ducks201113:70-10-01-10-22L


Legenda k tabulkám týmů

Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
19311Anaheim Ducks ANA-COL Colorado Avalanche28291617

Tipovali, že vyhraje Anaheim Ducks (+1.5)
funescharl

Tipovali, že zápas skončí remízou (-1)
amadore77ica62jakubsichtajoe33m.beranekmoogpackova.ivet
silvia7

Tipovali, že vyhraje Colorado Avalanche (-1)
abonentbenourckkvvlkdilitdwarfemmettforward01
francoagolohojanignac75jarynjetsjurca
juventus1kerrykorikrab88lukinmaly.petkomatys1979
mtlnuovacchinniorryonespasta82petrssonrexxarusstanley
vohajs

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu (+1)
benourdilitdwarfemmettforward01francoafunes
hojanica62jakubsichtakorimaly.petkom.beranekpackova.ivet
petrssonsilvia7

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu (-1)
abonentamadore77charljetsjurcajuventus1kerry
krab88matys1979moogmtlnuovacchinniorryonespasta82
rexxarusstanleyvohajs

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

TBLTBL-WPGWPG00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
PITPIT-UTAUTA00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
CARCAR-CBJCBJ00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
DETDET-CHICHI00:30(-:-, -:-, -:-)Preview
STLSTL-BOSBOS01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
NSHNSH-WSHWSH01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
DALDAL-MTLMTL01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
MINMIN-NYINYI01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
ANAANA-BUFBUF03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
LAKLAK-OTTOTT03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
SJSSJS-VANVAN03:00(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport1 30. 10. 2026 01:00
STLSTL-BOSBOS01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport2 30. 10. 2026 03:00
ANAANA-BUFBUF03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
TBLTBL - WPGWPG2620322
PITPIT - UTAUTA1395618
CARCAR - CBJCBJ2701917
DETDET - CHICHI2511521
STLSTL - BOSBOS58151312
NSHNSH - WSHWSH1189618
DALDAL - MTLMTL19621412
MINMIN - NYINYI2510618
ANAANA - BUFBUF9126817
LAKLAK - OTTOTT18281015
SJSSJS - VANVAN2303124
VGKVGK - NJDNJD1644715

Narozeniny hráčů

29.10.Gartner, Mike67 let
29.10.Staal, Eric42 let
29.10.McLaren, Frazer39 let
29.10.FLAKulikov, Dmitry36 let
29.10.Lindberg, Oscar35 let
29.10.Zaitsev, Nikita35 let
29.10.Miller, Colin34 let
29.10.Currie, Josh34 let
29.10.DALRantanen, Mikko30 let
29.10.SEADunn, Vince30 let
29.10.Ruotsalainen, Arttu29 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

29.10.MINSpurgeon- horní část těla
29.10.DETLarkin- osobní důvody
29.10.COLManson- dolní část těla
28.10.TORRifai- dolní část těla
28.10.DALCapobianco- dolní část těla
28.10.BUFRathbone- dolní část těla
27.10.EDMHyman- otřes mozku
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - tomasnovott - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]