Dallas Stars - Florida Panthers (PREVIEW)

previewreviewvideo

(4. vzájemný zápas sezóny 2020/21)


Začátek zápasu: 28. 03. 2021 v 01:00 SEČ
  DAL FLA  

Poslední zápasy týmu Dallas Stars
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
28. 03. 2021 01:00Dallas StarsDAL-FLAFlorida Panthers3:4pPreviewReviewVideo
26. 03. 2021 01:30Dallas StarsDAL-TBLTampa Bay Lightning4:3PreviewReviewVideo
24. 03. 2021 01:30Dallas StarsDAL-TBLTampa Bay Lightning1:2PreviewReviewVideo
22. 03. 2021 01:30Dallas StarsDAL-NSHNashville Predators3:4sPreviewReviewVideo
21. 03. 2021 00:00Detroit Red WingsDET-DALDallas Stars0:3PreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Florida Panthers
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
28. 03. 2021 01:00Dallas StarsDAL-FLAFlorida Panthers3:4pPreviewReviewVideo
26. 03. 2021 01:00Chicago BlackhawksCHI-FLAFlorida Panthers3:0PreviewReviewVideo
24. 03. 2021 01:00Chicago BlackhawksCHI-FLAFlorida Panthers3:2PreviewReviewVideo
21. 03. 2021 21:00Tampa Bay LightningTBL-FLAFlorida Panthers5:3PreviewReviewVideo
20. 03. 2021 19:00Florida PanthersFLA-NSHNashville Predators2:0PreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
26. 02. 2021 01:00Florida PanthersFLA-DALDallas Stars3:2PreviewReviewVideo
24. 02. 2021 23:00Florida PanthersFLA-DALDallas Stars0:3PreviewReviewVideo
23. 02. 2021 01:00Florida PanthersFLA-DALDallas Stars3:1PreviewReviewVideo
21. 12. 2019 01:00Florida PanthersFLA-DALDallas Stars7:4PreviewReviewVideo
20. 03. 2019 01:30Dallas StarsDAL-FLAFlorida Panthers4:2PreviewReviewVideo
13. 02. 2019 01:00Florida PanthersFLA-DALDallas Stars0:3PreviewReviewVideo
24. 01. 2018 02:30Dallas StarsDAL-FLAFlorida Panthers6:1PreviewReviewVideo
15. 11. 2017 01:30Florida PanthersFLA-DALDallas Stars4:3sPreviewReviewVideo
05. 03. 2017 01:00Florida PanthersFLA-DALDallas Stars1:2PreviewReviewVideo
01. 01. 2017 02:00Dallas StarsDAL-FLAFlorida Panthers1:3PreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
FLA Florida Panthers33209444107:945-41-215-1810-4-310-5-15-53L
DAL Dallas Stars30111183085:802-81-516-147-5-64-6-24-61W

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
FLA Florida Panthers1710432350:461-30-19-85-51W
DAL Dallas Stars187562056:461-60-48-103-71W

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
FLA Florida Panthers1610512157:484-11-16-105-53L
DAL Dallas Stars124621029:341-21-18-44-61W


Legenda k tabulkám týmů

Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
19762Dallas Stars DAL-FLA Florida Panthers19105821

Tipovali, že vyhraje Dallas Stars (-1)
abonentbenourdilitdumasemmettforward01ica62
jarynjirik19juventus1kerrymaly.petkom.beraneknuovacchinni
packova.ivetpetepetrssonrockysilvia7

Tipovali, že zápas skončí remízou (+3)
amadore77francoafunesgolohojanhromejoe33
krab88lumumatys1979

Tipovali, že vyhraje Florida Panthers (-1)
desspidindaflyers66ignac75kori

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu (-1)
dindafrancoaica62jirik19maly.petkom.beranekpackova.ivet
silvia7

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu (+1)
abonentamadore77benourdilitdumasemmettflyers66
forward01hojanhromejindrich73juventus1kerrykrab88
lumumatys1979mtlnuovacchinnipetepetrssonrocky

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

WSHWSH-NJDNJD4:2(1:1, 3:0, 0:1)Review
WPGWPG-CARCAR2:3(0:0, 2:2, 0:1)Review
TBLTBL-VANVAN3:2(0:1, 2:1, 1:0)51:00
FLAFLA-SEASEA1:1(1:1, -:-, -:-)05:57
TORTOR-NYINYI01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
MTLMTL-BUFBUF01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
DETDET-SJSSJS01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
PHIPHI-OTTOTT01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
CBJCBJ-NYRNYR01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
CHICHI-DALDAL01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
NSHNSH-STLSTL02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
LAKLAK-BOSBOS03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
UTAUTA-EDMEDM04:00(-:-, -:-, -:-)Preview
VGKVGK-PITPIT04:00(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport1 17. 10. 2026 19:00
WSHWSH-NJDNJD4:2(1:1, 3:0, 0:1)Review
novasport1 17. 10. 2026 21:30
WPGWPG-CARCAR2:3(0:0, 2:2, 0:1)Review
novasport1 18. 10. 2026 01:00
MTLMTL-BUFBUF01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 18. 10. 2026 04:00
VGKVGK-PITPIT04:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
TORTOR - NYINYI2512915
MTLMTL - BUFBUF17101717
DETDET - SJSSJS413111016
PHIPHI - OTTOTT7716167
CBJCBJ - NYRNYR12511915
CHICHI - DALDAL4223618
NSHNSH - STLSTL13971311
LAKLAK - BOSBOS51112518
UTAUTA - EDMEDM1648421
VGKVGK - PITPIT2621124
MINMIN - CBJCBJ10010
CGYCGY - CARCAR00101

Narozeniny hráčů

18.10.Henry, Alex47 let
18.10.Liffiton, David42 let
18.10.Wellman, Casey39 let
18.10.Hanowski, Ben36 let
18.10.Alt, Mark35 let
18.10.UTAJones, Zac26 let
18.10.CBJJohnson, Kent24 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

16.10.ANAGranlund- horní část těla
16.10.CHIByram- horní část těla
16.10.SEAMontour- horní část těla
15.10.DALJohnston- nemoc
15.10.MINMaatta- horní část těla
15.10.WSHDubois- nemoc
15.10.DALBäck- horní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - Tomáš Novotný - NHLportal.cz - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]