Montreal Canadiens - Ottawa Senators (PREVIEW)

previewreviewvideo

(7. vzájemný zápas sezóny 2020/21)


Začátek zápasu: 04. 04. 2021 v 01:00 SEČ
  MTL OTT  

Poslední zápasy týmu Montreal Canadiens
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
04. 04. 2021 01:00Montreal CanadiensMTL-OTTOttawa Senators3:6PreviewReviewVideo
02. 04. 2021 01:00Ottawa SenatorsOTT-MTLMontreal Canadiens1:4PreviewReviewVideo
31. 03. 2021 01:00Montreal CanadiensMTL-EDMEdmonton Oilers4:0PreviewReviewVideo
21. 03. 2021 00:00Montreal CanadiensMTL-VANVancouver Canucks5:4sPreviewReviewVideo
20. 03. 2021 00:00Montreal CanadiensMTL-VANVancouver Canucks2:3pPreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Ottawa Senators
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
04. 04. 2021 01:00Montreal CanadiensMTL-OTTOttawa Senators3:6PreviewReviewVideo
02. 04. 2021 01:00Ottawa SenatorsOTT-MTLMontreal Canadiens1:4PreviewReviewVideo
26. 03. 2021 00:00Ottawa SenatorsOTT-TORToronto Maple Leafs2:3pPreviewReviewVideo
24. 03. 2021 22:00Ottawa SenatorsOTT-CGYCalgary Flames3:1PreviewReviewVideo
23. 03. 2021 00:00Ottawa SenatorsOTT-CGYCalgary Flames2:1PreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
02. 04. 2021 01:00Ottawa SenatorsOTT-MTLMontreal Canadiens1:4PreviewReviewVideo
03. 03. 2021 01:00Montreal CanadiensMTL-OTTOttawa Senators3:1PreviewReviewVideo
24. 02. 2021 01:00Ottawa SenatorsOTT-MTLMontreal Canadiens5:4sPreviewReviewVideo
22. 02. 2021 01:00Ottawa SenatorsOTT-MTLMontreal Canadiens3:2pPreviewReviewVideo
06. 02. 2021 19:00Ottawa SenatorsOTT-MTLMontreal Canadiens1:2PreviewReviewVideo
05. 02. 2021 01:00Montreal CanadiensMTL-OTTOttawa Senators2:3PreviewReviewVideo
23. 02. 2020 01:00Ottawa SenatorsOTT-MTLMontreal Canadiens0:3PreviewReviewVideo
12. 01. 2020 01:00Ottawa SenatorsOTT-MTLMontreal Canadiens1:2pPreviewReviewVideo
12. 12. 2019 01:30Montreal CanadiensMTL-OTTOttawa Senators3:2pPreviewReviewVideo
21. 11. 2019 01:30Montreal CanadiensMTL-OTTOttawa Senators1:2pPreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
MTL Montreal Canadiens33168941108:881-91-315-187-5-29-3-75-53W
OTT Ottawa Senators37122142895:1394-42-118-198-7-44-14-03-72L

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
OTT Ottawa Senators198742053:542-41-112-75-52L
MTL Montreal Canadiens147521646:371-21-06-84-62W

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
MTL Montreal Canadiens199372562:510-70-39-103-71W
OTT Ottawa Senators184140842:852-01-06-123-73L


Legenda k tabulkám týmů

Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
19817Montreal Canadiens MTL-OTT Ottawa Senators3140525

Tipovali, že vyhraje Montreal Canadiens (-1)
abonentamadore77benourckkvvlkdilitdindaemmett
flyers66forward01francoafunesgoloica62ignac75
jirik19juventus1kerrykorikrab88lumumaly.petko
matys1979m.beranekmilan66mtlnuovacchinnipackova.ivetpete
petrssonrockysilvia7

Tipovali, že zápas skončí remízou (-1)
desspihojanhromelukin

Tipovali, že vyhraje Ottawa Senators (+1.5)
žádné tipy

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu (-1)
ckkvvlkhojanhromenuovacchinnipetrsson

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu (+1)
abonentamadore77benourdilitdindaemmettflyers66
forward01francoafunesica62jirik19juventus1kerry
korikrab88lumumaly.petkomatys1979m.beranekmtl
packova.ivetpeterockysilvia7

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

PHIPHI-CBJCBJ00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
CARCAR-BOSBOS01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
CHICHI-LAKLAK01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
STLSTL-MTLMTL01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
NSHNSH-NYINYI01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
DALDAL-NJDNJD01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
WPGWPG-FLAFLA01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
UTAUTA-MINMIN02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
VGKVGK-OTTOTT03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
ANAANA-VANVAN03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
SJSSJS-BUFBUF03:30(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport1 28. 10. 2026 00:00
PHIPHI-CBJCBJ00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 28. 10. 2026 03:30
SJSSJS-BUFBUF03:30(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
PHIPHI - CBJCBJ201072110
CARCAR - BOSBOS16165924
CHICHI - LAKLAK119171516
STLSTL - MTLMTL1511101219
NSHNSH - NYINYI24471616
DALDAL - NJDNJD27451716
WPGWPG - FLAFLA85241022
UTAUTA - MINMIN121591023
VGKVGK - OTTOTT3322526
ANAANA - VANVAN2962924
SJSSJS - BUFBUF17163231

Narozeniny hráčů

27.10.Ricci, Mike55 let
27.10.Petersen, Toby48 let
27.10.Samsonov, Sergei48 let
27.10.Butler, Chris40 let
27.10.Bailey, Casey35 let
27.10.Saad, Brandon34 let
27.10.PHIRistolainen, Rasmus32 let
27.10.Semyonov, Kirill32 let
27.10.EDMDraisaitl, Leon31 let
27.10.VGKAndersson, Rasmus30 let
27.10.WPGMercer, Dawson25 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

27.10.TORMarchenko- dolní část těla
27.10.CGYSuniev- hlava
27.10.EDMHyman- otřes mozku
26.10.LAKZuccarello- horní část těla
25.10.TBLHedman- dolní část těla
25.10.DETTarasov- dolní část těla
25.10.TBLGirgensons- dolní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - tomasnovott - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]