New York Islanders - Pittsburgh Penguins (REVIEW)

previewreviewvideo

(3. zápas 1. kola play off 2020/21)


Začátek zápasu: 21. 05. 2021 v 01:00 SEČ
Nassau Veterans Memorial Coliseum
(diváků: 6800)
4 NYI

PIT 5

FINAL1. třetina2. třetina3. třetina
NYI013
PIT122
Po třetinách0:11:34:5

Počet střel1. třetina2. třetina3. třetina
NYI10713
PIT1269
Po třetinách10:1217:1830:27

STATISTIKY PIM PŘESILOVKY HITY BULY GVA TKA BKS
NYI161/44752.6%14117
PIT201/22947.4%4219

Přehled gólů

1. třetina
02:01PIT0:1videoStř. golfemG: Kris Letang (1)
2. třetina
11:03NYI1:1videoStř. zápěstímG: Scott Mayfield (1)A: Mathew Barzal (1)A: Jordan Eberle (1)
13:33PIT1:2videoStř. zápěstímG: Jeff Carter (2)A: Frederick Gaudreau (1)A: Marcus Pettersson (1)
18:03PIT1:3videoStř. zápěstímG: Jason Zucker (1)A: Evgeni Malkin (1)A: Kris Letang (1)
3. třetina
03:46NYI2:3videoStř. zápěstímG: Cal Clutterbuck (1)A: Casey Cizikas (1)A: Scott Mayfield (2)
05:54NYI3:3videoStř. zápěstímPPG: Anthony Beauvillier (1)A: Mathew Barzal (2)A: Noah Dobson (2)
07:00PIT3:4videoStř. zápěstímPPG: Jeff Carter (3)A: Evgeni Malkin (2)
14:17NYI4:4videoStř. zápěstímG: Cal Clutterbuck (2)A: Scott Mayfield (3)
16:24PIT4:5videoStř. zápěstímG: Brandon Tanev (1)A: Kris Letang (2)A: Zachary Aston-Reese (1)

Přehled vyloučení

1. třetina
02:37NYI2 minKyle Palmieri (Tristan Jarry)
19:39PIT2 minTeddy BluegerSekání (Brock Nelson)
2. třetina
05:09PIT2 min (trest odseděl Jason Zucker)
3. třetina
05:35PIT2 minJake GuentzelHrubost (Kyle Palmieri)
05:35NYI2 minKyle PalmieriHrubost (Jake Guentzel)
05:35PIT2 minSidney CrosbyHrubost (Jean-Gabriel Pageau)
05:35NYI2 minJean-Gabriel PageauHrubost (Sidney Crosby)
05:35PIT2 minBryan RustHrubost (Nick Leddy)
05:35NYI2 minScott MayfieldHrubost (Kris Letang)
05:35PIT2 minKris LetangHrubost (Scott Mayfield)
05:35NYI2 minOliver WahlstromHrubost (Brian Dumoulin)
05:35PIT2 minBrian DumoulinHrubost (Oliver Wahlstrom)
05:35NYI2 minNick LeddyHrubost (Bryan Rust)
05:35PIT2 minJake GuentzelSekání (Kyle Palmieri)
06:23NYI2 minCal Clutterbuck (Tristan Jarry)
08:39PIT2 minJared McCannKrosček (Noah Dobson)
11:33NYI2 minMatt MartinHrubost (John Marino)
11:33PIT2 minJohn Marino (Matt Martin)

Přehled statistik brankářů

#JMÉNOEVPPSHTOTALSVPIMTOI
NYI40Semyon Varlamov (prohra)20 - 240 - 02 - 322 - 2781.48%058:05
NYI30Ilya Sorokin
PIT35Tristan Jarry (výhra)23 - 260 - 03 - 426 - 3086.67%060:00
PIT31Maxime Lagace

Legenda ke statistikám brankářů

Přehled statistik hráčů

#NYI New York IslandersPOZICEGAPTS+/-PIMSHITSBKSGVATKAFOTOI
24Scott MayfieldObránce123+1222100-17:26
15Cal ClutterbuckPravé křídlo202+2224000-10:55
13Mathew BarzalCentr022005103017%17:25
18Anthony BeauvillierLevé křídlo101-2024110-19:45
7Jordan EberlePravé křídlo011-1030010-17:07
8Noah DobsonObránce011-2001220-17:17
53Casey CizikasCentr011+200300071%11:04
2Nick LeddyObránce000-1210201-20:43
3Adam PelechObránce0000044220-21:55
4Andy GreeneObránce000+1011200-13:58
6Ryan PulockObránce000-1018310-22:15
12Josh BaileyPravé křídlo000-2012110-19:36
17Matt MartinLevé křídlo000+2205000-10:18
21Kyle PalmieriPravé křídlo0000442100100%15:53
26Oliver WahlstromPravé křídlo0000203010-13:45
29Brock NelsonCentr000-204101050%20:53
44Jean-Gabriel PageauCentr000-120120050%15:14
47Leo KomarovPravé křídlo000-100500050%11:49

#PIT Pittsburgh PenguinsPOZICEGAPTS+/-PIMSHITSBKSGVATKAFOTOI
58Kris LetangObránce123+3223000-24:20
77Jeff CarterCentr202+102110070%19:51
71Evgeni MalkinCentr022-102120044%12:10
13Brandon TanevLevé křídlo101+1038000-13:26
16Jason ZuckerLevé křídlo101-1011001-10:35
11Frederick GaudreauCentr011+1012100-13:58
12Zachary Aston-ReeseLevé křídlo011+1021200-16:19
28Marcus PetterssonObránce0110022200-10:47
4Cody CeciObránce000-2010110-22:48
5Mike MathesonObránce000-1030210-17:37
6John MarinoObránce0000230100-18:37
8Brian DumoulinObránce000+2202210-23:44
17Bryan RustPravé křídlo0000200000-15:48
19Jared McCannLevé křídlo000+1210210-12:44
42Kasperi KapanenPravé křídlo000-1001000-11:32
53Teddy BluegerCentr000+120410030%13:56
59Jake GuentzelLevé křídlo0000421100-16:19
87Sidney CrosbyCentr000022210033%17:10

Legenda ke statistikám hráčů

Hvězdy zápasu

1. Hvězda2. Hvězda3. Hvězda
Kris Letang
Kris Letang
G: 1, A: 2, P: 3
S: 2, +/-: +3
Jeff Carter
Jeff Carter
G: 2, A: 0, P: 2
S: 2, +/-: +1
Scott Mayfield
Scott Mayfield
G: 1, A: 2, P: 3
S: 2, +/-: +1

Přehled rozhodčích

Hlavní rozhodčíHlavní rozhodčíČárový rozhodčíČárový rozhodčí
Garrett Rank
#7 - Garrett Rank
Ian Walsh
#29 - Ian Walsh
Bevan Mills
#53 - Bevan Mills
Jonny Murray
#95 - Jonny Murray

Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
20109New York Islanders NYI-PIT Pittsburgh Penguins8162156

Tipovali, že vyhraje New York Islanders (-1)
abonentamadore77benourdilitkerrym.beranekpackova.ivet
silvia7

Tipovali, že zápas skončí remízou (-1)
ckkvvlkctibor88forward01francoafunesgolohojan
ica62ignac75jarynjirik19juventus1krab88maly.petko
matys1979petrsson

Tipovali, že vyhraje Pittsburgh Penguins (+1.5)
dindajoe33

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu (-1)
abonentbenourctibor88dilitdindaforward01francoa
funesica62jirik19juventus1krab88maly.petkomatys1979
packova.ivet

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu (+1)
amadore77hojankerrym.beranekpetrssonsilvia7

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

MTLMTL-SJSSJS01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
NJDNJD-COLCOL01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
NYINYI-ANAANA01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
WSHWSH-LAKLAK01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
CBJCBJ-TORTOR01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
STLSTL-WPGWPG02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
DALDAL-BOSBOS02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
EDMEDM-MINMIN03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
SEASEA-DETDET03:40(-:-, -:-, -:-)Preview
VANVAN-CARCAR04:00(-:-, -:-, -:-)Preview
VGKVGK-TBLTBL04:30(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport1 21. 10. 2026 01:00
MTLMTL-SJSSJS01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport2 21. 10. 2026 02:00
DALDAL-BOSBOS02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
MTLMTL - SJSSJS2040416
NJDNJD - COLCOL3219416
NYINYI - ANAANA7125146
WSHWSH - LAKLAK2112515
CBJCBJ - TORTOR9114614
STLSTL - WPGWPG10104812
DALDAL - BOSBOS1383812
EDMEDM - MINMIN1095416
SEASEA - DETDET2301515
VANVAN - CARCAR1221416
VGKVGK - TBLTBL1671515

Narozeniny hráčů

20.10.Taormina, Matt40 let
20.10.Selleck, Eric39 let
20.10.Wilson, Colin37 let
20.10.Hishon, Joey35 let
20.10.Lindstrom, Gustav28 let
20.10.EDMBouchard, Evan27 let
20.10.OTTErsson, Samuel27 let
20.10.Kral, Filip27 let
20.10.Misyul, Daniil26 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

19.10.NYIMaccelli- dolní část těla
19.10.CARJankowski- dolní část těla
18.10.NYIRitchie- dolní část těla
18.10.WPGNamestnikov- horní část těla
18.10.STLJohnston- dolní část těla
17.10.TORWood- dolní část těla
17.10.TORTavares- dolní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - tomasnovott - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]