Tampa Bay Lightning - Carolina Hurricanes (PREVIEW)

previewreviewvideo

(4. zápas 2. kola play off 2020/21)


Začátek zápasu: 05. 06. 2021 v 22:00 SEČ
  TBL CAR  

Poslední zápasy týmu Tampa Bay Lightning
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
05. 06. 2021 22:00Tampa Bay LightningTBL-CARCarolina Hurricanes6:4PreviewReviewVideo
04. 06. 2021 02:00Tampa Bay LightningTBL-CARCarolina Hurricanes2:3pPreviewReviewVideo
02. 06. 2021 01:30Carolina HurricanesCAR-TBLTampa Bay Lightning1:2PreviewReviewVideo
30. 05. 2021 23:00Carolina HurricanesCAR-TBLTampa Bay Lightning1:2PreviewReviewVideo
27. 05. 2021 02:00Tampa Bay LightningTBL-FLAFlorida Panthers4:0PreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Carolina Hurricanes
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
05. 06. 2021 22:00Tampa Bay LightningTBL-CARCarolina Hurricanes6:4PreviewReviewVideo
04. 06. 2021 02:00Tampa Bay LightningTBL-CARCarolina Hurricanes2:3pPreviewReviewVideo
02. 06. 2021 01:30Carolina HurricanesCAR-TBLTampa Bay Lightning1:2PreviewReviewVideo
30. 05. 2021 23:00Carolina HurricanesCAR-TBLTampa Bay Lightning1:2PreviewReviewVideo
28. 05. 2021 03:30Nashville PredatorsNSH-CARCarolina Hurricanes3:4pPreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
04. 06. 2021 02:00Tampa Bay LightningTBL-CARCarolina Hurricanes2:3pPreviewReviewVideo
02. 06. 2021 01:30Carolina HurricanesCAR-TBLTampa Bay Lightning1:2PreviewReviewVideo
30. 05. 2021 23:00Carolina HurricanesCAR-TBLTampa Bay Lightning1:2PreviewReviewVideo
21. 04. 2021 01:00Tampa Bay LightningTBL-CARCarolina Hurricanes1:4PreviewReviewVideo
20. 04. 2021 01:00Tampa Bay LightningTBL-CARCarolina Hurricanes3:2pPreviewReviewVideo
28. 03. 2021 00:00Carolina HurricanesCAR-TBLTampa Bay Lightning4:3PreviewReviewVideo
26. 02. 2021 01:00Tampa Bay LightningTBL-CARCarolina Hurricanes3:1PreviewReviewVideo
24. 02. 2021 23:00Tampa Bay LightningTBL-CARCarolina Hurricanes3:0PreviewReviewVideo
23. 02. 2021 01:00Carolina HurricanesCAR-TBLTampa Bay Lightning2:4PreviewReviewVideo
21. 02. 2021 01:00Carolina HurricanesCAR-TBLTampa Bay Lightning4:0PreviewReviewVideo

Statistiky v 2. kole play off

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
TBL Tampa Bay Lightning320156:50-10-03-00-0-12-0-02-11L
CAR Carolina Hurricanes312025:61-00-03-00-2-01-0-01-21W

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
TBL Tampa Bay Lightning100112:30-10-01-00-11L
CAR Carolina Hurricanes202002:40-00-02-00-22L

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
TBL Tampa Bay Lightning220044:20-00-02-02-02W
CAR Carolina Hurricanes110023:21-00-01-01-01W

Statistiky v play off

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
TBL Tampa Bay Lightning96121430:220-20-06-32-0-24-1-06-31L
CAR Carolina Hurricanes95221227:223-20-05-43-2-02-0-25-41W

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
TBL Tampa Bay Lightning4202617:110-20-02-22-21L
CAR Carolina Hurricanes5320613:81-00-04-13-22L

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
TBL Tampa Bay Lightning5410813:110-00-04-14-12W
CAR Carolina Hurricanes4202614:142-20-01-32-22W

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
CAR Carolina Hurricanes563612880179:1369-84-227-2920-3-516-9-35-53L
TBL Tampa Bay Lightning563617375181:1477-31-225-3121-7-015-10-36-43L

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
CAR Carolina Hurricanes2820354595:584-51-215-137-31L
TBL Tampa Bay Lightning2821704297:653-00-014-146-41L

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
CAR Carolina Hurricanes2816933584:785-33-012-164-62L
TBL Tampa Bay Lightning28151033384:824-31-211-174-62L


Legenda k tabulkám týmů

Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
20149Tampa Bay Lightning TBL-CAR Carolina Hurricanes1444146

Tipovali, že vyhraje Tampa Bay Lightning (+1.5)
abonentamadore77desspidilitdindafrancoafunes
goloica62jirik19kerrymatys1979petrssonsilvia7

Tipovali, že zápas skončí remízou (-1)
flyers66m.beraneknuovacchinnipackova.ivet

Tipovali, že vyhraje Carolina Hurricanes (-1)
benourhojanmaly.petkomtl

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu (-1)
abonentamadore77dindaflyers66francoahojanica62
jirik19maly.petkomatys1979mtlnuovacchinnipackova.ivetsilvia7

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu (+1)
benourdilitfuneskerrym.beranekpetrsson

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

BOSBOS-NSHNSH01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
TORTOR-NYRNYR01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
OTTOTT-SJSSJS01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
NJDNJD-ANAANA01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
PITPIT-FLAFLA01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
NYINYI-LAKLAK01:30(-:-, -:-, -:-)Preview
STLSTL-VGKVGK02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
DALDAL-WPGWPG02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
CGYCGY-MINMIN03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
EDMEDM-CARCAR03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
SEASEA-UTAUTA04:00(-:-, -:-, -:-)Preview
VANVAN-DETDET04:00(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport2 23. 10. 2026 02:00
STLSTL-VGKVGK02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 23. 10. 2026 03:00
EDMEDM-CARCAR03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
BOSBOS - NSHNSH3130624
TORTOR - NYRNYR10185920
OTTOTT - SJSSJS2446621
NJDNJD - ANAANA28421116
PITPIT - FLAFLA81016918
NYINYI - LAKLAK19123228
STLSTL - VGKVGK5523524
DALDAL - WPGWPG2563218
CGYCGY - MINMIN35251316
EDMEDM - CARCAR9187426
SEASEA - UTAUTA61016423
VANVAN - DETDET2383424
CHICHI - MTLMTL00000
COLCOL - TBLTBL00000
PHIPHI - ANAANA00000
NJDNJD - LAKLAK00000

Narozeniny hráčů

23.10.D'Agostini, Matt40 let
23.10.McHale, Gavin39 let
23.10.Sorensen, Nick32 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

22.10.MTLSuzuki- horní část těla
22.10.BUFCarrick- kyčel
22.10.OTTUllmark- dolní část těla
21.10.LAKByfield- horní část těla
21.10.PITKindel- zdravotní problémy
21.10.PITRust- dolní část těla
21.10.SJSWennberg- horní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - tomasnovott - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]