Colorado Avalanche - Vegas Golden Knights (PREVIEW)

previewreviewvideo

(1. vzájemný zápas sezóny 2021/22)


Začátek zápasu: 27. 10. 2021 v 02:00 SEČ
  COL VGK  

Poslední zápasy týmu Colorado Avalanche
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
27. 10. 2021 02:00Colorado AvalancheCOL-VGKVegas Golden Knights1:3PreviewReviewVideo
24. 10. 2021 01:00Tampa Bay LightningTBL-COLColorado Avalanche3:4sPreviewReviewVideo
22. 10. 2021 01:00Florida PanthersFLA-COLColorado Avalanche4:1PreviewReviewVideo
20. 10. 2021 01:00Washington CapitalsWSH-COLColorado Avalanche6:3PreviewReviewVideo
17. 10. 2021 03:00Colorado AvalancheCOL-STLSt. Louis Blues3:5PreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Vegas Golden Knights
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
27. 10. 2021 02:00Colorado AvalancheCOL-VGKVegas Golden Knights1:3PreviewReviewVideo
25. 10. 2021 04:00Vegas Golden KnightsVGK-NYINew York Islanders0:2PreviewReviewVideo
23. 10. 2021 04:00Vegas Golden KnightsVGK-EDMEdmonton Oilers3:5PreviewReviewVideo
21. 10. 2021 04:00Vegas Golden KnightsVGK-STLSt. Louis Blues1:3PreviewReviewVideo
15. 10. 2021 04:30Los Angeles KingsLAK-VGKVegas Golden Knights6:2PreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
11. 06. 2021 03:00Vegas Golden KnightsVGK-COLColorado Avalanche6:3PreviewReviewVideo
09. 06. 2021 03:00Colorado AvalancheCOL-VGKVegas Golden Knights2:3pPreviewReviewVideo
07. 06. 2021 02:30Vegas Golden KnightsVGK-COLColorado Avalanche5:1PreviewReviewVideo
05. 06. 2021 04:00Vegas Golden KnightsVGK-COLColorado Avalanche3:2PreviewReviewVideo
03. 06. 2021 04:00Colorado AvalancheCOL-VGKVegas Golden Knights3:2pPreviewReviewVideo
31. 05. 2021 02:00Colorado AvalancheCOL-VGKVegas Golden Knights7:1PreviewReviewVideo
11. 05. 2021 04:00Vegas Golden KnightsVGK-COLColorado Avalanche1:2PreviewReviewVideo
29. 04. 2021 03:30Vegas Golden KnightsVGK-COLColorado Avalanche5:2PreviewReviewVideo
27. 03. 2021 20:00Colorado AvalancheCOL-VGKVegas Golden Knights2:3pPreviewReviewVideo
26. 03. 2021 02:00Colorado AvalancheCOL-VGKVegas Golden Knights5:1PreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
COL Colorado Avalanche5230415:201-01-01-41-1-01-2-02-31W
VGK Vegas Golden Knights5140210:190-00-02-31-3-00-1-01-44L

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
COL Colorado Avalanche211027:70-00-00-21-11L
VGK Vegas Golden Knights413028:130-00-02-21-33L

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
COL Colorado Avalanche312028:131-01-01-21-21W
VGK Vegas Golden Knights101002:60-00-00-10-11L


Legenda k tabulkám týmů

Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
20268Colorado Avalanche COL-VGK Vegas Golden Knights3042228

Tipovali, že vyhraje Colorado Avalanche (-1)
abonentaveomarckkvvlkczabajdilitemmettfrancoa
funesgolohojancharlica62ignac75jaryn
joe33juventus1karelpatajkerrykorimaly.petkomatys1979
m.beranekmik848mtlondonpackova.ivetpetrssonrocky
silvia7tatulda

Tipovali, že zápas skončí remízou (-1)
ctibor88inanakracanuovacchinni

Tipovali, že vyhraje Vegas Golden Knights (+1.5)
barykrab88

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu (+1)
matys1979nuovacchinni

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu (-1)
abonentbaryckkvvlkctibor88czabajdilitemmett
francoafuneshojancharlica62juventus1karelpataj
kerrykorikrab88kracamaly.petkom.beranekmik848
ondonpackova.ivetpetepetrssonrockysilvia7tatulda

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

CHICHI-MTLMTL1:4(1:1, 0:2, 0:1)Review
COLCOL-TBLTBL6:3(2:0, 2:2, 2:1)Review

Přímé přenosy v TV

novasport1 24. 10. 2026 19:00
PHIPHI-ANAANA19:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 25. 10. 2026 01:00
BOSBOS-SJSSJS01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 25. 10. 2026 04:00
CGYCGY-DETDET04:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
PHIPHI - ANAANA22561711
NJDNJD - LAKLAK26421810
BOSBOS - SJSSJS1442117
OTTOTT - NYRNYR767810
PITPIT - NSHNSH1721613
WSHWSH - BUFBUF1432415
CBJCBJ - VGKVGK1019414
STLSTL - CARCAR2513315
EDMEDM - TORTOR1343018
UTAUTA - TBLTBL1244811
CGYCGY - DETDET983126
SEASEA - MINMIN141599
CHICHI - FLAFLA2313510
DALDAL - NYINYI162097

Narozeniny hráčů

24.10.Deutsch, Paul66 let
24.10.Mayers, Jamal52 let
24.10.Wilm, Clarke50 let
24.10.Smith, Mark49 let
24.10.Globke, Rob44 let
24.10.Gustavsson, Jonas42 let
24.10.Smith, Dustin38 let
24.10.Rau, Kyle34 let
24.10.NYIDeangelo, Tony31 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

24.10.ANAMintyukov- dolní část těla
24.10.EDMLevi- dolní část těla
24.10.WPGBjugstad- prsní sval
23.10.WSHDesharnais- operace slepého střeva
23.10.DETGibson- horní část těla
23.10.SJSChernyshov- horní část těla
22.10.BUFCarrick- kyčel
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - tomasnovott - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]