Edmonton Oilers - Nashville Predators (PREVIEW)

previewreviewvideo

(1. vzájemný zápas sezóny 2021/22)


Začátek zápasu: 04. 11. 2021 v 01:30 SEČ
  EDM NSH  

Poslední zápasy týmu Edmonton Oilers
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
04. 11. 2021 01:30Edmonton OilersEDM-NSHNashville Predators5:2PreviewReviewVideo
02. 11. 2021 02:30Edmonton OilersEDM-SEASeattle Kraken5:2PreviewReviewVideo
31. 10. 2021 04:00Vancouver CanucksVAN-EDMEdmonton Oilers1:2PreviewReviewVideo
28. 10. 2021 04:00Edmonton OilersEDM-PHIPhiladelphia Flyers3:5PreviewReviewVideo
23. 10. 2021 04:00Vegas Golden KnightsVGK-EDMEdmonton Oilers3:5PreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Nashville Predators
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
04. 11. 2021 01:30Edmonton OilersEDM-NSHNashville Predators5:2PreviewReviewVideo
03. 11. 2021 02:00Calgary FlamesCGY-NSHNashville Predators2:3pPreviewReviewVideo
30. 10. 2021 19:30Nashville PredatorsNSH-NYINew York Islanders3:2sPreviewReviewVideo
27. 10. 2021 02:30Nashville PredatorsNSH-SJSSan Jose Sharks3:1PreviewReviewVideo
25. 10. 2021 00:00Minnesota WildMIN-NSHNashville Predators2:5PreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
03. 03. 2020 02:00Nashville PredatorsNSH-EDMEdmonton Oilers3:8PreviewReviewVideo
09. 02. 2020 01:00Edmonton OilersEDM-NSHNashville Predators3:2PreviewReviewVideo
15. 01. 2020 03:00Edmonton OilersEDM-NSHNashville Predators4:2PreviewReviewVideo
26. 02. 2019 02:00Nashville PredatorsNSH-EDMEdmonton Oilers3:2sPreviewReviewVideo
27. 10. 2018 21:00Nashville PredatorsNSH-EDMEdmonton Oilers3:5PreviewReviewVideo
21. 10. 2018 04:00Edmonton OilersEDM-NSHNashville Predators0:3PreviewReviewVideo
02. 03. 2018 03:00Edmonton OilersEDM-NSHNashville Predators2:4PreviewReviewVideo
10. 01. 2018 02:00Nashville PredatorsNSH-EDMEdmonton Oilers2:1PreviewReviewVideo
15. 12. 2017 03:00Edmonton OilersEDM-NSHNashville Predators0:4PreviewReviewVideo
26. 02. 2017 23:00Nashville PredatorsNSH-EDMEdmonton Oilers5:4PreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
EDM Edmonton Oilers87101434:211-01-02-64-1-03-0-07-12W
NSH Nashville Predators95401026:242-01-06-33-3-02-1-05-44W

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
EDM Edmonton Oilers5410822:161-01-01-44-11W
NSH Nashville Predators6330614:141-01-05-13-32W

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
EDM Edmonton Oilers3300612:50-00-01-23-03W
NSH Nashville Predators3210412:101-00-01-22-12W


Legenda k tabulkám týmů

Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
20320Edmonton Oilers EDM-NSH Nashville Predators3460330

Tipovali, že vyhraje Edmonton Oilers (+1.5)
abonentaveomarckkvvlkczabajdindafargoflyers66
forward01francoafunesgabe_ukafigolohojancharl
ignac75inanajarynjuventus1karelpatajkerrykrab88
maly.petkomatys1979mik848mirokollarmkresi28nuovacchinniondon
packova.ivetpetrssonpetterson76rockysilvia7twister

Tipovali, že zápas skončí remízou (-1)
dilitica62kracam.beranekmibdevilstatulda

Tipovali, že vyhraje Nashville Predators (-1)
žádné tipy

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu (-1)
abonentica62silvia7

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu (+1)
ckkvvlkczabajdilitdindafargoflyers66forward01
francoafunesgabe_ukafihojancharljuventus1kerry
krab88maly.petkomatys1979m.beranekmibdevilsmik848mkresi28
nuovacchinniondonpackova.ivetpetepetrssonpetterson76rocky
tatuldatwister

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

DETDET-NJDNJD00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
CBJCBJ-FLAFLA00:15(-:-, -:-, -:-)Preview
MTLMTL-BUFBUF00:30(-:-, -:-, -:-)Preview
CARCAR-WSHWSH00:45(-:-, -:-, -:-)Preview
PHIPHI-SEASEA01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
NYRNYR-TBLTBL01:15(-:-, -:-, -:-)Preview
OTTOTT-STLSTL01:30(-:-, -:-, -:-)Preview
NYINYI-VANVAN01:45(-:-, -:-, -:-)Preview
CHICHI-PITPIT02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
WPGWPG-MINMIN02:15(-:-, -:-, -:-)Preview
DALDAL-COLCOL02:30(-:-, -:-, -:-)Preview
NSHNSH-VGKVGK02:45(-:-, -:-, -:-)Preview
UTAUTA-TORTOR03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
ANAANA-CGYCGY03:45(-:-, -:-, -:-)Preview
LAKLAK-EDMEDM04:30(-:-, -:-, -:-)Preview
SJSSJS-BOSBOS05:00(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport1 14. 10. 2026 00:00
DETDET-NJDNJD00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport2 14. 10. 2026 01:30
OTTOTT-STLSTL01:30(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 14. 10. 2026 04:30
LAKLAK-EDMEDM04:30(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
DETDET - NJDNJD1549816
CBJCBJ - FLAFLA9118916
MTLMTL - BUFBUF1863717
CARCAR - WSHWSH1963915
PHIPHI - SEASEA51111321
NYRNYR - TBLTBL86131114
OTTOTT - STLSTL2513619
NYINYI - VANVAN2513620
CHICHI - PITPIT5319122
WPGWPG - MINMIN313131112
DALDAL - COLCOL69121014
NSHNSH - VGKVGK55161311
UTAUTA - TORTOR1685618
ANAANA - CGYCGY2613916
LAKLAK - EDMEDM7714817
SJSSJS - BOSBOS1288717

Narozeniny hráčů

13.10.O'Donnell, Sean55 let
13.10.Bergeron, Marc-Andre46 let
13.10.Smith, Derek42 let
13.10.Meszaros, Andrej41 let
13.10.Matsumoto, Jon40 let
13.10.Silfverberg, Jakob36 let
13.10.Ozhiganov, Igor34 let
13.10.Shinkaruk, Hunter32 let
13.10.Andersson, Lias28 let
13.10.Salo, Robin28 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

13.10.MINSturm- horní část těla
13.10.VGKWotherspoon- horní část těla
13.10.CARStaal- lýtko
12.10.PHIKonecny- dolní část těla
12.10.ANAGauthier- horní část těla
12.10.ANAPoehling- dolní část těla
12.10.TORTanev- horní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - Tomáš Novotný - NHLportal.cz - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]