Tampa Bay Lightning - Los Angeles Kings (PREVIEW)

previewreviewvideo

(1. vzájemný zápas sezóny 2021/22)


Začátek zápasu: 15. 12. 2021 v 01:00 SEČ
  TBL LAK  

Poslední zápasy týmu Tampa Bay Lightning
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
15. 12. 2021 01:00Tampa Bay LightningTBL-LAKLos Angeles Kings3:2pPreviewReviewVideo
11. 12. 2021 19:00Ottawa SenatorsOTT-TBLTampa Bay Lightning4:0PreviewReviewVideo
10. 12. 2021 01:00Toronto Maple LeafsTOR-TBLTampa Bay Lightning3:5PreviewReviewVideo
08. 12. 2021 01:00Montreal CanadiensMTL-TBLTampa Bay Lightning2:3PreviewReviewVideo
06. 12. 2021 00:00Philadelphia FlyersPHI-TBLTampa Bay Lightning1:7PreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Los Angeles Kings
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
15. 12. 2021 01:00Tampa Bay LightningTBL-LAKLos Angeles Kings3:2pPreviewReviewVideo
12. 12. 2021 04:30Los Angeles KingsLAK-MINMinnesota Wild2:1PreviewReviewVideo
10. 12. 2021 04:30Los Angeles KingsLAK-DALDallas Stars4:0PreviewReviewVideo
07. 12. 2021 04:00Vancouver CanucksVAN-LAKLos Angeles Kings4:0PreviewReviewVideo
06. 12. 2021 02:00Edmonton OilersEDM-LAKLos Angeles Kings1:5PreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
30. 01. 2020 04:00Los Angeles KingsLAK-TBLTampa Bay Lightning2:4PreviewReviewVideo
15. 01. 2020 01:00Tampa Bay LightningTBL-LAKLos Angeles Kings4:3sPreviewReviewVideo
26. 02. 2019 01:30Tampa Bay LightningTBL-LAKLos Angeles Kings4:3sPreviewReviewVideo
04. 01. 2019 04:30Los Angeles KingsLAK-TBLTampa Bay Lightning2:6PreviewReviewVideo
11. 02. 2018 01:00Tampa Bay LightningTBL-LAKLos Angeles Kings4:3PreviewReviewVideo
10. 11. 2017 04:30Los Angeles KingsLAK-TBLTampa Bay Lightning2:5PreviewReviewVideo
08. 02. 2017 01:30Tampa Bay LightningTBL-LAKLos Angeles Kings5:0PreviewReviewVideo
16. 01. 2017 22:00Los Angeles KingsLAK-TBLTampa Bay Lightning1:2PreviewReviewVideo
07. 12. 2015 04:00Los Angeles KingsLAK-TBLTampa Bay Lightning3:1PreviewReviewVideo
26. 11. 2015 01:30Tampa Bay LightningTBL-LAKLos Angeles Kings2:1sPreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
TBL Tampa Bay Lightning2717643889:746-42-212-158-3-29-3-27-31L
LAK Los Angeles Kings26121042870:683-41-117-98-6-24-4-24-62W

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
TBL Tampa Bay Lightning138321841:332-21-17-68-24W
LAK Los Angeles Kings168621847:422-21-110-64-62W

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
TBL Tampa Bay Lightning149322048:414-21-15-96-41L
LAK Los Angeles Kings104421023:261-20-07-34-61L


Legenda k tabulkám týmů

Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
20614Tampa Bay Lightning TBL-LAK Los Angeles Kings3511720

Tipovali, že vyhraje Tampa Bay Lightning (-1)
abonentalexander1986aveomarckkvvlkctibor88czabajdilit
dindaelguajefrancoagolohojancharlica62
ignac75inanajarynjindrich73juventus1kerrykrab88
maly.petkom.beranekmibdevilsmoogmtlnuovacchinniondon
packova.ivetpetrssonpetterson76rockysilvia7tatuldaxamax

Tipovali, že zápas skončí remízou (+3)
funes

Tipovali, že vyhraje Los Angeles Kings (-1)
flyers66

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu (+1)
dilitdindafrancoafunesmaly.petkom.beranekpackova.ivet

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu (-1)
abonentctibor88czabajelguajeflyers66hojancharl
ica62juventus1kerrykrab88moogmtlnuovacchinni
ondonpetrssonpetterson76rockysilvia7xamax

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

PHIPHI-CBJCBJ00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
CARCAR-BOSBOS01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
CHICHI-LAKLAK01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
STLSTL-MTLMTL01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
NSHNSH-NYINYI01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
DALDAL-NJDNJD01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
WPGWPG-FLAFLA01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
UTAUTA-MINMIN02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
VGKVGK-OTTOTT03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
ANAANA-VANVAN03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
SJSSJS-BUFBUF03:30(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport1 28. 10. 2026 00:00
PHIPHI-CBJCBJ00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 28. 10. 2026 03:30
SJSSJS-BUFBUF03:30(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
PHIPHI - CBJCBJ18107209
CARCAR - BOSBOS15164922
CHICHI - LAKLAK119151415
STLSTL - MTLMTL1410101118
NSHNSH - NYINYI24451515
DALDAL - NJDNJD25451516
WPGWPG - FLAFLA84231020
UTAUTA - MINMIN111491021
VGKVGK - OTTOTT3122524
ANAANA - VANVAN2852823
SJSSJS - BUFBUF15163229

Narozeniny hráčů

27.10.Ricci, Mike55 let
27.10.Petersen, Toby48 let
27.10.Samsonov, Sergei48 let
27.10.Butler, Chris40 let
27.10.Bailey, Casey35 let
27.10.Saad, Brandon34 let
27.10.PHIRistolainen, Rasmus32 let
27.10.Semyonov, Kirill32 let
27.10.EDMDraisaitl, Leon31 let
27.10.VGKAndersson, Rasmus30 let
27.10.WPGMercer, Dawson25 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

27.10.TORMarchenko- dolní část těla
27.10.CGYSuniev- hlava
27.10.EDMHyman- otřes mozku
26.10.LAKZuccarello- horní část těla
25.10.EDMEkholm- otřes mozku
25.10.PHIRistolainen- horní část těla
25.10.TBLGirgensons- dolní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - tomasnovott - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]