Colorado Avalanche - Chicago Blackhawks (PREVIEW)

previewreviewvideosestavy

(3. vzájemný zápas sezóny 2021/22)


Začátek zápasu: 25. 01. 2022 v 03:00 SEČ
  COL CHI  

Poslední zápasy týmu Colorado Avalanche
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
25. 01. 2022 03:00Colorado AvalancheCOL-CHIChicago Blackhawks2:0PreviewReviewVideo
23. 01. 2022 01:00Colorado AvalancheCOL-MTLMontreal Canadiens3:2pPreviewReviewVideo
21. 01. 2022 03:30Los Angeles KingsLAK-COLColorado Avalanche1:4PreviewReviewVideo
20. 01. 2022 04:00Anaheim DucksANA-COLColorado Avalanche0:2PreviewReviewVideo
17. 01. 2022 21:00Colorado AvalancheCOL-MINMinnesota Wild4:3sPreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Chicago Blackhawks
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
25. 01. 2022 03:00Colorado AvalancheCOL-CHIChicago Blackhawks2:0PreviewReviewVideo
23. 01. 2022 03:00Minnesota WildMIN-CHIChicago Blackhawks4:3pPreviewReviewVideo
22. 01. 2022 02:30Chicago BlackhawksCHI-MINMinnesota Wild1:5PreviewReviewVideo
17. 01. 2022 23:00Seattle KrakenSEA-CHIChicago Blackhawks3:2sPreviewReviewVideo
16. 01. 2022 02:30Chicago BlackhawksCHI-ANAAnaheim Ducks3:0PreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
05. 01. 2022 02:30Chicago BlackhawksCHI-COLColorado Avalanche3:4pPreviewReviewVideo
14. 10. 2021 04:00Colorado AvalancheCOL-CHIChicago Blackhawks4:2PreviewReviewVideo
22. 12. 2019 03:00Colorado AvalancheCOL-CHIChicago Blackhawks3:5PreviewReviewVideo
19. 12. 2019 02:00Chicago BlackhawksCHI-COLColorado Avalanche1:4PreviewReviewVideo
01. 12. 2019 03:00Colorado AvalancheCOL-CHIChicago Blackhawks7:3PreviewReviewVideo
29. 11. 2019 22:00Chicago BlackhawksCHI-COLColorado Avalanche2:5PreviewReviewVideo
25. 03. 2019 01:00Chicago BlackhawksCHI-COLColorado Avalanche2:1pPreviewReviewVideo
23. 03. 2019 20:00Colorado AvalancheCOL-CHIChicago Blackhawks4:2PreviewReviewVideo
23. 02. 2019 01:30Chicago BlackhawksCHI-COLColorado Avalanche3:5PreviewReviewVideo
30. 12. 2018 03:00Colorado AvalancheCOL-CHIChicago Blackhawks2:3pPreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
COL Colorado Avalanche39288359165:1186-33-010-2917-2-111-6-29-16W
CHI Chicago Blackhawks41151973799:1357-73-118-238-8-37-11-44-63L

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
COL Colorado Avalanche2017213592:534-12-04-1610-015W
CHI Chicago Blackhawks198831945:595-31-011-84-61L

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
COL Colorado Avalanche1911622473:652-21-06-137-33W
CHI Chicago Blackhawks2271141854:762-42-17-154-62L


Legenda k tabulkám týmů

Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
20918Colorado Avalanche COL-CHI Chicago Blackhawks2941228

Tipovali, že vyhraje Colorado Avalanche (+1.5)
abonentalexander1986ctibor88dilitdindaelguajeemmett
flyers66forward01francoafunesglumhojanica62
jarynjoe33juventus1kerrykrab88maly.petkomatys1979
m.beranekmoognuovacchinniondonpackova.ivetpetterson76twister
xamax

Tipovali, že zápas skončí remízou (-1)
golocharljindrich73silvia7

Tipovali, že vyhraje Chicago Blackhawks (-1)
petrsson

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu (+1)
moogsilvia7

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu (-1)
abonentctibor88dilitdindaelguajeemmettflyers66
forward01francoafunesglumgolohojancharl
ica62juventus1kerrykrab88maly.petkomatys1979m.beranek
nuovacchinniondonpackova.ivetpetrssonpetterson76twisterxamax

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

BOSBOS-NSHNSH01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
TORTOR-NYRNYR01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
OTTOTT-SJSSJS01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
NJDNJD-ANAANA01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
PITPIT-FLAFLA01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
NYINYI-LAKLAK01:30(-:-, -:-, -:-)Preview
STLSTL-VGKVGK02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
DALDAL-WPGWPG02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
CGYCGY-MINMIN03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
EDMEDM-CARCAR03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
SEASEA-UTAUTA04:00(-:-, -:-, -:-)Preview
VANVAN-DETDET04:00(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport2 23. 10. 2026 02:00
STLSTL-VGKVGK02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 23. 10. 2026 03:00
EDMEDM-CARCAR03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
BOSBOS - NSHNSH2520418
TORTOR - NYRNYR8153616
OTTOTT - SJSSJS2034515
NJDNJD - ANAANA2330912
PITPIT - FLAFLA5912912
NYINYI - LAKLAK1493166
STLSTL - VGKVGK4220319
DALDAL - WPGWPG2223156
CGYCGY - MINMIN35181210
EDMEDM - CARCAR8135319
SEASEA - UTAUTA51011417
VANVAN - DETDET1952318

Narozeniny hráčů

22.10.Satan, Miroslav52 let
22.10.Haydar, Darren47 let
22.10.Pettinger, Matt46 let
22.10.Pihlstrom, Antti42 let
22.10.Savard, David36 let
22.10.Brisson, Brendan25 let
22.10.OTTBourgault, Xavier24 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

22.10.BUFCarrick- kyčel
22.10.OTTUllmark- dolní část těla
22.10.MTLSuzuki- horní část těla
21.10.PITKindel- zdravotní problémy
21.10.LAKByfield- horní část těla
21.10.SJSWennberg- horní část těla
21.10.PITRust- dolní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - tomasnovott - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]