Columbus Blue Jackets - New Jersey Devils (PREVIEW)

previewreviewvideosestavy

(4. vzájemný zápas sezóny 2021/22)


Začátek zápasu: 02. 03. 2022 v 01:00 SEČ
  CBJ NJD  

Poslední zápasy týmu Columbus Blue Jackets
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
02. 03. 2022 01:00Columbus Blue JacketsCBJ-NJDNew Jersey Devils4:3PreviewReviewVideo
28. 02. 2022 00:00Columbus Blue JacketsCBJ-PITPittsburgh Penguins2:3PreviewReviewVideo
26. 02. 2022 01:00Carolina HurricanesCAR-CBJColumbus Blue Jackets4:0PreviewReviewVideo
25. 02. 2022 01:00Florida PanthersFLA-CBJColumbus Blue Jackets3:6PreviewReviewVideo
23. 02. 2022 01:00Columbus Blue JacketsCBJ-TORToronto Maple Leafs4:3pPreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu New Jersey Devils
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
02. 03. 2022 01:00Columbus Blue JacketsCBJ-NJDNew Jersey Devils4:3PreviewReviewVideo
01. 03. 2022 01:30New Jersey DevilsNJD-VANVancouver Canucks7:2PreviewReviewVideo
26. 02. 2022 02:30Chicago BlackhawksCHI-NJDNew Jersey Devils8:5PreviewReviewVideo
25. 02. 2022 01:00Pittsburgh PenguinsPIT-NJDNew Jersey Devils1:6PreviewReviewVideo
16. 02. 2022 01:00New Jersey DevilsNJD-TBLTampa Bay Lightning3:6PreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
09. 01. 2022 01:00Columbus Blue JacketsCBJ-NJDNew Jersey Devils4:3PreviewReviewVideo
07. 01. 2022 01:00New Jersey DevilsNJD-CBJColumbus Blue Jackets3:1PreviewReviewVideo
31. 10. 2021 22:00New Jersey DevilsNJD-CBJColumbus Blue Jackets3:4sPreviewReviewVideo
17. 02. 2020 00:00New Jersey DevilsNJD-CBJColumbus Blue Jackets4:3sPreviewReviewVideo
19. 01. 2020 01:00Columbus Blue JacketsCBJ-NJDNew Jersey Devils5:0PreviewReviewVideo
22. 12. 2019 01:00Columbus Blue JacketsCBJ-NJDNew Jersey Devils5:1PreviewReviewVideo
06. 03. 2019 01:00New Jersey DevilsNJD-CBJColumbus Blue Jackets1:2sPreviewReviewVideo
16. 01. 2019 01:00Columbus Blue JacketsCBJ-NJDNew Jersey Devils4:1PreviewReviewVideo
23. 12. 2018 18:30New Jersey DevilsNJD-CBJColumbus Blue Jackets0:3PreviewReviewVideo
21. 12. 2018 01:00Columbus Blue JacketsCBJ-NJDNew Jersey Devils2:1PreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
CBJ Columbus Blue Jackets532725155175:1939-13-116-3714-11-113-14-07-32L
NJD New Jersey Devils531929543164:1935-51-419-3411-13-38-16-24-61W

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
CBJ Columbus Blue Jackets26141112988:904-11-17-194-61L
NJD New Jersey Devils27111332584:923-30-311-164-61W

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
CBJ Columbus Blue Jackets27131402687:1035-02-09-187-31L
NJD New Jersey Devils2681621880:1012-21-18-183-71L


Legenda k tabulkám týmů

Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
21029Columbus Blue Jackets CBJ-NJD New Jersey Devils2544623

Tipovali, že vyhraje Columbus Blue Jackets (+1.5)
abonentalexander1986dilitdindaelguajeemmettflyers66
forward01francoafunesgolohojancharlignac75
juventus1kerrykrab88maly.petkomatys1979m.beranekmoog
ondonsilvia7twisterxamax

Tipovali, že zápas skončí remízou (-1)
jarynpackova.ivetpetrssonpetterson76

Tipovali, že vyhraje New Jersey Devils (-1)
ckkvvlkctibor88glumnuovacchinni

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu (-1)
elguajeglumhojanmatys1979nuovacchinnisilvia7

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu (+1)
abonentctibor88dilitdindaemmettflyers66forward01
francoafunescharljuventus1kerrykrab88maly.petko
m.beranekmoogondonpackova.ivetpetrssonpetterson76twister
xamax

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

PHIPHI-CBJCBJ00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
CARCAR-BOSBOS01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
CHICHI-LAKLAK01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
STLSTL-MTLMTL01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
NSHNSH-NYINYI01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
DALDAL-NJDNJD01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
WPGWPG-FLAFLA01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
UTAUTA-MINMIN02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
VGKVGK-OTTOTT03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
ANAANA-VANVAN03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
SJSSJS-BUFBUF03:30(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport1 28. 10. 2026 00:00
PHIPHI-CBJCBJ00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 28. 10. 2026 03:30
SJSSJS-BUFBUF03:30(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
PHIPHI - CBJCBJ1595178
CARCAR - BOSBOS13133620
CHICHI - LAKLAK11991213
STLSTL - MTLMTL13610916
NSHNSH - NYINYI20441114
DALDAL - NJDNJD21341214
WPGWPG - FLAFLA8417916
UTAUTA - MINMIN9119719
VGKVGK - OTTOTT2621520
ANAANA - VANVAN2351719
SJSSJS - BUFBUF13142125

Narozeniny hráčů

27.10.Ricci, Mike55 let
27.10.Petersen, Toby48 let
27.10.Samsonov, Sergei48 let
27.10.Butler, Chris40 let
27.10.Bailey, Casey35 let
27.10.Saad, Brandon34 let
27.10.PHIRistolainen, Rasmus32 let
27.10.Semyonov, Kirill32 let
27.10.EDMDraisaitl, Leon31 let
27.10.VGKAndersson, Rasmus30 let
27.10.WPGMercer, Dawson25 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

27.10.TORMarchenko- dolní část těla
27.10.CGYSuniev- hlava
27.10.EDMHyman- otřes mozku
26.10.LAKZuccarello- horní část těla
25.10.EDMEkholm- otřes mozku
25.10.PHIRistolainen- horní část těla
25.10.TBLGirgensons- dolní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - tomasnovott - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]