Florida Panthers - Winnipeg Jets (PREVIEW)

previewreviewvideosestavy

(2. vzájemný zápas sezóny 2021/22)


Začátek zápasu: 16. 04. 2022 v 01:00 SEČ
  FLA WPG  

Poslední zápasy týmu Florida Panthers
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
16. 04. 2022 01:00Florida PanthersFLA-WPGWinnipeg Jets6:1PreviewReviewVideo
13. 04. 2022 01:00Florida PanthersFLA-ANAAnaheim Ducks3:2pPreviewReviewVideo
10. 04. 2022 00:00Nashville PredatorsNSH-FLAFlorida Panthers1:4PreviewReviewVideo
09. 04. 2022 01:00Florida PanthersFLA-BUFBuffalo Sabres4:3PreviewReviewVideo
06. 04. 2022 01:00Florida PanthersFLA-TORToronto Maple Leafs7:6pPreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Winnipeg Jets
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
16. 04. 2022 01:00Florida PanthersFLA-WPGWinnipeg Jets6:1PreviewReviewVideo
12. 04. 2022 01:00Montreal CanadiensMTL-WPGWinnipeg Jets2:4PreviewReviewVideo
11. 04. 2022 01:30Ottawa SenatorsOTT-WPGWinnipeg Jets3:4PreviewReviewVideo
09. 04. 2022 02:00Winnipeg JetsWPG-COLColorado Avalanche4:5pPreviewReviewVideo
07. 04. 2022 01:30Winnipeg JetsWPG-DETDetroit Red Wings1:3PreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
26. 01. 2022 02:00Winnipeg JetsWPG-FLAFlorida Panthers3:5PreviewReviewVideo
15. 11. 2019 01:00Florida PanthersFLA-WPGWinnipeg Jets3:4PreviewReviewVideo
02. 11. 2018 19:00Winnipeg JetsWPG-FLAFlorida Panthers2:4PreviewReviewVideo
01. 11. 2018 19:00Florida PanthersFLA-WPGWinnipeg Jets2:4PreviewReviewVideo
19. 02. 2018 02:00Winnipeg JetsWPG-FLAFlorida Panthers7:2PreviewReviewVideo
08. 12. 2017 01:30Florida PanthersFLA-WPGWinnipeg Jets6:4PreviewReviewVideo
05. 01. 2017 01:00Florida PanthersFLA-WPGWinnipeg Jets1:4PreviewReviewVideo
16. 12. 2016 02:00Winnipeg JetsWPG-FLAFlorida Panthers4:3sPreviewReviewVideo
02. 03. 2016 02:00Winnipeg JetsWPG-FLAFlorida Panthers2:3PreviewReviewVideo
21. 02. 2016 01:00Florida PanthersFLA-WPGWinnipeg Jets3:1PreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
FLA Florida Panthers7352156110305:21614-63-423-5031-6-021-9-69-18W
WPG Winnipeg Jets7435281181230:2327-112-430-4419-15-316-13-85-52W

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
FLA Florida Panthers37316062174:1067-01-010-278-28W
WPG Winnipeg Jets371915341126:1114-31-113-245-53L

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
FLA Florida Panthers36219648131:1107-62-413-237-33W
WPG Winnipeg Jets371613840104:1213-81-317-207-32W


Legenda k tabulkám týmů

Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
21370Florida Panthers FLA-WPG Winnipeg Jets2901223

Tipovali, že vyhraje Florida Panthers (+1.5)
abonentalexander1986ckkvvlkctibor88dilitdindaemmett
flyers66forward01funesglumgolohojancharl
ica62ignac75jarynjindrich73juventus1kerrykrab88
maly.petkomatys1979m.beranekondonpackova.ivetpetrssonpetterson76
silvia7

Tipovali, že zápas skončí remízou (-1)
žádné tipy

Tipovali, že vyhraje Winnipeg Jets (-1)
francoa

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu (-1)
ica62matys1979

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu (+1)
abonentctibor88dilitdindaemmettflyers66forward01
francoafunesglumhojancharljindrich73juventus1
kerrykrab88maly.petkom.beranekondonpackova.ivetpetrsson
petterson76silvia7

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

DETDET-NJDNJD00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
CBJCBJ-FLAFLA00:15(-:-, -:-, -:-)Preview
MTLMTL-BUFBUF00:30(-:-, -:-, -:-)Preview
CARCAR-WSHWSH00:45(-:-, -:-, -:-)Preview
PHIPHI-SEASEA01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
NYRNYR-TBLTBL01:15(-:-, -:-, -:-)Preview
OTTOTT-STLSTL01:30(-:-, -:-, -:-)Preview
NYINYI-VANVAN01:45(-:-, -:-, -:-)Preview
CHICHI-PITPIT02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
WPGWPG-MINMIN02:15(-:-, -:-, -:-)Preview
DALDAL-COLCOL02:30(-:-, -:-, -:-)Preview
NSHNSH-VGKVGK02:45(-:-, -:-, -:-)Preview
UTAUTA-TORTOR03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
ANAANA-CGYCGY03:45(-:-, -:-, -:-)Preview
LAKLAK-EDMEDM04:30(-:-, -:-, -:-)Preview
SJSSJS-BOSBOS05:00(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport1 14. 10. 2026 00:00
DETDET-NJDNJD00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport2 14. 10. 2026 01:30
OTTOTT-STLSTL01:30(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 14. 10. 2026 04:30
LAKLAK-EDMEDM04:30(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
DETDET - NJDNJD177111019
CBJCBJ - FLAFLA1113111119
MTLMTL - BUFBUF19114821
CARCAR - WSHWSH25731118
PHIPHI - SEASEA71215524
NYRNYR - TBLTBL109151317
OTTOTT - STLSTL3114723
NYINYI - VANVAN3114724
CHICHI - PITPIT6325325
WPGWPG - MINMIN315181315
DALDAL - COLCOL810161316
NSHNSH - VGKVGK57211514
UTAUTA - TORTOR2286722
ANAANA - CGYCGY33131020
LAKLAK - EDMEDM7820921
SJSSJS - BOSBOS121211722

Narozeniny hráčů

13.10.O'Donnell, Sean55 let
13.10.Bergeron, Marc-Andre46 let
13.10.Smith, Derek42 let
13.10.Meszaros, Andrej41 let
13.10.Matsumoto, Jon40 let
13.10.Silfverberg, Jakob36 let
13.10.Ozhiganov, Igor34 let
13.10.Shinkaruk, Hunter32 let
13.10.Andersson, Lias28 let
13.10.Salo, Robin28 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

13.10.VGKWotherspoon- horní část těla
13.10.MINSturm- hlava
13.10.CARStaal- lýtko
13.10.BUFDahlin- horní část těla
12.10.ANAPoehling- dolní část těla
12.10.ANAGauthier- horní část těla
12.10.PHIKonecny- dolní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - Tomáš Novotný - NHLportal.cz - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]