Los Angeles Kings - Toronto Maple Leafs (PREVIEW)

previewreviewvideosestavy

(1. vzájemný zápas sezóny 2022/23)


Začátek zápasu: 30. 10. 2022 v 01:00 SEČ
  LAK TOR  

Poslední zápasy týmu Los Angeles Kings
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
30. 10. 2022 01:00Los Angeles KingsLAK-TORToronto Maple Leafs4:2PreviewReviewVideo
28. 10. 2022 04:30Los Angeles KingsLAK-WPGWinnipeg Jets4:6PreviewReviewVideo
26. 10. 2022 04:30Los Angeles KingsLAK-TBLTampa Bay Lightning4:2PreviewReviewVideo
23. 10. 2022 01:00Washington CapitalsWSH-LAKLos Angeles Kings4:3PreviewReviewVideo
21. 10. 2022 01:00Pittsburgh PenguinsPIT-LAKLos Angeles Kings6:1PreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Toronto Maple Leafs
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
30. 10. 2022 01:00Los Angeles KingsLAK-TORToronto Maple Leafs4:2PreviewReviewVideo
28. 10. 2022 04:30San Jose SharksSJS-TORToronto Maple Leafs4:3pPreviewReviewVideo
25. 10. 2022 04:00Vegas Golden KnightsVGK-TORToronto Maple Leafs3:1PreviewReviewVideo
23. 10. 2022 01:00Winnipeg JetsWPG-TORToronto Maple Leafs1:4PreviewReviewVideo
21. 10. 2022 01:00Toronto Maple LeafsTOR-DALDallas Stars3:2pPreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
25. 11. 2021 04:00Los Angeles KingsLAK-TORToronto Maple Leafs2:6PreviewReviewVideo
09. 11. 2021 01:30Toronto Maple LeafsTOR-LAKLos Angeles Kings1:5PreviewReviewVideo
06. 03. 2020 04:30Los Angeles KingsLAK-TORToronto Maple Leafs1:0sPreviewReviewVideo
06. 11. 2019 01:30Toronto Maple LeafsTOR-LAKLos Angeles Kings3:1PreviewReviewVideo
14. 11. 2018 04:30Los Angeles KingsLAK-TORToronto Maple Leafs1:5PreviewReviewVideo
16. 10. 2018 01:30Toronto Maple LeafsTOR-LAKLos Angeles Kings4:1PreviewReviewVideo
03. 11. 2017 03:30Los Angeles KingsLAK-TORToronto Maple Leafs5:3PreviewReviewVideo
24. 10. 2017 01:00Toronto Maple LeafsTOR-LAKLos Angeles Kings3:2PreviewReviewVideo
03. 03. 2017 04:30Los Angeles KingsLAK-TORToronto Maple Leafs3:2sPreviewReviewVideo
09. 11. 2016 01:30Toronto Maple LeafsTOR-LAKLos Angeles Kings0:7PreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
TOR Toronto Maple Leafs8431922:221-10-05-33-1-01-2-14-42L
LAK Los Angeles Kings9450832:392-01-01-81-3-03-2-04-51L

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
TOR Toronto Maple Leafs4310611:101-00-03-13-11W
LAK Los Angeles Kings4130212:160-00-01-31-31L

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
LAK Los Angeles Kings5320620:232-01-00-53-22L
TOR Toronto Maple Leafs4121311:120-10-02-21-32L


Legenda k tabulkám týmů

Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
21707Los Angeles Kings LAK-TOR Toronto Maple Leafs81013622

Tipovali, že vyhraje Los Angeles Kings (+1.5)
dindadumasfunesmachymatys1979mtlondon
packova.ivet

Tipovali, že zápas skončí remízou (-1)
ckkvvlkdilitemmettexxefrancoaglumhojan
joe33krab88maly.petko

Tipovali, že vyhraje Toronto Maple Leafs (-1)
abonentamadore77flyers66higuainignac75jarynjuventus1
kerrykracam.beranekpetrssonpetterson76silvia7

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu (-1)
exxefunesmaly.petkom.beranekmtlpetrsson

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu (+1)
abonentamadore77dilitdindadumasemmettflyers66
francoaglumhiguainhojanjuventus1kerrykrab88
kracamachymatys1979ondonpackova.ivetpetepetterson76
silvia7

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

BOSBOS-NSHNSH01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
TORTOR-NYRNYR01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
OTTOTT-SJSSJS01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
NJDNJD-ANAANA01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
PITPIT-FLAFLA01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
NYINYI-LAKLAK01:30(-:-, -:-, -:-)Preview
STLSTL-VGKVGK02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
DALDAL-WPGWPG02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
CGYCGY-MINMIN03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
EDMEDM-CARCAR03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
SEASEA-UTAUTA04:00(-:-, -:-, -:-)Preview
VANVAN-DETDET04:00(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport2 23. 10. 2026 02:00
STLSTL-VGKVGK02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 23. 10. 2026 03:00
EDMEDM-CARCAR03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
BOSBOS - NSHNSH3120524
TORTOR - NYRNYR10184820
OTTOTT - SJSSJS2346620
NJDNJD - ANAANA27421115
PITPIT - FLAFLA71016917
NYINYI - LAKLAK19113218
STLSTL - VGKVGK5423424
DALDAL - WPGWPG2553208
CGYCGY - MINMIN35241315
EDMEDM - CARCAR9186425
SEASEA - UTAUTA61015422
VANVAN - DETDET2283423

Narozeniny hráčů

22.10.Satan, Miroslav52 let
22.10.Haydar, Darren47 let
22.10.Pettinger, Matt46 let
22.10.Pihlstrom, Antti42 let
22.10.Savard, David36 let
22.10.Brisson, Brendan25 let
22.10.OTTBourgault, Xavier24 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

22.10.MTLSuzuki- horní část těla
22.10.BUFCarrick- kyčel
22.10.OTTUllmark- dolní část těla
21.10.LAKByfield- horní část těla
21.10.PITKindel- zdravotní problémy
21.10.PITRust- dolní část těla
21.10.SJSWennberg- horní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - tomasnovott - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]