Los Angeles Kings - Minnesota Wild (REVIEW)

previewreviewvideosestavy

(2. vzájemný zápas sezóny 2022/23)


Začátek zápasu: 09. 11. 2022 v 04:30 SEČ
Crypto.com Arena
(diváků: 13558)
1 LAK

MIN 0

FINAL1. třetina2. třetina3. třetina
LAK001
MIN000
Po třetinách0:00:01:0

Počet střel1. třetina2. třetina3. třetina
LAK10911
MIN399
Po třetinách10:319:1230:21

STATISTIKY PIM PŘESILOVKY HITY BULY GVA TKA BKS
LAK20/42557.1%15312
MIN110/13142.9%4222

Přehled gólů

1. třetina
žádné góly
2. třetina
žádné góly
3. třetina
13:57LAK1:0videoStř. zápěstímG: Gabriel Vilardi (10)A: Anze Kopitar (11)A: Drew Doughty (6)

Přehled vyloučení

1. třetina
13:23MIN2 minMats ZuccarelloDržení (Gabriel Vilardi)
16:14MIN2 minMats ZuccarelloPodražení (Carl Grundstrom)
2. třetina
11:57MIN2 minMatt DumbaHrubost (Adrian Kempe)
14:48MIN15 minKirill Kaprizov (trest odseděl Marco Rossi)(Drew Doughty)
19:56LAK2 minBrendan Lemieux (Mason Shaw)
3. třetina
žádná vyloučení

Přehled statistik brankářů

#JMÉNOEVPPSHTOTALSVPIMTOI
LAK32Jonathan Quick (výhra)16 - 161 - 14 - 421 - 21100%059:43
LAK40Calvin Petersen
MIN29Marc-Andre Fleury (prohra)23 - 241 - 15 - 529 - 3096.67%058:07
MIN32Filip Gustavsson

Legenda ke statistikám brankářů

Přehled statistik hráčů

#LAK Los Angeles KingsPOZICEGAPTS+/-PIMSHITSBKSGVATKAFOTOI
13Gabriel VilardiPravé křídlo101+1031130-19:42
8Drew DoughtyObránce011+1011120-25:33
11Anze KopitarCentr011+101000272%21:21
2Alexander EdlerObránce0000031110-14:46
3Matt RoyObránce0000023130-15:29
9Adrian KempeCentr000+1042010-20:04
12Trevor MooreLevé křídlo0000032001100%20:04
22Kevin FialaLevé křídlo0000041000100%17:52
24Phillip DanaultCentr000001101042%18:35
26Sean WalkerObránce0000002000-12:03
33Viktor ArvidssonLevé křídlo0000010000-18:21
34Arthur KaliyevPravé křídlo0000030000-12:14
44Mikey AndersonObránce000+1002310-20:24
46Blake LizotteCentr000002021033%09:49
48Brendan LemieuxLevé křídlo000020400050%08:49
50Sean DurziObránce0000011210-20:51
89Rasmus KupariCentr000000210063%10:25
91Carl GrundstromPravé křídlo0000012010-11:55

#MIN Minnesota WildPOZICEGAPTS+/-PIMSHITSBKSGVATKAFOTOI
2Calen AddisonObránce0000020000-15:37
4Jon MerrillObránce0000003200-14:33
5Jake MiddletonObránce0000002310-17:46
10Tyson JostCentr0000002000-08:49
12Matt BoldyLevé křídlo0000042011100%21:45
13Sam SteelCentr000-100410050%08:40
14Joel Eriksson EkCentr000-101410042%21:02
18Jordan GreenwayLevé křídlo000-1001200-14:38
23Marco RossiCentr000001000033%12:05
24Matt DumbaObránce000-1221400-22:20
25Jonas BrodinObránce000-1001510-25:12
26Connor DewarCentr000002210167%13:13
36Mats ZuccarelloPravé křídlo0000421000100%21:38
46Jared SpurgeonObránce0000013300-23:12
56Joseph CramarossaCentr0000002000-06:08
58Mason ShawCentr0000023000-14:05
89Frederick GaudreauCentr000001000029%19:44
97Kirill KaprizovLevé křídlo0000530000-10:26

Legenda ke statistikám hráčů

Hvězdy zápasu

1. Hvězda2. Hvězda3. Hvězda
Jonathan Quick
Jonathan Quick
Zákroky: 21
Saves: 100%
Gabriel Vilardi
Gabriel Vilardi
G: 1, A: 0, P: 1
S: 3, +/-: +1
Marc-Andre Fleury
Marc-Andre Fleury
Zákroky: 29
Saves: 96.67%

Přehled rozhodčích

Hlavní rozhodčíHlavní rozhodčíČárový rozhodčíČárový rozhodčí
Kyle Rehman
#10 - Kyle Rehman
Trevor Hanson
#14 - Trevor Hanson
Trent Knorr
#63 - Trent Knorr
Joe Mahon
Joe Mahon

Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
21783Los Angeles Kings LAK-MIN Minnesota Wild2388828

Tipovali, že vyhraje Los Angeles Kings (+1.5)
abonentalexander1986amadore77dilitemmettexxefunes
glumgolohiguaincharljarynjindrich73juventus1
machymaly.petkomatys1979mtlpackova.ivetpetesilvia7
twisterzizam

Tipovali, že zápas skončí remízou (-1)
francoaica62ignac75krab88kracaondonpetrsson
petterson76

Tipovali, že vyhraje Minnesota Wild (-1)
dindaflyers66hojankerrykorim.beranekmilda18
tatulda

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu (+1)
ckkvvlkica62m.beranekmilda18mtlpetterson76silvia7
zizam

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu (-1)
abonentamadore77dilitdindaemmettexxeflyers66
francoafunesglumhiguainhojancharljindrich73
juventus1kerrykorikrab88kracamachymaly.petko
matys1979ondonpackova.ivetpetepetrssontatuldatwister

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

PHIPHI-ANAANA4:5(2:0, 1:3, 1:2)Review
NJDNJD-LAKLAK0:0(0:0, -:-, -:-)16:00
BOSBOS-SJSSJS01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
OTTOTT-NYRNYR01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
PITPIT-NSHNSH01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
WSHWSH-BUFBUF01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
CBJCBJ-VGKVGK01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
STLSTL-CARCAR01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
EDMEDM-TORTOR01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
UTAUTA-TBLTBL03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
CGYCGY-DETDET04:00(-:-, -:-, -:-)Preview
SEASEA-MINMIN04:00(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport1 24. 10. 2026 19:00
PHIPHI-ANAANA4:5(2:0, 1:3, 1:2)Review
novasport1 25. 10. 2026 01:00
BOSBOS-SJSSJS01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 25. 10. 2026 04:00
CGYCGY-DETDET04:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
BOSBOS - SJSSJS2142123
OTTOTT - NYRNYR10981014
PITPIT - NSHNSH2421916
WSHWSH - BUFBUF1943421
CBJCBJ - VGKVGK2025519
STLSTL - CARCAR6615519
EDMEDM - TORTOR1746024
UTAUTA - TBLTBL1566916
CGYCGY - DETDET12871410
SEASEA - MINMIN16201113
CHICHI - FLAFLA2319614
DALDAL - NYINYI2021128

Narozeniny hráčů

24.10.Deutsch, Paul66 let
24.10.Mayers, Jamal52 let
24.10.Wilm, Clarke50 let
24.10.Smith, Mark49 let
24.10.Globke, Rob44 let
24.10.Gustavsson, Jonas42 let
24.10.Smith, Dustin38 let
24.10.Rau, Kyle34 let
24.10.NYIDeangelo, Tony31 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

24.10.ANAMintyukov- dolní část těla
24.10.EDMLevi- dolní část těla
24.10.WPGBjugstad- prsní sval
23.10.DETGibson- horní část těla
23.10.SJSChernyshov- horní část těla
23.10.WSHDesharnais- operace slepého střeva
22.10.OTTUllmark- dolní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - tomasnovott - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]